+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 87

Temat: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

  1. #31
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

    Ja też nie doszukuje się w tym wypadku działania jakis osób trzecich, pogoda fatalna, a sprzęt przestarzały. Mówili, że miał latac do 2016r, wiec co to jest jeszcze 5 lat? dla samolotu to nie tak wiele znowu...
    Tragedia, nieważna w tym momencie ich polityka, dla mnie jest to bardzo przygnebiajace, lecieli uczcic pamięc jednej tragedii, a wydarzyła się kolejna. Dla mnie sam Katyń to juz okropieństwo, a jeszcze to... tyle osób, do tego nie anonimowi i nie znani, każdy z nas przynajmniej część tych ludzi kojarzył, znał te twarze. Bardzo smutne to co sie stało, brakuje odpowiednich słow.

  2. #32
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

    oprócz osób,które wszyscy znali, zginęły 3 młode stewardessy:

    białostoczanka Justyna Moniuszko - Justyna Moniuszko



    Januszko Natalia - Natalia Januszko



    Barbara Maria Maciejczyk - Barbara Maria Maciejczyk


  3. #33
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

    araj, dobrze, że i o nich wspomniałeś, mówi się tylko o 'elitach' - a śmierć zrównuje wszystkich... ból i pustkę też pozostawia taką samą, może tylko na inną skalę.
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  4. #34
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

    zdarzyła się tragedia, więc chociaż raz nie róbcie sobie z poważnej rzeczy jaj. świeczki w necie? i co to da? a wypisywanie miast? będziecie dzięki temu fajniejsi? wasz żal i smutek będzie przez to większy?

    nadal nie do końca wierzę w to, co się stało. to w ogóle nie powinno mieć miejsca, bo kto to widział, żeby tyle ważnych osób leciało jednym samolotem?
    pozostaje tylko mieć nadzieję, że czegoś się nauczymy
    Ostatnio edytowane przez juSta ; 12-04-10 o 20:53
    ..or do I really love your brain?

  5. #35
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

    Cytat Napisał juSta Zobacz post
    zdarzyła się tragedia, więc chociaż raz nie róbcie sobie z poważnej rzeczy jaj. świeczki w necie? i co to da? a wypisywanie miast? będziecie dzięki temu fajniejsi? waż żal i smutek będzie przez to większy?

    nadal nie do końca wierzę w to, co się stało. to w ogóle nie powinno mieć miejsca, bo kto to widział, żeby tyle ważnych osób leciało jednym samolotem?
    pozostaje tylko mieć nadzieję, że czegoś się nauczymy
    Dokładnie. Robienia żartów z takiej tragedii nawet nie chce sie komentować, żenada totalna.
    Zidentyfikowano dopiero 17 osób, np. Kaczyńską poznali tylko po obrączce Szkoda mi jej bo polubiłem nawet z biegiem czasu ta kobietę nawet pomimo braku urody (co tak było wyśmiewane na początku).

  6. #36
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

    nie wyobrażam sobie identyfikowania ciał bliskich osób, przecież to musi cholernie boleć
    ..or do I really love your brain?

  7. #37
    stalon Człowiek z aspiracjami Avatar stalon
    Na DoFo od
    Mar 2010
    Wiek
    39
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

    Nasz kraj czeka teraz ciężki okres...zapełnienie takiej luki to będzie prawdziwa sztuka. Spoczywajcie w spokoju!!!

  8. #38
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

    a stare przysłowie mowi: "nie nosi sie wszystkich jaj w jednym koszyku"... i nigdzie na świecie sie tak nie robi własnie dlatego by uniknac ew takich sytuacji.

  9. #39
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

    Madry PO-lak po szkodzie

    A co do wypelnienia luki, to szczerze mowiac jako politycy (nie mowie jako ludzie zeby sie zaraz jakis patetyczny debil nie sral) to raczej byli delikatnie mowiac bardzo marni - Wasserman, Kaczynski, Gosiewski etc. wiec wypelnienie luki to nie bedzie problem
    Jezus was kocha

  10. #40
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

    Jakby się wiedziało że się upadnie to by się położyło... Nie ma co teraz tego krytykować tylko wyciągnąć wnioski na przyszłość. Nie da się cofnąć czasu...

    świeczki w necie? i co to da? a wypisywanie miast? będziecie dzięki temu fajniejsi? wasz żal i smutek będzie przez to większy?
    Wiesz co to nie jest robienie sobie jaj czy chęć przypodobania się. Tutaj też można również w ten sposób wyrazić swoje emocje i wyrazić żal i szacunek - mimo że w sposób bardzo symboliczny ale jednak...

  11. #41
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

    wiecie co słuchałam dzis w radiu takiego beznadziejnego pierdolenia jakiegos dziennikarzyny, ktory przytruwał, że jak to za zycia wszyscy krytykowali i nasmiewali sie z prezydenta, a dziwne ze po smierci tak go wybielają i blablabla, ogólnie długo o tym gadał, a dla mnie to jest prosta sprawa, że w obliczu takiej tragedii ludzie z moralnoscia w normie wykazuja współczucie i objawiaja je w szacunku do zmarłych, w takich momentach zapomina się złe rzeczy, a doszukuje sie dobrych. Tragiczna smierć wybiela.

  12. #42
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

    Dlatego też byłam zdegustowana wypowiedziami Wałęsy na temat katastrofy...

  13. #43
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

    Cytat Napisał stalon Zobacz post
    Nasz kraj czeka teraz ciężki okres...zapełnienie takiej luki to będzie prawdziwa sztuka. Spoczywajcie w spokoju!!!
    Luka nie do naprawienia była po powstaniu warszawskim, po wojnie, po latach komunizmu. I nigdy sie nie zapełniła szczerze mówiąc. Prawdziwy, przedwojenny inteligent jak dyskutował to nie mówil "Zamknij sie bo to ja mam racje" tylko "Pozwól ze przedstawie swoj punkt widzenia" albo "Zastanówmy sie". A ile oni mieli wątpliwości ! Chcialbym zeby taka kultura polityczna powrócila do Polski...

  14. #44
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

    Niestety raczej się nie doczekamy...

  15. #45
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: prezydent jedna z ofiar w Smolensku

    Ciekawy komentarz z onetu

    Niepozorny, sprawiał wrażenie zakłopotanego sytuacją. Odnosiłem wrażenie, że lekko przestraszonego obowiązkami które będzie musiał podjąć. Siedział w tanim garniturze, znoszonych butach z podartymi sznurowadłami. Obok żona-Maria. Skromna. Z nieśmiałym uśmiechem. Chyba nawet sama się uczesała bez pomocy sztabu PI-rowców. I ten gest, kiedy położyła swoją dłoń na dłoni męża jakby mówiła..."spokojnie...jestem tu"...Ot...dwoje ludzi. Dwoje Polaków jakich wielu mija się codziennie na ulicy. A później zaczęło się...media...dziennikarze...zdjęcia butów na pierwszych stronach gazet. Jakby to było najważniejsze.
    I dziękuję Wam. Tobie za to, że sznurowadła i buty były ostatnią rzeczą o której byś pomyślał. I Tobie Mario...Za to, że byłaś prawdziwą DAMĄ i nie próbowałaś uczyć mnie jeść bezy widelcem i nożem. Dziękuję Wam za to, że dzięki Wam uwierzyłem w istnienie uczciwości w polityce.
    Panie Prezydencie obyś nie był ostatnim "niepoprawnym romantykiem", który w polityce kierował się honorem i sumieniem. Postawiłeś poprzeczkę tak wysoko, że każdemu kto po Tobie przyjdzie, będzie trudno.
    Żegnam Panie Prezydencie. Mój Prezydencie."












+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Jedno zdjęcie - Jedna prawda ???
    By Nazwisko in forum Zdjęcia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-03-09, 09:08
  2. JEDNA ZASADA !!!!!
    By araj in forum PORTRET PSYCHOLOGICZNY
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-11-06, 17:44
  3. Mozliwie 50 ofiar mordercy
    By 6 biegowy in forum Kryminalne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-07-06, 16:37

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów