+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 70

Temat: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

  1. #1
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Witajcie przyjaciele, temat jak zwykle smiertelnie powazny, de facto inspirowany tematami Sterna i Andersa.
    Bedzie male Reality Show (bede informowal o postepach itp.). takze do lektury:

    Zobaczylem fajna laske na silowni na ktora uczeszczam praktycznie od przyjazdu. Brytyjka, brunetka cm 170 gdzies, za chuda troche dla mnie, ale jakims cudem ma czym oddychac i to widac ze dobrze dotleniona wiec jak najbardziej jestem za, wiek z 22-25 lat gdzies na oko. Na silowni chodzi troche ludzi, wiec ciezko tam gadac, ale sie pare razy do niej usmiechnalem nawet i ona tez. Ale nie mielismy jakiegos kontaktu. Wydaje mi sie ze mieszka gdzies niedaleko bo ja czasem spotykam jak idzie, obraczki nie ma, z facetem jej nigdy nie widzialem. I w sobote jak sie troche najebalem obiecalem sobie ze zagadam do niej i sie z nia umowie jak ja spotkam. Ale na silowni jej nie bylo przez pare dni :/
    Az tu ciach! Dzisiaj spotykam ja w sklepie (Sainsbury - zeby byc precyzyjnym) i mysle sobie - cisne z kurestwem.
    No i podbijam wiadomo przywitanko, troche tutaj sie zmarszczylem jakos mi 100% odwagi zabraklo, ale laska sie usmiecha i z entuzjazmem gada, no to sie znowu napialem jak baranie jaja i cisne z jakas gadka o pogodzie, silowni itp. W miedzyczasie ona mowi ze wczoraj miala impreze w chacie i mowi ze by mnie zaprosila wczesniej jakby wiedziala (ale to taki small talk - czyli pierdolenie) to jej mowie ze w tygodniu nie pije bo sie z cyferkami pomyle w pracy i bedzie problemz hajsem w XXXX (tu nazwa firmy w ktorej robie, dosyc znana), zeby nie myslala zem zmywak, wiem troche napina ale tak musialo byc. Gadamy moze z 3 min i wyjezdzam do niej: C. tak fajnie sie gada, moze bysmy jakas kawke wypili czy herbate (tak wiem pedalskie, ale czego sie nie robi by z niej sciagnac majtki) w ktorys weekend? A ona do mnie "Super moze w ten?" A ja ten mialem zajety i powiedzialem ze w ten nie, ale moze w ktorys przyszly? - Wiem troche lipa, trzeba kuc zelazo poki gorace :/
    No to mowie ze zadzwonie do niej i dala mi numer i powiedziala zebym jej wyslal smsa ze swoim nrem. No to sie pozegnalismy, wczesniej wyslalalem jej esa z numerem, jak juz myslala ze mnie nie widzi to zerknela na tela, i zapisala numer pewnie z usmiechem, albo usunela

    A teraz pytania do Pan i Panow: jakies rady itp? Jak to rozegrac? Jak z nia gadac itp? Jak oceniacie podryw? Kiedy do niej zadzwonic? Co dobre bylo, a co zle w podrywie? Prosze o rzetelne oceny podrywu, laski, sklepu oraz mnie.
    Pytania pomocnicze tez pozadane jak cos.
    Wiadomo ze wszelkie napiny i spinanie dupy jak najbardziej wskazane. Elo dzieciaki!

    BTW: post edytowany pare razy bo mi sie nowe rzeczy istotne przypominaja

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Ostatnio edytowane przez Enemigo ; 04-03-10 o 23:31
    Jezus was kocha

  2. #2
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    tylu fajnych facetow na silce pewno, a ty sie za babe wziales. Prawdopodobnie to laska bedzie cie bardziej zagadywac, w koncu ty jestes tam atrakcja. Ewentualnie opowiesz jej o napinaniu na dobreforum, na pewno bedzie zafascynowana. Podryw na plus, tak mi sie przypomnialo co do dostawania numerow. Na Boze narodzenie w UK pilem w knajpie, tak sie skulem i robilem siupe (np. nosilem dobra nowine, ze jezus istnieje bo wlasnie robil mi gale), pierdolilem takie durnoty ze wszyscy ode mnie spierdalali. Pozniej nastepnego dnia patrze, a tu jakis ZAB w komorce zapisany. Podjarany, ze jakas dupa - okazalo sie, ze to byl jakis brazylijczyk, ale w dupe raczej mnie nie ruchal.
    Nie pierdol, ze kawcie bedziesz z nia pil albo earl grey?
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  3. #3
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Pierwsza rzecz jaka mi przeszla przez mysl, dam jej linka i pokaze jaki kozak ze mnie, ale problem jest taki ze ona po polsku nie mowi :/
    Jezus was kocha

  4. #4
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    A ona do mnie "Super moze w ten?"
    jasne, nie mowi
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  5. #5
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    No ja pierdole, a co mialem po angielsku dialog pisac?
    Jezus was kocha

  6. #6
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    kto napinka wojuje, od napinki ginie. dales sie nabrac
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  7. #7
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Wiem ze jaja robiles, no plus za to bo faktycznie wylapales to b. dobrze
    Tylko Goerres sprawa jest powazna a nie smichy hihy.
    Jezus was kocha

  8. #8
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    chcesz tylko poruchac, czy pochodzic przy okazji za rączke? to wazne zeby dopomóc, bo jesli pierwsze, to mozesz nawijac cokolwiek, ze byles w trojmiejskiej osmiornicy i tak dalej, tylko uwazaj, bo zlamiesz 8 przykazanie i nie pojdziesz do nieba. Nie odpisales mi jeszcze co do kawci i herbaci? Serio?
    No i wiadomka, dzwoni sie zawsze jak najpozniej i bez pedalskich telefonikow w stylu przyjacioleczki, co u ciebie slychac itd. tylko konkrety, wyrucham cie tu i tu, masz byc i nie przyjmuje odmowy. Taki jest blitzkrieg. Ja bym nawet sie za bardzo nie krepowal tym, ze nie bedize o czym gadac. Wystarczy tylko patrzec prosto w cyce i wysluchiwac, i nie marudzic na Jana Pawla II i ten chujowy kraj. Z obcokrajowcami zawsze jest o czym gadac, temat rzeka, czas ucieka jakos plynie, zatopieni w dymie
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  9. #9
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Ok jedziemy od poczatku:

    - Chodzi o ruchanie, bo jest naprawde syta dupa. Troche napinam przy niej rzecz jasna, nie na gangstera, ale takiego co ma wzglednie ok prace a i jest wyluzowany, ale miny to raczej grozne przy niej strzelam. Sprawiam wrazenie takiego co niejeden otwor ruchal.
    - Co do herbaty to wiadomo ze nie bedziemy jej pic, nawet nie moge sobie wyobrazic siebie pijacego herbatke z laska i gadajacego jak przyjacioleczka.
    - Z dzwonieniem to wiem, myk jest tylko taki ze ja najwczesniej za tydzien mam czas sie z nia ustawic. Myslisz ze jak zadzwonie za tydzien, moze 2 to bedzie okej?
    - Wiadomo ze przygrywam z nia ze mi wszystko zwisa, nie ta to inna i te sprawy, usmiech ruchacza itp.

    A co do imprez w UK raz sie tutaj mocno skulem poznalem jedna laske pracowala w kawiarni kurwa jak tam poszedlem na drugi dzien to myslalem ze gebe w domestosie wyplucze po jej zobaczeniu :/ Na szczescie sie z nia tylko calowalem
    Jezus was kocha

  10. #10
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    motyw mi sie przypomnial. Typ umowil sie z laska, nie mieli o czym gadac, to wyjal komorke i gral w węża. To jest kurwa przechuj, co? Bylem swiadkiem, wzglednie trzezwym tak wiec 0 sciemy.
    Jamajka, gosc odzywa sie po 2 tyg od dostania numeru, co bys sobie pomyslala? Wg mnie troche dlugo, ale gejem nie jestem wiec nie dam sobie fiuta uciac. Ewentualnie przykrylbym jakas zajeta praca, w zaleznosci jakie zrobiles pierwsze wrazenie, jak gangsta, to zazartowalbym ze zbieralem sie tyle czasu na odwage
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  11. #11
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Dobry Ziomek, ciekawe czy zaruchal?

    Ale tak bez beki Goerres spojrzalbys na nia, zerknal w jej oczy to od razu tylko o facialu bys pomyslal jak ja
    Jezus was kocha

  12. #12
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    ja z tego co zauwazylem to angielki dla wschodnich trudne nie sa, wystarczy troche podpic, ewentualnie GHB do drinka i jazda
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  13. #13
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    motyw mi sie przypomnial. Typ umowil sie z laska, nie mieli o czym gadac, to wyjal komorke i gral w węża. To jest kurwa przechuj, co? Bylem swiadkiem, wzglednie trzezwym tak wiec 0 sciemy.
    Jamajka, gosc odzywa sie po 2 tyg od dostania numeru, co bys sobie pomyslala? Wg mnie troche dlugo, ale gejem nie jestem wiec nie dam sobie fiuta uciac. Ewentualnie przykrylbym jakas zajeta praca, w zaleznosci jakie zrobiles pierwsze wrazenie, jak gangsta, to zazartowalbym ze zbieralem sie tyle czasu na odwage
    Ty no gralem konkret nie jak jakas cipka, bardziej do niej podszedlem jak alfons do k*rwy niz chlopak do k*rwy, generalnie wiesz 2 tygodnie nie chce zeby pomyslala sobie ze sie do niej odzywam bo nie mam co robic dzisiaj, ciezkie jest zycie randkowicza.
    Jezus was kocha

  14. #14
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    napisz jeszcze co kupowales w Sainsbury, to bardzo wazne
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  15. #15
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Chorizzo (cos jak salami jeno hiszpanskie), czarny chleb tz: pelnoziarnisty, mleko x 2, takie platki jakby musli z truskawkami, paste do zebow, jogurty, ananasa swiezego, worek pomaranczy, tunczyk w puszce w oleju x 4 i gumy do zucia

    Takie nieduze zakupy wiem ze troche slabo moglem wypasc przy niej z takim wozkiem :/
    Jezus was kocha

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Pogotowie kanalizacyjne
    By floe in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-05-21, 12:13
  2. Zmarł, bo pogotowie jadło obiad
    By K-A-S-I-A in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-10-08, 11:03
  3. Show me your sloggi...
    By MaT in forum Ze stron www  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-06-07, 11:44
  4. Air Show 21 10 2006
    By Papla in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-10-06, 05:57
  5. pogotowie informatyczne
    By komps in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-04-06, 21:37

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów