+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 64

Temat: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

  1. #31
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

    ciebie twoja baba to juz od dawna napierdala zdaje mi sie. sram na twoje racje, jestes bardziej dziecinny niz sie wydawalo.

  2. #32
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

    Nie wymiekaj. Pociesze Cie, ogladalem wczoraj Wsciekle Psy - niezle. Jestem gorzej niz dziecinny, moze nawet tego nie podejrzewasz, dodatkowo jestem nawet mlodszy od Ciebie
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  3. #33
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

    I do tego jestes hipokryta, mówisz ze ja jestem za stara, a twoja panna podobno tez starsza od Ciebie.
    Co do domniemywanego zdetronizowania- Porzadny nie napisał dla mnie nic odkrywczego w tym temacie, doskonale wiem kto ma wkład w filmy, które lubię, przekrecacie sens moich wypowiedzi dla swoich własnych korzysci, to moze się wypowiadaj za mnie i dyskutuj sam ze soba.

  4. #34
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

    Porzadny wytknal twoje sciemy, w sensie filmow tarantino. Okazalo sie, ze to nie sa filmy tarantino, a tylko filmy do ktorych napisal jedna scenke itd., a ty jeszcze sie upieralas, ze wlasnie o to ci chodzi. Nie potrafimy czytac w twoich myslach, ale trzeba brac pelna odpowiedzialnosc za to co sie pisze, bo jak to mawial peja "mozna dostac wpierdol i zostac ojebanym". Jesli chodzi o mnie, to czesto sobie po prostu drwie, to ze napisalem ze jestes stara, zrobilem to celowo zeby Cie sprowokowac. Nie pękaj, jestes mloda dupa. Daje buzi i pomidora odstawiam na bok. Nie gniewaj i nie odchodz
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  5. #35
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    Porzadny wytknal twoje sciemy, w sensie filmow tarantino. Okazalo sie, ze to nie sa filmy tarantino, a tylko filmy do ktorych napisal jedna scenke itd.

    zajmij sie juz lepiej hitlerem, a nie filmami, co?? jedna scenke dobre sobie. Napisał scenariusz lub był jednym z rezyserów.
    napisałam: "lubię humor tarantino" i dalej wymieniłam filmy które powstały przy jego współudziale lub pod nim i w których ten jego humor sie zawiera. Znajdz miejsce gdzie napisalam, ze to filmy w calosci zrobione przez Tarantino? On akurat czesto wspoltworzy z innymi rezyserami- taki styl pracy.Nie kazdy jest Spielbergiem.
    Nie odejde, ale... czekaj, czekaj....
    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    Tyle ode mnie, bo tu pewno nie wroce, a wiem ze forum i tak upadnie jak Benedykt XVI podczas pasterki w watykanie.

  6. #36
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

    jak to bylo? masz mnie wampirze :/

    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  7. #37
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

    O Kat... pierwszy koncert na jakim byłam

  8. #38
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post

    zajmij sie juz lepiej hitlerem, a nie filmami, co?? jedna scenke dobre sobie. Napisał scenariusz lub był jednym z rezyserów.
    napisałam: "lubię humor tarantino" i dalej wymieniłam filmy które powstały przy jego współudziale lub pod nim i w których ten jego humor sie zawiera. Znajdz miejsce gdzie napisalam, ze to filmy w calosci zrobione przez Tarantino? On akurat czesto wspoltworzy z innymi rezyserami- taki styl pracy.Nie kazdy jest Spielbergiem.
    Nie odejde, ale... czekaj, czekaj....
    Nadal masz problem z przyznaniem sie do bledu.
    Tarantino nakrecil jedna scene w filmie sin city i to wszystko. Dostal za to dolara. Glownym rezyserem byl Rodriguez.
    Przestan wiec sapac

  9. #39
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

    1.udowodnij swoja tezę. Rzeczowo i krótko.
    2."Głównym reżyserem był Rodriguez"- to nie kłóci się z tym co powiedziałam, a po kolejne widać, ze nie ogladałeś jak ten film był robiony i mało na ten temat wiesz.
    3. Nadal masz problem z procesami myślowymi, powtarzasz sie w kółko jak zacieta płyta i nie dociera do Ciebie nic nowego

  10. #40
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

    Jamajka: nie mam już słów, nie mam już pytań i odpowiedzi. Z dniem dzisiejszym zostaje uchwalony dogmat o twojej nieomylnosci. Bramy szpitala tworkowskiego stoja przed toba otworem.
    Oczywiscie ze wszystkim masz racje.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  11. #41
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

    a czemu sobie i porządnemu tego zaszczytu nie przyznasz, przecież widzę jak wam zależy?

  12. #42
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    1.udowodnij swoja tezę. Rzeczowo i krótko.
    2."Głównym reżyserem był Rodriguez"- to nie kłóci się z tym co powiedziałam, a po kolejne widać, ze nie ogladałeś jak ten film był robiony i mało na ten temat wiesz.
    3. Nadal masz problem z procesami myślowymi, powtarzasz sie w kółko jak zacieta płyta i nie dociera do Ciebie nic nowego
    Troll z ciebie.Nic nie musze udowadniac. Internet robi to za mnie ja tylko z niego korzystam bo potrafie w przeciwienstwie do ciebie.


    Twoj post:

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Nie jestem z filmweba, lubię humor tarantino, pulp fiction to jeden z moich ulubionych filmow, wsciekle psy tez fajne, grindhouse też lubie, jackie brown, sin city, od zmierzchu do świtu, cztery pokoje.... to zaś co mi nie przypadło do gustu to kill bill, choć bardzo fajnie zrobiony, to mnie znudził.
    Z ktorego wynika, ze film sin city jest filmem tarantino.
    Glownym rezyserem jest Roberto Rodriguez. Pomagal mu Frank Miller(chociaz tutaj tez sa pewne watpliwosci jaki byl jego wklad, mozna sie dowiedziec, ze znikomy co wlasnie podaja te ciekawostki, ktore tak lubisz czytac). Goscinnie zostal zaangazowany Quentin Tarantino, ktory za symbolicznego dolara nakrecil jedno ujecie(cos z minute to trwalo) po tym jak wczesniej Rodriguez za tego symbolicznego dolara zrobil mu muzyke do kill billa 2.
    Wiec piszac, ze sin city jest filmem tarantino albo, ze byl wspol-rezyserem czy tez drugim rezyserem jest szalenstwem.
    Wybaczyc mozna ci tylko i wylacznie film od zmierzchu do switu(ewentualnie, tylko). Bo nawet w 4 pokojach zaczelas krecic, ze to film tarantino. Kiedy zwrocilem uwage, ze tam bylo 4 rezyserow to zaczelas swirowac, ze scenariusz tarantino itp.
    Otoz scenariusz pisal kazdy kto rezyserowal swoj pokoj.
    Glownym punktem jest to, ze Sin City nie jest filmem tarantino, nigdy nie byl i nie bedzie. To film RODRIGUEZ'a. Zrozumiano?
    Wszystko pieknie ladnie opisane znajdziesz pod adresem The Internet Movie Database (IMDb).
    Czy ja sie powtarzam? Byc moze.
    Ale czy pieprzysz glupoty? Zdecydowanie tak.I ten proces myslowy to raczej u ciebie ma jakies problemy.
    Tutaj na forum nikt nie jest prawnikiem, ani telepata. Pisz na temat i z sensem, a nie jakies bzdury. Niewazne czy ogladalas jakis tam material ja go nie musze ogladac bo jak wyzej napisalem wszystkie informacje znajdziesz na imdb.
    Tarantino pewnie byl dodatkowo wymieniany, zeby przyciagnac wiecej ludzi i, zeby mozna bylo wiecej kasy zarobic. Taki znany chwyt marketingowy kiedy na okladce widzimy znanego aktora, a koles pojawia sie w jednym ujeciu.Zdaje sie motyw ten jest w filmie Black Eagle o ile dobrze pamietam. To film z Van Damme. Aktor prezentuje sie na okladce, a duzej roli nie zagral.
    Nawet jak obejrzysz trailer masz wyraznie napisane RODRIGUEZ, a po nim dopiero Miller no i ten special guest director, o ktorego sie tutaj rozchodzi. Zreszta zauwazylem, ze ty nawet nie bardzo wiesz kto to jest. Bo skoro wyraznie napisalem, ze byl goscinnie w tym filmie to mi zaraz nizej wklejasz special guest director jako poparcie na to, ze to tarantino tam byl i jego film zapewne.
    Dla mnie twoje zachowanie to jak jakiegos dzieciaka, ktory nie moze sie pogodzic, z tym, ze jest koniec zabawy, drze pyska , przebiera nozkami i tupie krecac sie w kolko.

    Podsumowujac. Jeszcze raz. Film Sin City nie jest filmem Tarantino.Scenariuszu tez nie napisal bo to na podstawie komiksu Millera.

  13. #43
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

    Nadal Jamajka masz problem z procesami myślowymi, powtarzasz sie w kółko jak zacieta płyta i nie dociera do Ciebie nic nowego
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  14. #44
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

    Goerres na nic bardziej twórczego cie nie stać?

    Porządny- "proces myślowy ma jakieś problemy" dobre , widzisz dla mnie bardziej wiarygodne jest to co na orginalnej plycie z filmem mozna zobaczyc, kto i jaki mial wklad, gdzie wypowiada sie i Tarantino i Rodriguez, a nie na stronkach w necie. Co zas sie tyczy "czterech pokoi", ogladalam ten film nie raz poniewaz mam go w domu i doskonale wiem ktora scenka jest czyja, nie mysl ze jestes alfa i omega, w swojej to nawet tarantino zagral.
    najmądrzejszy z madrych naucz mnie korzystać z internetu..... haha

  15. #45
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Bękarty Wojny, Quentina Tarantino

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Goerres na nic bardziej twórczego cie nie stać?

    Porządny- "proces myślowy ma jakieś problemy" dobre , widzisz dla mnie bardziej wiarygodne jest to co na orginalnej plycie z filmem mozna zobaczyc, kto i jaki mial wklad, gdzie wypowiada sie i Tarantino i Rodriguez, a nie na stronkach w necie. Co zas sie tyczy "czterech pokoi", ogladalam ten film nie raz poniewaz mam go w domu i doskonale wiem ktora scenka jest czyja, nie mysl ze jestes alfa i omega, w swojej to nawet tarantino zagral.
    najmądrzejszy z madrych naucz mnie korzystać z internetu..... haha
    Moge ci twórczo dojebac, ale nie mam ochoty bo jestes jebaną baranicą wiec i tak nic nie zrozumiesz. Wez wrzuc lepiej jakies nagie foto, w kurewstwie nikt przynajmniej ci nie dorowna lampucero
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. C&C 3: Wojny Tyberium
    By Goerres in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-04-07, 08:49
  2. gwiezdne wojny:):)
    By profektus in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-10-06, 18:23
  3. Dzieci wojny :)
    By Kamich in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-09-06, 18:12
  4. wojny polsko - niemieckie
    By Vito Andolini in forum Humor
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-05-06, 19:50
  5. dywagacje na temat wojny
    By sztetke in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-10-05, 11:27

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów