+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Dlaczego zdradzamy?

  1. #16
    emilianna Człowiek z aspiracjami Avatar emilianna
    Na DoFo od
    Mar 2010
    Skąd
    S.../W...
    Wiek
    41
    Postów
    128
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Dlaczego zdradzamy?

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Pocieszajcie sie
    Nie wiem dlaczego tak piszesz? Byles kiedys z kims wystarczajaco dlugo,ze piszesz ze ze stalym partnerem jest nudno? Ja jestem w takim zwiazku juz 12 lat i wcale sie ze soba nie nudzimy jesli chodzi o seks A moze nie kazdy poprostu ma tyle pomyslow i fantazji zeby utrzymac zwiazek dluzej i poprostu szuka czegos nowego w nastepnej osobie.Wtedy to napewno za kzdym razem bedzie inaczej

  2. #17
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Dlaczego zdradzamy?

    Nie rozpisalem sie bo opowiedzieć to mógłbym Ci na kawce, tutaj mi i tak nikt nie bardzo wierzy w to co pisze jeśli zaczynam być zbyt szczery, ani nie traktuje zbyt poważnie, pewnie przez pryzmat moich prehistorycznych wyczynów na nkt i wczesnym df ;] Zresztą ja to rozumiem i nie spinam pośladów z tego powodu. To cena jaką płace za nie udowadnianie wszystkiego setkami zdjec, spotkaniami itp. co kto lubi. Zresztą nie mam też takich potrzeb z serii opowiem wam o sobie wszystko choć nikogo to nie obchodzi.

    Rzeczywiście prawdziwa telenowela to co opisałaś. I co nic ta panna nie podejrzewała? Ani razu? Podobał sie jej pierścionek ? Ciekawi mnie tez jaką kobitkę w burdelu wybrałaś

    Ja aż takich zawiłości nie miałem, chyba bardziej prostolinijny jestem. Mam pecha do cudzych narzeczonych. Zastanawia mnie to dlaczego bo tak sam z siebie to jestem chyba totalną odwrotnością typów które lubią cudze. Normalnie sie zachowuje, nie patrze pożądliwie, nie rzucam jakiś podtekstów. Nawet nie lubie sie spotykać 2+1 czy sam na sam z czyjąś laską i tego unikam. Ja miałem za sobą juz 3 takie doświadczenia z czego jeden był strasznie meczący bo dotyczył jednego z moich najbliższych przyjaciół. Co jeszcze zauwazylem to to ze totalnie nie chce mi sie wtedy o taką kobiete walczyc i nie wiem czy to wynika z tchórzostwa przed jakimiś dramatami i wyzwaniami czy po prostu podświadomie nie mam szacunku dla takich kobiet, bo burzą moje młodzieńcze ideały o przyjaźni, miłości, małzeństwie itp. Wcześniej we 3 byliśmy bardzo bliskimi przyjaciółmi i to przez kilka ładnych lat i to przez to te wydarzenia były męczące bo ciągle miałem moralne dylematy i byłem takim młodzieńczym idealistą. Dzis wole być sceptykiem zwlaszcza w temacie przyjaźni ;] Nawet ta osławiona męska przyjazn dziś jest warta mniej niż zero (a może zawsze tak było). Choć i tak jest dużo trwalsza niż kobieca bo ta to juz w ogóle jakiś zart Skonczylo sie tak ze też to ja to z nią zakończylem i z nim jako kumplem i poczułem sie dobrze. A i nic mu nie powiedziałem choć i tak sie w końcu domyślił bo nasze relacje były coraz gorsze.
    Nie byłem też na ślubie bo bym sie chyba porzygał z nadmiaru obłudy. Ona nawet po ślubie ciągle chciała tego samego jakby kompletnie nic sie nie zmieniło. A miałem ją wcześniej za wzór cnót (urody zresztą też poniekąd).

    No a teraz znów mam taką sytuację tyle ze ciągle odmawiam spotkań i nie odpisuje na smsy. Strasznie mnie podnieca ta panna nawet jak stoje przy niej tylko, ale w tym przypadku totalnie nie wiem o co chodzi bo wydaje sie szcześliwa ze swoim narzeczonym. Nie jest to tez moj bliski kolega wiec mógłbym, ale czy tak zrobie to nie wiem. Na szczęście na ślub nie jestem zaproszony Kolejna sprawa to to ze jest duzo przystojniejszy ode mnie wiec juz naprawde zagadka stulecia.

    No i oczywiscie juz TRADYCYJNIE ma kręcone włosy - normalnie albo fatum albo po prostu mój segment ;]

  3. #18
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Dlaczego zdradzamy?

    Nie wnikam w Twoje fatumy

    Odpowiadajac na Twoje pytania:
    -pierścionek wybrałam bardziej finezyjny, on chciał kupić, taki klasyczny, diament w bialym złocie, pojedynczy. ja uznałam, że to za proste, chłopak z gestem i to by oczywiscie było widac, ze drogi, ale nie byloby widac ze dlugo sie nad nim zastanawial. Wiec wybralam taki z bialego zlota z mniejszymi diamencikami i szafirami, bardziej skomplikowany, ale ciekawszy. Podobno sie bardzo podobał
    -ta panna owszem chyba i go podejrzewa, sama raz go podobno zdradziła (tak mu powiedziala, po tym sie oswiadczył, jak sam powiedział "i tak mnie nie przebije"), ale oni jak na narzeczonych widuja sie rzadko i nie chce im sie czesciej (tylko weekendy), on wieczory woli spedzac ze znajomymi, ona tez, wiele razy tez sie rozstawali i wtedy kazde robilo co chcialo. Mysle, ze jej chodzi bardziej o jego sytuacje, jest bardzo wygodna poprostu, no niewazne.
    -a kiedy mnie poprosil o wybór laski w bałaganie, to mu wybrałam taka z długimi prostymi ciemnymi włosami, dośc wysoką, moim zdaniem ładna z buzi i najładniejsza z dostępnych (hehe), ale jak sie okazalo była kieska. Więc albo nie mam oka do lasek, albo on byl w bardzo kiepskim stanie. W kazdym razie smiesznie było, a jak na niego przy barze czekałam to okazalo sie ze te dziewczyny sa calkiem spoko, zagadalam sie z nimi i powiem szczerze, ze nie czulam sie skrepowana.

    Ja nie oceniam ani jego, ani jej, ani osobników które Ty stern opisałes. Sama jestem idealistka, własnie dla mnie nie ma zwiazku nie wynikajacego z przyjazni, obydwa moje najwazniejsze zwiazki (a takze ten pogmatwany nie-zwiazek) wyszly z przyjazni, dlatego oprocz cielesnosci bardzo licza sie dla mnie relacje. Z pożądania oraz zauroczenia wychodzą fajne chwile (nie zawsze, czasami) ale nie prawdziwa miłość. tak sie uksztaltowało moje podejscie do milosci.

    Może poprostu masz w charakterze cos co ta pannę bardziej pociaga i interesuje niz uroda i traktowanie jej przez narzeczonego. Taka sielanka z zewnatrz to czasem ostoja nudy wewnatrz

    Dodam jeszcze co do tego co napisales o przyjaźni... teraz przyjaźnie jakies takie plytkie mi sie wydaja, dawniej zeby miec przyjaciela trzebabylo spedzac razem jak najwiecej czasu, teraz wyznacznikiem dobrych relacji jest ilosc wzajemnych pozytywnych komentarzy na nk. Pozatym odwieczne pytanie: czy istnieje przyjazn między kobietą a męzczyzną, dla mnie odpowiedz jednoznaczna jest: TAK, najprawdopodobniej jest to nawet lepsze podłoze dla przyjazni. Dlaczego? Ano dlatego, ze miedzy dwoma męzczyznami jak i miedzy dwoma kobietami, zawsze łatwiej pojawi sie rywalizacja, a co za tym idzie takze zazdrosc. Zaś w przyjazni miedzy kobieta a mezczyzna pewne konflity z przyczyn naturalnych nie wystapia, a pociąg seksualny który mógłby zepsuć przyjaźń też często moze wcale nie wystapic. Mam takich paru kumpli, ktryz sa normalnie kochani, ale nie umialabym na nich spojrzeć jak na faceta do wzięcia.

    Heh no własnie, mnie sie tez nie chcialo jakos zdobywac tego hm przyjaciela zeby ja zostawil i był ze mna, w zyciu bym tego nie chciala, ale to nie dlatego ze go nie szanuje czy sie boje tragedii (tak jak w Twoim przypadku) tylko dlatego, ze od początku, postawilam sobie granice- zero zazdrosci, nie ingerowac w ogole w jego prywatnosc. Mi niektore postanowienia wchodzą w nawyk bardzo mocno. Pozatym ja nie bardzo chcialam sie wiazac po pierwszym zwiazku... tez troche to sie zakorzenilo.
    Ostatnio edytowane przez JaMajka ; 01-05-10 o 01:03

  4. #19
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Dlaczego zdradzamy?

    Cytat Napisał emilianna Zobacz post
    Nie wiem dlaczego tak piszesz? Byles kiedys z kims wystarczajaco dlugo,ze piszesz ze ze stalym partnerem jest nudno? Ja jestem w takim zwiazku juz 12 lat i wcale sie ze soba nie nudzimy jesli chodzi o seks A moze nie kazdy poprostu ma tyle pomyslow i fantazji zeby utrzymac zwiazek dluzej i poprostu szuka czegos nowego w nastepnej osobie.Wtedy to napewno za kzdym razem bedzie inaczej
    Zaloze sie ze mialas tylko 1 faceta
    Ale tak swoja droga dla mnie 12 lat z jedna osoba w wieku 27 lat, masakra. Ale wiesz kazdy ma inne potrzeby i kazdy lubi co innego Ja chyba po prostu nie jestem stworzony do malzenstwa, i jestem urodzonym singlem
    Jezus was kocha

  5. #20
    emilianna Człowiek z aspiracjami Avatar emilianna
    Na DoFo od
    Mar 2010
    Skąd
    S.../W...
    Wiek
    41
    Postów
    128
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Dlaczego zdradzamy?

    Ale wiesz kazdy ma inne potrzeby i kazdy lubi co innego Ja chyba po prostu nie jestem stworzony do malzenstwa, i jestem urodzonym singlem
    Gdyby kazdy byl taki sam to by bylo nudno

  6. #21
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Dlaczego zdradzamy?

    Ja chyba po prostu nie jestem stworzony do malzenstwa, i jestem urodzonym singlem
    Albo nie trafiłeś jeszcze na swoją drugą połówkę Największy twardziel w końcu traci głowę... I życzę Ci żebyś stracił głowę dla dziewczyny która będzie tego warta

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Dlaczego?
    By AanHarris58 in forum Polonia na świecie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-01-21, 08:30
  2. Dlaczego ? ? ?
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-08-07, 13:24

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów