+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Battlefield : Bad Company 2 PS3

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Battlefield : Bad Company 2 PS3

    jeszcze jestem za cienki, w porównaniu z COD tu jest jak na prawdziwej wojnie, pełno snajperów no i mapy obrazowo maja po kilka km, generalnie zajebista, ale czekam na MOH na ps3







    nadchodzacy Medal Of Honor(jak tylko wejdzie-mam go :

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Battlefield : Bad Company 2 PS3

    filmiki ciekawe. nie powiem.

  3. #3
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Battlefield : Bad Company 2 PS3

    ostatnio gram tylko online, w 2 gry( razem z kilkoma Polakami, gadamy przy tym, jest ok ):

    Call of Duty : Modern Warfare 2



    i w mój ulubiony Call of Duty:World at War ( kocham klimaty 2 wojny, Europa,Pacyfik)


  4. #4
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Battlefield : Bad Company 2 PS3

    Gram non toper na PC

  5. #5
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Battlefield : Bad Company 2 PS3

    qrwa, dla mnie jeszcze za ciężkie, podstawowa róznica miedzy bc2 a cod 5 czy 6 jest taka,że obszar mapy w bc2 jest wieeeele wiekszy, wchodzisz(np. ja) i od razu wali cie z 5 snajperów z kilku km, ja uwielbiam hardcore, które w przeciwienstwie do core nie ma mapek podglądowych o pozycji wroga i takie hardcore w bc2 to prawdziwa wojna, oczywiście jest to zajebioza, ale ja musze do bc2 jeszcze podrosnąć , dlatego tłukę hardcore w cod5 i 6

  6. #6
    szl Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2010
    Postów
    28
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Battlefield : Bad Company 2 PS3

    na bad company 2 czyli rzeczywistą 3 czesc battlefield czekalem kilka lat. Szkoda ze nie mam juz pc bo bym zagierzyl.

  7. #7
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Battlefield : Bad Company 2 PS3

    Na PS3 magiczny przycisk to zdaje sie select. Wal w tego buttona non stop. Nim wlasnie zaznacza sie obce jednostki jak ktos cie zaznaczy to masz przesrane - pewnie dlatego tak cie sieka.

    To jest najlepszy patent w tej gierce na jednym przycisku masz zaznaczanie przeciwnikow, wydawanie rozkazow, zaznaczanie pojazow, pol minowych proszenie o ammo naprawe sprzetu itd itp po prostu cala komunikcja na 1 przycisku



    poplakalem sie ze smiechu - to takie prawdziwe

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-03-12, 15:09
  2. battlefield 2-klucz
    By 6 biegowy in forum SZUKAM  
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-05-08, 19:08
  3. The Company
    By Porzadny in forum FILM,TEATR
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-09-07, 14:34

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów