+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Sentyment ponownie dojechany

  1. #1
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Sentyment ponownie dojechany


    oto focia naszego mnicha

    sentyment, dalej mozna cie dojechac na hozjusza?

    a tym czasem apeluje o odblokowanie tematu http://www.dobreforum.pl/smietnik/15...heheheheh.html

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  2. #2
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Sentyment ponownie dojechany

    ciekawe co u sentymenta? moze w anglii teraz jest bo cos pisal, ze sie tam wybiera.
    temat odblokawc i dodatkowo pozbawic funkcji moderatora osob, ktore ja posiadaja, a na forum ich nie ma.

  3. #3
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Sentyment ponownie dojechany

    sentyment, z tego co widze prowadzisz dosc ciekawe zycie, nie wiem wiec dlaczego, ty jebana gruba cioto, napinasz na jakiegos gangstera, kryminaliste, bogacza i bogojebce?
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  4. #4
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Sentyment ponownie dojechany

    Sentyment
    Jezus was kocha

  5. #5
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Sentyment ponownie dojechany

    Stare dzieje - mineczka jeszcze napinal wtedy bez swojego meza milicjanta
    Jezus was kocha

  6. #6
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Sentyment ponownie dojechany

    sentyment, wlasnie napisalem na domamicus@poczta.onet.pl w twojej sprawie, przy okazji cytujac twoje posty ktore podawales np. o seksie z transwestyta i dawania do pyska kotom. Mam nadzieje, ze wypierdola cie z tego przytulku pizdzielcu i zime spedzisz na rurze grzewczej.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  7. #7
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Sentyment ponownie dojechany

    Chyba bardzo "lubicie" kolesia

  8. #8
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Sentyment ponownie dojechany

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    sentyment, wlasnie napisalem na domamicus@poczta.onet.pl w twojej sprawie, przy okazji cytujac twoje posty ktore podawales np. o seksie z transwestyta i dawania do pyska kotom. Mam nadzieje, ze wypierdola cie z tego przytulku pizdzielcu i zime spedzisz na rurze grzewczej.
    Dojechany po stokroc
    Jezus was kocha

  9. #9
    szl Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2010
    Postów
    28
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Sentyment ponownie dojechany

    I juz nie będzie tematów w stylu "Jedni wolą matkę, inni córkę a jeszcze inni kobietę z penisem"

    Plus ale tylko za 1 cześć akcji. Druga , czyli donos to zawsze strzelenie z ucha jakby nie było a ze córki ci nie zgwalcil, pieniedzy nie ukradl to tym bardziej.

    Chociaz w sumie moze i mu sie nalezalo jak przypominam sobie co niektóre jazdy.
    Ostatnio edytowane przez szl ; 30-03-10 o 14:15

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Sentyment-dojechany
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-05-08, 17:40
  2. Dojechany pięknie
    By Miekki in forum Ze stron www  
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-05-08, 13:30
  3. Papiez dojechany
    By Goerres in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-11-06, 23:50

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów