Co do laski to z opisu wynika, ze dobra. Miejsce gdzie sie poznaliscie w porzadku, poniewaz widzi, że jesteś facet a nie mięczak i dbasz o rzeźbę, a oprócz tego nie jest to podryw na ulicy gdzie nic was nie łączy i musisz się nakombinować tylko w miejscu gdzie obydwoje co jakis czas jestescie wiec jest to juz dobrym pretekstem zeby sie z nia umowic na cwiczonka wspolne (o jakiejs godzinie kiedy mniej ludzi bedzie zeby o czyms tam zagaic) a potem po cwiczeniach mozecie z podniesionym poziomem endorfin isc sobie gdzies na piwko to laska zmieknie- zmeczona szybciej ona cwiczy- co oznacza, ze da sie namowic na aktywnie spedzany czas wiec proponuje zabrac ja raczej do klubu na kregle, albo na jakies gry (pewnie lubi skoro spedza czas z facetami na silowni) bilard etc, nie na zadne pogaduszki tylko gdzies gdzie sie pobawi, przy okazji poki sie malo znacie to zastapi bezsensowne gadanie.
Co do dzwonienia, to nie dzwon nigdy tego samego dnia kiedy dostaniesz numer bo laska pomysli zes nudziasz albo desperat. Lepiej po kilku godzinach np wieczorem wyslac eska ale nie za duzo tylko np ze dwa i tak zeby to ona ostatnia odpisala, to sobie pomysli, ze jestes czyms zajety lub ze znajomymi i bedzie zaintrygowana. Jesli ona do Ciebie pisze to jej odpisuj, bo inaczej ja zbijesz z tropu i dobrego nastroju i moze pomyslec ze juz Cie znudzila. Co do telefonu to nie tego samego dnia kiedy nr dostales tylko np drugiego (zeby nie bylo ze olewasz) ale raczej po poludniu, bo rano laski maja czas dla siebie, a po drugie kobiety sa bardziej nastawione do flirtu w godzinach popoludniowych, wtedy nam lepiej hormony dzialaja i pozatym bardziej pozytywnie jestesmy nastawione kiedy mamy sprawy pozalatwiane.
Dobrze, ze podeszles na kozaka do niej, bo gdybys jej pokazal ze ona Cie interesuje za bardzo i byl za miekki to wtedy ona by sobie pomyslala ze masz malo do zaoferowania i zasluguje na kogos bardziej meskiego. Pewnie ma duzo kumpli powinienes wiec moim zdaniem byc intrygujacy, flirtowac z nia (zeby Cie nie traktowala jak jednego z kumpli), ponadto tryskac dobrym humorem, zeby na poczatku czula sie pewniej (dobry humor sie udziela), byc pewny siebie, ale po jakims czasie kiedy juz Cie pozna od takiej strony zaskocz ją zmiana (małą) i pokaz jakies inne swoje oblicze, moze byc bardziej czułe, to może byc np delikatne objecie, na cwiczeniach albo kiedy ja w drzwiach przepuszczasz (nie przytulenie, bo na to sie pozwala jak juz bardzo blisko jestescie, raczej po niz przed pierwszym seksem, chodzi mi bardziej o takie delikatne osloniecie/wsparcie reka plecow czy to przy barze, czy w drzwiach- ten gest jest taki ochronny, jakbys o nia dbal i o jej wygodę i bezpieczenstwo) (bezpieczenstwo=seks). Potraktuj ja tez jak gentelman, kobiety nie znoszą chamstwa, a zawsze w najtwardszym kolesiu doceniają dobre maniery.
Jak z nia gadac? Gadaj z nia na luzie (pamietaj zawsze ze takie rzeczy sie udzielaja) ale pewne kwestie traktuj na powaznie, tzn. pokaz ze masz swoje zasady, swoje zdanie, ona jesli bedzie zainteresowana to pewnie dostosuje swoje zdanie do Twojego, albo bedzie z Toba dyskutowac, bo zawsze ciekawiej rozmawiac z kims kto ma ugruntowane poglady niz z niezdecydowanym.
Zgrywac gangste mozesz, laski lubia twardzieli, ale nie madafake tylko indywidualiste, badz facetem z inicjatywa, tzn Ty pierwszy zaproponuj gdzie i co, i mozesz czasem ja czyms zaskoczyc dla kobiety to mila niespodzianka kiedy niespodziewanie, zostaja gdzies w ciekawe miejsce porwane, albo nawet na wieczornego drinka nieopodal (podobno nie daleko mieszkacie), wtedy wiedza ze nie robisz tego bo musisz tylko ze robisz to bo chcesz.
Co do zakupów, spoko- nie zauwazyla wypelnionego alkoholem wozka, albo pierdolami po ktorych moglaby pomyslec, ze jestes z kims (gdyby zakupy byly za duze), raczej po takiej zawartosci wozka ocenila Cie na dbajacego o siebie,zdrowego i czystego faceta. Dobre rokowania. No i ananasa jak zauwazyla i wie jak na faceta wplywa to pozytyw, bo moglo na nia podzialac jako afrodyzjak ruszając jej myslenie we wlasciwym kierunku.
Powodzenia