+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 70

Temat: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

  1. #16
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Co do laski to z opisu wynika, ze dobra. Miejsce gdzie sie poznaliscie w porzadku, poniewaz widzi, że jesteś facet a nie mięczak i dbasz o rzeźbę, a oprócz tego nie jest to podryw na ulicy gdzie nic was nie łączy i musisz się nakombinować tylko w miejscu gdzie obydwoje co jakis czas jestescie wiec jest to juz dobrym pretekstem zeby sie z nia umowic na cwiczonka wspolne (o jakiejs godzinie kiedy mniej ludzi bedzie zeby o czyms tam zagaic) a potem po cwiczeniach mozecie z podniesionym poziomem endorfin isc sobie gdzies na piwko to laska zmieknie- zmeczona szybciej ona cwiczy- co oznacza, ze da sie namowic na aktywnie spedzany czas wiec proponuje zabrac ja raczej do klubu na kregle, albo na jakies gry (pewnie lubi skoro spedza czas z facetami na silowni) bilard etc, nie na zadne pogaduszki tylko gdzies gdzie sie pobawi, przy okazji poki sie malo znacie to zastapi bezsensowne gadanie.
    Co do dzwonienia, to nie dzwon nigdy tego samego dnia kiedy dostaniesz numer bo laska pomysli zes nudziasz albo desperat. Lepiej po kilku godzinach np wieczorem wyslac eska ale nie za duzo tylko np ze dwa i tak zeby to ona ostatnia odpisala, to sobie pomysli, ze jestes czyms zajety lub ze znajomymi i bedzie zaintrygowana. Jesli ona do Ciebie pisze to jej odpisuj, bo inaczej ja zbijesz z tropu i dobrego nastroju i moze pomyslec ze juz Cie znudzila. Co do telefonu to nie tego samego dnia kiedy nr dostales tylko np drugiego (zeby nie bylo ze olewasz) ale raczej po poludniu, bo rano laski maja czas dla siebie, a po drugie kobiety sa bardziej nastawione do flirtu w godzinach popoludniowych, wtedy nam lepiej hormony dzialaja i pozatym bardziej pozytywnie jestesmy nastawione kiedy mamy sprawy pozalatwiane.
    Dobrze, ze podeszles na kozaka do niej, bo gdybys jej pokazal ze ona Cie interesuje za bardzo i byl za miekki to wtedy ona by sobie pomyslala ze masz malo do zaoferowania i zasluguje na kogos bardziej meskiego. Pewnie ma duzo kumpli powinienes wiec moim zdaniem byc intrygujacy, flirtowac z nia (zeby Cie nie traktowala jak jednego z kumpli), ponadto tryskac dobrym humorem, zeby na poczatku czula sie pewniej (dobry humor sie udziela), byc pewny siebie, ale po jakims czasie kiedy juz Cie pozna od takiej strony zaskocz ją zmiana (małą) i pokaz jakies inne swoje oblicze, moze byc bardziej czułe, to może byc np delikatne objecie, na cwiczeniach albo kiedy ja w drzwiach przepuszczasz (nie przytulenie, bo na to sie pozwala jak juz bardzo blisko jestescie, raczej po niz przed pierwszym seksem, chodzi mi bardziej o takie delikatne osloniecie/wsparcie reka plecow czy to przy barze, czy w drzwiach- ten gest jest taki ochronny, jakbys o nia dbal i o jej wygodę i bezpieczenstwo) (bezpieczenstwo=seks). Potraktuj ja tez jak gentelman, kobiety nie znoszą chamstwa, a zawsze w najtwardszym kolesiu doceniają dobre maniery.
    Jak z nia gadac? Gadaj z nia na luzie (pamietaj zawsze ze takie rzeczy sie udzielaja) ale pewne kwestie traktuj na powaznie, tzn. pokaz ze masz swoje zasady, swoje zdanie, ona jesli bedzie zainteresowana to pewnie dostosuje swoje zdanie do Twojego, albo bedzie z Toba dyskutowac, bo zawsze ciekawiej rozmawiac z kims kto ma ugruntowane poglady niz z niezdecydowanym.
    Zgrywac gangste mozesz, laski lubia twardzieli, ale nie madafake tylko indywidualiste, badz facetem z inicjatywa, tzn Ty pierwszy zaproponuj gdzie i co, i mozesz czasem ja czyms zaskoczyc dla kobiety to mila niespodzianka kiedy niespodziewanie, zostaja gdzies w ciekawe miejsce porwane, albo nawet na wieczornego drinka nieopodal (podobno nie daleko mieszkacie), wtedy wiedza ze nie robisz tego bo musisz tylko ze robisz to bo chcesz.
    Co do zakupów, spoko- nie zauwazyla wypelnionego alkoholem wozka, albo pierdolami po ktorych moglaby pomyslec, ze jestes z kims (gdyby zakupy byly za duze), raczej po takiej zawartosci wozka ocenila Cie na dbajacego o siebie,zdrowego i czystego faceta. Dobre rokowania. No i ananasa jak zauwazyla i wie jak na faceta wplywa to pozytyw, bo moglo na nia podzialac jako afrodyzjak ruszając jej myslenie we wlasciwym kierunku.
    Powodzenia

  2. #17
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    O ja

    Dobre posty w tym temacie, rady na pewno przydatne. Bede informowal na biezaco jak cos sie zmieni!
    Jezus was kocha

  3. #18
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    jamajka niezle odpisala, teraz pozostalo ci tylko ruchac i zdac relacje.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  4. #19
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    Jamajka, gosc odzywa sie po 2 tyg od dostania numeru, co bys sobie pomyslala?
    dawno bym o nim zapomniała i pewnie bym mu powiedziala, ze nie pamietam, a gdyby mi powiedzial skad ma numer to bym stwierdzila, ze nie mam juz czasu.

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    teraz pozostalo ci tylko ruchac i zdac relacje.
    I zdjecia, koniecznie zdjecia
    Ostatnio edytowane przez JaMajka ; 05-03-10 o 14:27

  5. #20
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Co do ananasa. Duzy plus, ze swiezy. Gdyby byl w puszce, a ona zauwazylaby jeszcze jogurty - moglaby pomyslec ze sie tym masturbujesz i zaden seks cie w ogole nie obchodzi.
    Jak ci sie nawet podryw nie uda, nie poddawaj sie. Jest jeszcze magja i zaklencia w znalezieniu miloźci http://www.dobreforum.pl/o-wszystkim...u-milosci.html
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  6. #21
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    No to spinam poslady i jade z tematem, chuj 2 tygodnie jak cos, jak rucha to poczeka, nie?

    @Jamajka - thx za rady, naprawde mocne, czuje ze dzieki nimi solidnie porucham, gracias! Caluski dziubasku :*

    Zastanuw sie nademna i mojim Kochanie Goerres!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????
    Jezus was kocha

  7. #22
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    rUCHAJ ZEB SIE az kurzylo jestem z toba i trz mam kciuki Ene o robie goereesie mysle ze jestessvie fajne ch;kopaki ale narazie nie mysle tylko ide spac bo pierwolne, dzinas.
    Z Bogiem
    Jezus was kocha

  8. #23
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    oj było mnie nie cytować, to bym jeszcze usunęła, a tak to już nie mogę, więc nevermind.... nie śmiej się- coś mam z klawiaturą

    a no i nie zamaco, Ene jak cos to wal jak w dym do mnie, radą zawsze pomogę
    Ostatnio edytowane przez JaMajka ; 06-03-10 o 12:14

  9. #24
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Ok Jamajka, sprawa jest tez nastepujaca, jak na nia patrzylem przez te pare tygodni to w przewazajacej liczbie dni miala normalne gacie a nie stringi, co to moze oznaczac? Moze wstydzi sie swojej seksualnosci? Byla molestowana przez wuja Jerryego? Czy cos? jak to widzisz? Troche zimno w sumie bylo, ale to jej nie usprawiedliwia IMHO
    Jezus was kocha

  10. #25
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    hej Ene... nawet niewiem czy wiesz ale powyzszy post ma całkiem fajną liczbę: 6,666;D
    Widzę, ze poważnie podchodzisz do tematu i wnikliwe informacje posiadasz o wybrance Może ona należy do tych kobiet, które po prostu nie noszą stringów? niektóre laski jakie znam twierdza, ze stringi nie są wygodne, ze noszenie ich jest niezdrowe, albo też uważają że ich tyłek w stringach nie wyglada dobrze. Dla mnie to jakieś zabobony są no ale, nie bedę się kłócic.
    Inny powód moze byc taki, ze laska na siłownie ich nie zakłada, bo nie ma potrzeby eksponować nadmiernie swojej seksualności, nie chce prowokować facetów. Być może zakłada stringi jedynie kiedy ma w planach rozbierana randkę? W razie czego, jak Ciebie polubi to i polubi stringi;P
    Moze faktycznie to tylko z powodu zimy, ale raczej kiepskie wytłumaczenie, jak laska lubi nosić stringi to i zima nie straszna.

  11. #26
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Ene tylko pamietaj, ustaw gdzies w rogu kamere

  12. #27
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Nazwa a jak Ty oceniasz podryw itp?
    Jezus was kocha

  13. #28
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Jakoś nie czuję się kompetentny w tak szacownym gronie fachowców

  14. #29
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    Ene, to mialo byc Reality show, no to opowiadaj- masz juz te ukochana??? Bo ja juz konia mam
    gadales juz z nia?

  15. #30
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Pogotowie Randkowe [REALITY SHOW ON DOFO]

    No właśnie... Jestem bardzo ciekawa dalszej części historii ( nie pomijaj nawet najbardziej pikantnych szczegółów)

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Pogotowie kanalizacyjne
    By floe in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-05-21, 13:13
  2. Zmarł, bo pogotowie jadło obiad
    By K-A-S-I-A in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-10-08, 12:03
  3. Show me your sloggi...
    By MaT in forum Ze stron www  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-06-07, 12:44
  4. Air Show 21 10 2006
    By Papla in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-10-06, 06:57
  5. pogotowie informatyczne
    By komps in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-04-06, 22:37

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów