+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70

Temat: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

  1. #61
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Ok jedziemy z tematem, mam troche malo czasu teraz wiec bede dopisywal lub jak cos pytac.
    Zadzwonilem do niej w piatek zeszly czy chce sie ustawic, do knajpy na "kawe" wieczorem, ale odpisala mi ze sie umowila z kolezanka juz ze juz jej obiecala i inne bla bla, no to mysle chuj, jej strata i poszedlem z kumplami na miasto gdzie sie syto napierdolilem. W sobote po poludniu napisala mi smsa ze sorry ze wczoraj nie mogla i czy moze sie spikniemy dzisiaj jesli oferta aktualna. A ze sie balem troche do auta wsiadac po piatkowym chlaniu napisalem jej ze moze wpasc do mnie to cos ugotuje na wieczor, no to ona ze okej ze wpadnie, dalem jej adres, w miedzyczasie poszedlem do najblizszego syfiastego sklepu jakiegos araba gdyz jak juz wspomnialem do fury sie balem wsiadac i kupilem 2 flaszki bialego wina po 8 gbp za sztuke (pewnie w tesco kosztuja ze 4, ale niech chujowi bedzie) i gumy owocowe. Na kolacje usmazylem piers z kurczaka z makaronem i zalalem sosem, bo tylko to mialem na hawirze w sumie, bo sam wpierdalam tylko tunczyka, piers z kurczaka i ryz. Czyli przy obiedzie sie nie napracowalem.
    Bez trudu dojechala do mnie do chaty fura. No to siedzimy, pierdolimy na poczatek po kawce, gadamy i gadamy pytam sie czy napije sie wina do obiadu to ona mowi ze jest fura, to jej mowie ze parking strzezony fury nikt nie ukradnie i ze zamowie jej taxe, albo ze umieszcze ja w pokoju bo mam 1 sypialnie nieuzywana. Obiadem zachwycala sie jak pojebana, wiec wiedzialem ze polknela haczyk. No i tak sobie ciagle pierdolimy przy winku, oczywiscie poruszylem temat stringow (nie nosi bo jej zimno, i byla troche zaskoczona moim zdziwieniem) i mowila ze stringi sa "na lato" ta kurwa, sex tez na lato No i przy koncu 2giej flaszki buzi buzi , potem 2 pozycje, i finisz na twarz Kochani moi.
    Co ja bym bez Was zrobil, pewnie jechalbym na recznym jak Dziadzia i Ele
    Jak cos pytajcie
    Hehe, no to gratki Ene przedewszystkim za niecipowate podejście do kobiety i wykazana inicjatywę, byłes konkretny to i dostaleś konkreta, w zasadzie nasza pomoc była zbedna moze i sie nie napracowałes ale co z tego, jak laska poprzedniego dnia wieczorem Ci odmówiła spotkania to to było rezolutne posunięcie, bo gdybyś jej wyskoczył ze świecami, wypucowana chata, płatkami róż i ch*j wie czym do jedzenia, to jeszcze by sobie pomyslała, ze od poprzedniego wieczora z nudów to robileś, i zapewne by Ci kosza dała, bo tacy to nudziarze szybki obiad- szybki chłopak
    No to życzę miłych numerków i mocnych finiszów

    P.S. a i przekaż jej, ze kolezanki z Polski (gdzie jest zimnej) mówią, ze juz sie zrobiło wystarczajaco cieplo na noszenie stringów

  2. #62
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Ale tak 100% bez beki, to jaja troche ze laska powiedziala mi ze mega krecily ja u mnie gesty (tak jak Jamajka napisala) ze pewnie otwieram drzwi, jak staje za nia itp. Nie wiem czy kumacie o co mi chodzi, ale Jamajka na bank kuma.
    Oczywiscie thx za porady, bez was bym ciagle gruszyl przy redtube
    Jezus was kocha

  3. #63
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    no to polecam się na przyszłość, pewnie że wiem co ją kręciło w końcu jestem babka to wiem co nas kręci

  4. #64
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Dobra akcja ale serio sie spusciles jej na twarz na pierwszej randce? Mnie by coś blokowalo tak od razu, ale w sumie czemu nie? Tzn ja wiem ze bym tak nie zrobil za 1 razem, moze mam cipowate za bardzo podejscie do takich spraw jak to ujela Jamajka powyżej nie wiem. Ale szacun.
    I jak tam kreci sie ten temat? Ladna angielka to w sumie ciekawa sprawa, dość oryginalnie.

  5. #65
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Bez zartow Stern, byl spust na twarz, laska strasznie mnie podniecala to raz a dwa ze gralem konkret i uwazam ze pasowalo to do sytuacji. Poza tym kompletnie obcy jej nie bylem bo widywalismy sie na silowni od dawna wiec dostalem kredyt zaufania ze tak powiem
    Teraz jestesmy razem, fajna laseczka z niej w sumie. Pozdro Ziomus
    Jezus was kocha

  6. #66
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Bez zartow Stern, byl spust na twarz, laska strasznie mnie podniecala to raz a dwa ze gralem konkret i uwazam ze pasowalo to do sytuacji. Poza tym kompletnie obcy jej nie bylem bo widywalismy sie na silowni od dawna wiec dostalem kredyt zaufania ze tak powiem
    Teraz jestesmy razem, fajna laseczka z niej w sumie. Pozdro Ziomus
    No to super Ene fajnie, ze tak szybko temat rozwinąłeś mozna by pomysleć o ekranizacji
    Mi właśnie z tym "niecipowatym podejsciem" chodziło o odpowiednie zagranie mega kozaka, to stworzylo podwaliny do takiej a nie innej akcji, ona sie wczula i robicie od poczatku to na co macie ochote, moze z tego byc bardzo fajny rozdzial w zyciu, wllasnie dlatego ze jest taka otwartosc, to najlepsze chwile. Grunt, ze obydwojgu Wam dobrze, życze szczescia

  7. #67
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Ene a jak wrocisz do domu.... to wiesz

  8. #68
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Jak tam dalszy ciag LoveStory, Ene?? pozdrawiam

  9. #69
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Love story sie skonczylo

    Co moze oznaczac ze niedlugo znowu rad bede potrzebowal

    Pozdro Jamajka
    Jezus was kocha

  10. #70
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Cytat Napisał concordee Zobacz post
    Jeśli ktoś z was chciałby skorzystać z kursu uwodzenia, pogłębić nieco swoją wiedzę na ten temat to polecam mu kursy prowadzone przez Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www.wyzszaszkolauwodzenia.pl) Sam uważam, że warto skorzystać z ich oferty, ja po szkoleniu Alpha Male jestem zupełnie innym facetem, który wie, czego chce i potrafi to osiągnąć naprawdę warto skorzystać, mają dobre opinie i recenzje branżowe - każdemu mógłby się przydać taki kurs
    Won kurwo z mojego tematu
    Jezus was kocha

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Pogotowie kanalizacyjne
    By floe in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-05-21, 13:13
  2. Zmarł, bo pogotowie jadło obiad
    By K-A-S-I-A in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-10-08, 12:03
  3. Show me your sloggi...
    By MaT in forum Ze stron www  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-06-07, 12:44
  4. Air Show 21 10 2006
    By Papla in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-10-06, 06:57
  5. pogotowie informatyczne
    By komps in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-04-06, 22:37

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów