+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: Oddałam się psu wujka :(

  1. #1
    Zagubiona_Monika Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2010
    Wiek
    36
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Unhappy Oddałam się psu wujka :(

    Witam na forum, chciałam sie z wami podzielić moim problemem. Od razu prosze o nie ocenianie i nie wyśmiewanie sie ze mnie bo sama juz nie wiem co o sobie myśleć i czy pójść do psychiatry
    Jakiś czas temu na działce u wujka pojawił sie taki duzy pies i jak tam byłam to czesto na mnie wskakiwał i mnie przewracal, bo jestem dość niska. Czesto sie to działo jak byłam jeszcze w pizamie i jego penis ocieral sie o moją pupe. Nie mam teraz chlopaka i bardzo sie podniecilam jak go pierwszy raz poczulam az w koncu uleglam i pozwolilam mu wejść we mnie kilkanaście razy. Przezylam orgazm i boje sie ze to powtórze jak przyjade znow do wujka. Czy jestem chora? Czy powinnam pojść do specjalisty? Czuje sie podle i nie wiem co robic. Ciągle mysle o jego spermie splywającej po moich udach a jednoczesnie wiem ze to chore

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Oddałam się psu wujka :(

    a jakiej rasy pies?
    No prosze a Porządny twierdził, ze ludźmi nie rządzi instynkt tylko rozum...
    psychiatra Ci powie, ze to chore i zapisze Cie do siebie na terapie. Ksiadz Ci powie, ze grzeszysz i zada Ci pokute tak jakby cos to mialo pomoc. Albo co gorsza nalozy sobie kaganiec i zacznie szczekac, probujac Cie przekonac, ze sam jest psem (ksieza maja dziwne pomysly). Seksuolog stwierdzi, ze masz za duzy poped i Ci przepisze cos na zmniejszenie... może idz do weterynarza?

    skad jestes? u nas w stajni jest na lancuchu taki rosly husky... biedak samotny jest i wyposzczony, moze byscie sobie przypadli do gustu

  3. #3
    Zagubiona_Monika Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2010
    Wiek
    36
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Oddałam się psu wujka :(

    Taki duzy brazowy krutkiej siersci. Nie wiem jaka to rasa. A mieszkam w miejscowości Wiączyń dolny. Zgadzam sie z tym ze mam duzy popęd, a wiec jestem zdrowa?

  4. #4
    Zagubiona_Monika Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2010
    Wiek
    36
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Oddałam się psu wujka :(

    Ma tez duzego siusiaka

  5. #5
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Oddałam się psu wujka :(

    Cytat Napisał Zagubiona_Monika Zobacz post
    Taki duzy brazowy krutkiej siersci. Nie wiem jaka to rasa. A mieszkam w miejscowości Wiączyń dolny. Zgadzam sie z tym ze mam duzy popęd, a wiec jestem zdrowa?
    a zle sie czujesz? masz katar, kaszel?

  6. #6
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Oddałam się psu wujka :(

    monika, a spróbuj z koniem i napisz jak było....myślę,że twój problem rozwiązałoby "na Azję" - nabij się na pal

  7. #7
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Oddałam się psu wujka :(

    Monika idz jako wolontariuszka do schroniska, nie bedziesz musiala czekac na wakacje u wuja

  8. #8
    Zagubiona_Monika Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2010
    Wiek
    36
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Oddałam się psu wujka :(

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Monika idz jako wolontariuszka do schroniska, nie bedziesz musiala czekac na wakacje u wuja
    Zatkaj sie

  9. #9
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Oddałam się psu wujka :(

    ja nie potrzebuje, za to Ty owszem

  10. #10
    Zagubiona_Monika Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2010
    Wiek
    36
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Oddałam się psu wujka :(

    Jestem osoba na poziomie i nie bede sie z toba klocic
    Nie jestes milutka dla mnie

  11. #11
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Oddałam się psu wujka :(

    Jeju dziewczyno!!! "Być na poziomie"-być inteligentnym człowiekiem, dobrze wychowanym,być wartościowym, dobrze ocenianym,posiadać wiedzę.
    Przeczytaj temat który założyłaś i swoje w nim wypowiedzi i spróbuj cokolwiek dopasować do tego wyrażenia!!!

    A co do twojego problemu: Jest to zaburzenie seksualne - zoofilia -czyli wykonywanie czynności seksualnych i czerpanie z nich przyjemności przy udziale zwierząt - w twoim przypadku dokładnie to kynofilia - czyli seks z psami.

    Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości i nadal masz nadzieję że to normalne - to napisz - chętnie wyprowadzę cię z błędu!




    (trochę ostro,ale co tam,moja serdeczność też ma granice)

  12. #12
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Oddałam się psu wujka :(

    A ja wam zycze szczescia z psem!
    Pozdrawiam
    Jezus was kocha

  13. #13
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Oddałam się psu wujka :(

    Cytat Napisał Zagubiona_Monika Zobacz post
    Jestem osoba na poziomie i nie bede sie z toba klocic
    Nie jestes milutka dla mnie
    a jestem nie milutka?
    przyznaje nie jestem na twoim poziomie i ciesze sie z tego.

    np. znamy inne pojecie pozycji "na pieska"

  14. #14
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Oddałam się psu wujka :(

    np. znamy inne pojecie pozycji "na pieska"
    Dobre JaMajka

  15. #15
    kubasek81 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2011
    Wiek
    43
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Oddałam się psu wujka :(

    zostawcie dziewczyne, ona naprawdę ma problem, to co piszecie nie pomoże jej w niczym

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Wielki powrót Wujka !!:))
    By Wujek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 07-11-06, 16:03
  2. petycja do wujka araja :)
    By sabinka in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 01-11-05, 15:22

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów