+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 33

Temat: Araj, Enemigo, Porządny

  1. #1
    szl Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2010
    Postów
    28
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Araj, Enemigo, Porządny

    Coś dla was bo wiem ze wam sie spodoba. Najlepszy serial jaki kiedykolwiek ogladałem, o wiele lepszy od Rome. Araj - "Gladiator"przy tym wymieka Polecam sciagać w wersji 720p (jakość hd) jesli macie neta powyzej 10 mb. SERIAL MIAZDZY !!!

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Araj, Enemigo, Porządny

    no...super się zapowiada-dzięki

  3. #3
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Araj, Enemigo, Porządny

    nie wiedzialem, ze cos takiego jest. zaraz puszcze transfer w ruch. dzieki.

  4. #4
    szl Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2010
    Postów
    28
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Araj, Enemigo, Porządny

    Oczywiscie szukajcie pod pełnym tytułem - Spartacus blood and sand. Jest na razie 10 odcinków 1 sezonu, za tydzien 11. Jest na peb.pl, napisy znajduje sam napiprojekt (choć ja uzywam innego programu ale pewnie znajdzie, także do wersji 720p), jest też na torrentach np. btjunkie.

  5. #5
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Araj, Enemigo, Porządny

    Zajebisty sie zapowiada - zara wrzucam na torrenta
    Jezus was kocha

  6. #6
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Araj, Enemigo, Porządny

    Ja nie wiem co to za wybiórczość - "Święta Trójca" a my to co?? Chyba powinnyśmy się obrazić! Nie ładnie szl z Twojej strony

  7. #7
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Araj, Enemigo, Porządny

    luiliana laskom sie ten serial raczej nie podoba.
    No i jak tam panowie? Ogladał juz ktoś? Ja jutro pozno w nocy bede juz czychał na 11 odcinek.

  8. #8
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Araj, Enemigo, Porządny

    Na razie mam pierwszy odcinek sciagniety. Bede jednak czekal, az wyjda wszystkie i wtedy obejrze. To juz niedlugo.

  9. #9
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Araj, Enemigo, Porządny

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    Na razie mam pierwszy odcinek sciagniety. Bede jednak czekal, az wyjda wszystkie i wtedy obejrze. To juz niedlugo.
    To szacun za cierpliwość

  10. #10
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Araj, Enemigo, Porządny

    Cytat Napisał stern Zobacz post
    luiliana laskom sie ten serial raczej nie podoba.
    Wiesz są kobiety które uwielbiają patrzeć na umięśnionych facetów i na to jak przelewają swoją krew Trailer zapowiada się ciekawie,i jeszcze to że nas pominąłeś skłoniło mnie do poszukania 1 odcinka, w wolnej chwili obejrzę i podzielę się z Wami wrażeniami - o ile zechcecie - w końcu to serial TYLKO DLA FACETÓW!!! Tak?

  11. #11
    jem groby i okradam trupy tibor69 Wie o co chodzi tibor69 Wie o co chodzi Avatar tibor69
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Łajtstock Szity
    Wiek
    40
    Postów
    2,022
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Araj, Enemigo, Porządny

    Serial daje radę. Napierdalają się bardzo ładnie. Nakręcone w stylu 300. W pierwszych odcinkach sikanie krwią mocno przesadzone, potem jest lepiej. Aktorstwo od raczej słabego (postacie drugoplanowe), przez średnie (niestety, drewniany główny bohater, inni gladiatorzy) po całkiem niezłe (właściciel szkoły, jego główny konkurent i żonka - kiedyś grała Xenę :P). Sporo golizny, ale tak jak z sikaniem krwią - często wciśniętej na siłę. Najsłabsze są chyba dialogi - mało ciekawe, słabo napisane, co 2 zdanie wrzucone przekleństwa o kutasie jowisza i piździe ateny, Ogólnie ogląda się nieźle, ale widać, że serial na siłę stara się być EXTREME i HARDCORE. Do RZYMU mu sporo brakuje.

    PS. Laskom mimo dużej ilości wyflaczania raczej się spodoba - dużo umięśnionych, opalonych i naoliwionych byczków. Mojej zdecydowanie przypadł do gustu.
    SELKAR.PL - Centrum Taniej Książki

  12. #12
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Araj, Enemigo, Porządny

    Cytat Napisał tibor69 Zobacz post
    PS. Laskom mimo dużej ilości wyflaczania raczej się spodoba - dużo umięśnionych, opalonych i naoliwionych byczków. Mojej zdecydowanie przypadł do gustu.
    Dzięki Tibor

  13. #13
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Araj, Enemigo, Porządny

    Cytat Napisał tibor69 Zobacz post
    Serial daje radę. Napierdalają się bardzo ładnie. Nakręcone w stylu 300. W pierwszych odcinkach sikanie krwią mocno przesadzone, potem jest lepiej. Aktorstwo od raczej słabego (postacie drugoplanowe), przez średnie (niestety, drewniany główny bohater, inni gladiatorzy) po całkiem niezłe (właściciel szkoły, jego główny konkurent i żonka - kiedyś grała Xenę :P). Sporo golizny, ale tak jak z sikaniem krwią - często wciśniętej na siłę. Najsłabsze są chyba dialogi - mało ciekawe, słabo napisane, co 2 zdanie wrzucone przekleństwa o kutasie jowisza i piździe ateny, Ogólnie ogląda się nieźle, ale widać, że serial na siłę stara się być EXTREME i HARDCORE. Do RZYMU mu sporo brakuje.
    Rome był nastawiony raczej na rozkminki życia cywilnego i dzień powszedni Rzymian. Scen walk mi tam troche brakowało. Niektóre wątki były nudne np. Serwilli - mnie to nudziło. Jakieś intrygi pomiedzy kobietami. Tutaj na szczeście jest to zredukowane do minimum. Owszem serial był wybitny i nadal lubie do niego wracać, ale Spartacus wcale dużo gorszy nie jest, jest inny (mnie bardziej wciągnał niż Rome, choć Rome jak zaczalem ogladać to tez obejrzalem jakieś 10 odcinków naraz ). Zapomniałeś powiedzieć o dobrej grze tego Murzyna co gra Doctore a główny bohater wcale nie jest drewniany (choć tez na początku mi sie taki wydawal). No i kobitki - Sura i Mira to moje faworytki jesli chodzi o urode. O wiele fajniejsze niż w Rome.
    Ostatnio edytowane przez stern ; 03-04-10 o 20:57

  14. #14
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Araj, Enemigo, Porządny

    A ja niestety nie miałam czasu tego oglądać, muszę nadrobić zaległości, szczególnie zeby Rzym obejrzeć mi zależy.

  15. #15
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Araj, Enemigo, Porządny

    I widzisz Stern obejrzałam pierwszy odcinek i bardzo mi się spodobał(już mam kolejne). Mam nadzieję że następnym razem już nie będziesz nas dyskryminował

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Gores, Ene i Porządny
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-01-10, 01:23
  2. Enemigo
    By araj in forum POKÓJ PRAWDY
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 25-03-09, 21:14
  3. Enemigo
    By cisowianka20 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 26-12-08, 23:15
  4. ENEMIGO
    By araj in forum PORTRET PSYCHOLOGICZNY
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 26-01-07, 11:51
  5. Porządny
    By araj in forum SPRAWY dotyczące DoFo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-10-05, 21:53

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów