+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 51

Temat: Szukanie pracy:(

  1. #1
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Szukanie pracy:(

    Za miesiąc zamykaja mój serwis i będę bezrobotną z koniem. Niewesoła perspektywa, wkurza mnie to bo tak naprawde niewiem gdzie będę teraz chciała iść pracować, a muszę jak zwykle wziąĆ pod uwagę to żeby: jak najmniej pracować, jak najwiecej zarabiać, najlepiej siedzieć w necie, lub chociaż na krześle, a nie zapierdzielać jak mały samochodzik i jeszcze lubic to co robię. Zaczynam powoli czegoś szukać, ale jakoś weny mi brak jak pomysle o nowym miejscu pracy...

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Szukanie pracy:(

    Ty już masz dość bogate doświadczenie zawodowe a mówilaś ze najbardziej lubisz sprzedaż bezpośrednią? Jeśli to jest to co najbardziej lubisz to idz w tym kierunku, a ile minimum chciałabyś zarabiać? W tym temacie jest najwiecej ofert pracy zaczynajacych sie od doradca lub opiekun klienta A moze tym razem coś ambitniejszego? Nie to zebym mial coś do sprzedawców ale może stać Cie na coś wiecej itp. Btw dobrze ze nie chcesz sie przepracowywać bo to urodzie szkodzi i kobieta nie powinna harować jak wół (nawet umyslowo) jesli ma jeszcze jakiś wybór. No chyba ze to lubi ale mnie osobiscie wkurwiają tzw. business-women co spelniają sie w korporacjach i zyją pod ich dyktando.

    Musisz sie powoli skupić. Masz jeszcze troche czasu wiec luz. Dasz rade!

    Co do studiowania to mi to nic nie dalo jak narazie i bylem zmuszony zalozyc wlasną dzialalność i w sumie nie zaluje, a pracy na etat moze bede szukal nadal ale to juz tylko najlepsze oferty i totalnie na luzie. Kasy tez za duzo nie wydalem na rozpoczecie bo to robota stricte umyslowa.

    Proponowalbym tez nauczyc sie jezyka ale nie angielskiego tylko takiego którego nie uczy sie nikt np. wegierskiego
    Ostatnio edytowane przez stern ; 01-04-10 o 18:48

  3. #3
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Szukanie pracy:(

    A po co sie uczyc wegierskiego skoro wszystkiego duze biznesy zalatwia sie praktycznie angielskim?

    @ Jamajka ja nie wiem jak Ty, ale mnie zawsze szukanie pracy mega pozytywnie nakreca To zawsze okazja na lepsze jutro, poznanie nowych ludzi, nowych firm, to dobre wyzwanie
    Zycze powodzenia bo kumata jestes.
    Jezus was kocha

  4. #4
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Szukanie pracy:(

    Jamajka to lewus robic sie nie chce. Najchetniej siedzialaby na dupie i kosila kase za darmo.
    Kapitalizm, ot co. Trzeba zapierdalac albo miec znajomosci. Zreszta ja tez jestem lewus troche.
    Racja, ze wszystko jest zalatwiane po angielsku i to jest atut znac angielski ale dobrze go znac.
    Drugi jezyk tez warto jakis sie nauczyc ale tylko taki gdzie mamy jakies szanse, a nie, zeby sie nauczyc po to aby umiec. No i jezyka uczy sie latami, a nie tak od razu dlatego trzeba miec jakis konkretny plan.
    Szukanie nowej pracy moze i nakreca ale warto jednak znalezc sobie cos stalego, dlugotrwalego z mozliwosciami jakiegos rozwoju.

  5. #5
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Szukanie pracy:(

    Sorry Porzadny ale co to jest za skladnia w tym zdaniu: "Drugi jezyk tez warto jakis sie nauczyc" ??
    Jezus was kocha

  6. #6
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Szukanie pracy:(

    Czasem są ciekawe oferty z krajów których jezyków nikt nie zna i wtedy jak znasz angielski i tamten to jesteś rodzynkiem. Ale w sumie racja ze zakladac tak jest bez sensu. A co do pracy po znajomości to roznie z tym bywa Porządny. W tych czasach najlepiej liczyć tylko na siebie. Ja np. dluugo sie obijalem i zylem na nieświadomce calkiem przyjemnie az w koncu zycie mnie dojechalo i musialem scisnac poslady bo znajomosci po studiach jakoś nie zadzialaly

  7. #7
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Szukanie pracy:(

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Sorry Porzadny ale co to jest za skladnia w tym zdaniu: "Drugi jezyk tez warto jakis sie nauczyc" ??
    To nie ma dla mnie znaczenia. Piszac z automatu na pewno nie ma w wielu moich zdaniach zachowanej poprawnej skladni.
    Wazne aby nie robic bledow ortograficznych.
    Tak przy okazji jest taki przedmiot w szkole gdzie jest punktacja od 1 do 6. Ja mialem 2 i poza tym jestem po szkole technicznej. Wiec niestety trudno by bylo abym teraz pisal wszystko poprawnie.
    Dla mnie wazne jest aby pisac bez bledow ortograficznych.
    Zreszta sorry tez nie powinno wystepowac w twoim zdaniu, a jednak sie tam znalazlo.

  8. #8
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Szukanie pracy:(

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    Zreszta sorry tez nie powinno wystepowac w twoim zdaniu, a jednak sie tam znalazlo.
    Bo ja cwicze angielski
    Jezus was kocha

  9. #9
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Szukanie pracy:(

    Doskonale Cię JaMajka rozumiem... Też jestem na etapie rozglądania się za pracą Ja z wiadomych przyczyn za bardzo wybredna być nie mogę i muszę poszukać pracy, która jest w stanie się trochę do mnie dopasować Po tym na ile dałaś mi się poznać tu na forum wnioskuję, że raczej nie będziesz miała problemu ze znalezieniem pracy która będzie Ci odpowiadać Powodzenia i pozdrawiam cieplutko

  10. #10
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Szukanie pracy:(

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Bo ja cwicze angielski
    No tak. Hehe.
    Z tym sorry to ostatnio mnie dojechal jeden Irlandczyk.
    Chcialem sie cos zapytac i zaczepiajac go powiedzialem wlasnie sorry.
    Na to on dlaczego go przepraszam.
    Niektorzy mogliby nie zwrocic na to uwagi ale native od razu.

  11. #11
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Szukanie pracy:(

    Jamajka lepiej pomyśl o dziecku i mezu a nie o jakieś tam pracy pff

  12. #12
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Szukanie pracy:(

    A czemu jej tak źle życzysz?? Na to jeszcze ma czas, nie ma się do czego śpieszyć. Poza tym nawet mając męża lepiej mieć dobrą pracę i nadal być niezależną.

  13. #13
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Szukanie pracy:(

    Czemu zle? Ja zaluje ze w jej wieku nie zalozylem rodziny albo i wczesniej. Bylbym teraz lepszym czlowiekiem. A okazji bylo w chuj.
    Mam jeszcze czasu troche ale kra nade mna zamarza powoli.

  14. #14
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Szukanie pracy:(

    Dla kobiety małżeństwo to trochę co innego niż dla faceta... Dobrze że się nie śpieszy. Ja się pośpieszyłam... A ty jak miałeś 23 lata myślisz że byłeś na tyle dojrzały i odpowiedzialny że sprawdziłbyś się jako mąż i ojciec? Piszesz że byłbyś lepszym człowiekiem - a może właśnie odwrotnie - dusiłbyś się i miał pretensje że laska Ci wolność zabrała... Nie ma się co śpieszyć...

  15. #15
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Szukanie pracy:(

    szukam pokojówki, taka tam lekka praca, posprzątać, ugotować,wypuścić gołębie- coś jak ta:


+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Szukanie mieszkania Wrocław
    By AgnieszkaSobczak in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-07-20, 08:38
  2. Ludzie w pracy
    By KaminskaKata in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-12-18, 20:55
  3. Trzeba iść do pracy............
    By kaya in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-02-10, 21:43
  4. podpierdalacze w pracy
    By stuff in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-11-08, 21:10
  5. Seks W Pracy
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 06-01-07, 10:22

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów