+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 58

Temat: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

  1. #1
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Krótka charakterystyka postaci:
    Adolf Hitler - przeżył 42 zamachy. Zginął odbierając sobie życie.
    Jan Paweł II - jeden zamach, po którym ledwo sapał. Ślinił się. Zdychał na oczach TV i zapłakanych wiernych, a po jego śmierci nie mogłem obejrzeć serialu Klan.

    Podsumowanie:
    Adolf Hitler - największy człowiek dziejów.
    Jan Pawel II - obsraniec.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  2. #2
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    temat prowokacja? masz prawo do własnego zdania. O papieżu się nie wypowiadam bo wierząca nie jestem i nie byłam, ale co do Hitlera to pojeb dla mnie.

  3. #3
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Popieram! Tym bardziej ze na piesci wygralby hitler
    Jezus was kocha

  4. #4
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    temat prowokacja? masz prawo do własnego zdania. O papieżu się nie wypowiadam bo wierząca nie jestem i nie byłam, ale co do Hitlera to pojeb dla mnie.
    a czy musisz byc wierzaca aby sie wypowiadac o papiezu?
    jak dla mnie to nie ma znaczenia czy ktos jest wierzacy czy nie aby mogl wypowiedziec swoje zdanie na temat papieza.
    mi obydwie osoby sa obojetne. hitler z tym wasem to wygladal mi troche na pedofila.

  5. #5
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Czy nie rozumiesz, że Papież jako Papież mnie nie interesuje po prostu bo jako, że kościół mam w głębokim poważaniu, to też nie mam nad sobą żadnego papieża. Co zaś do osoby Karola Wojtyły w takim razie, uważam, ze nałożyłby Hitlerowi ponieważ porównując ich w tym samym okresie wiekowym, Karol był wysportowany i większy od Adolfa. I tyle. Hiter nie był pedofilem może ale był zboczeńcem, gwałcił i upokarzał własne kuzynki, jedna jego kochanka probowala popełnić samobójstwo, dwie popełnily, trzecia znaleziono martwa co prawdopodobnie tez bylo samobojstwem. Psychol. Podobno najbardziej lubił żeby na niego sikac i go kopac. Oprocz tego bardzo wczesnie zarazil sie syfem, usunieto mu jadro. Generalnie góra kompleksów. Nie trawie takich porąbańców.
    Głupio tak trochę być obojętnym czemuś co miało wpływ na naszą historię. "Obojętność to paraliż duszy, przedwczesna śmierć".

  6. #6
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    antoni czechow tez jest mi obojetny.

  7. #7
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    jaki z Ciebie tolerancyjny człowiek....

  8. #8
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    cos knujesz bo zrobilas trzy kropki

  9. #9
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    edit: 4
    bez podtekstów akurat to było. Dla mnie ludzie obojętni na wszystko co ich bezposrednio nie dotyczy, to właśnie tacy dzisiejsi "tolerancyjni". Jestem tolerancyjny- mam w dupie to wszystko.

  10. #10
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Czy nie rozumiesz, że Papież jako Papież mnie nie interesuje po prostu bo jako, że kościół mam w głębokim poważaniu, to też nie mam nad sobą żadnego papieża. Co zaś do osoby Karola Wojtyły w takim razie, uważam, ze nałożyłby Hitlerowi ponieważ porównując ich w tym samym okresie wiekowym, Karol był wysportowany i większy od Adolfa. I tyle. Hiter nie był pedofilem może ale był zboczeńcem, gwałcił i upokarzał własne kuzynki, jedna jego kochanka probowala popełnić samobójstwo, dwie popełnily, trzecia znaleziono martwa co prawdopodobnie tez bylo samobojstwem. Psychol. Podobno najbardziej lubił żeby na niego sikac i go kopac. Oprocz tego bardzo wczesnie zarazil sie syfem, usunieto mu jadro. Generalnie góra kompleksów. Nie trawie takich porąbańców.
    Głupio tak trochę być obojętnym czemuś co miało wpływ na naszą historię. "Obojętność to paraliż duszy, przedwczesna śmierć".
    Powinnas dodac jeszcze, ze byl zydem, a moze nawet Polakiem (mial przeca wąsy). Jesli chodzi o kuzynki, to byla to jedna kuzynka, Geli Raubal (dokładniej - córka przyrodniej siostry Hitlera). Popelnila samobojstwo, po ktorym hitler przeszedl zalamanie nerwowe (byc moze bylo cos miedzy nimi, ale zrodla potwierdzaja zupelny brak kontaktow seksualnych miedzy nimi). Miedzy pozniejsza Ewa Braun (2 proby samobojcze) byla jeszce Unity mitford, ta rowniez probowala popelnic samobojstwo - jako angielska faszystka nie mogla zniesc tego, ze anglia walczy z ojczyzna fuehrera, jednak zmarla dopiero po wojnie w wyniku proby samobojczej. Rzeczywiscie psychol, kobiety kochaly sie w nim na zabój. Twoja bajeczka upadla.
    Podobno to nie Hitler, a wlasnie Karol Wojtyla lubil jak sie na niego sika i sie go kopie - taka sama wersja bez zadnego potwierdzenia.
    Sprawa syfilisu - istnieja dokumenty medyczne dotyczace zdrowia Hitlera. Sprawozdania lekarskie wykluczaja jakiekolwiek seksualne odchyły. Wynik badania moczu i i proby serologiczne krwi wykluczyły syfilis i usuniete jądro. Dodatkowo nic nie potwierdzilo jakiejkolwiek choroby psychicznej (procz hipochondrii, sadzac po lekach ktore otrzymywal i jego rozmow z prywatnym lekarzem). Te historie zostaly wymyslone prawdopodobnie przez sowietow, aby go osmieszyc.
    Ostatnio edytowane przez Goerres ; 01-03-10 o 10:20
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  11. #11
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Nie, no napisać, że był żydem czy polakiem to by była demagogia, chociaż wiele źródeł podaje, ze korzenie żydowskie też miał. Inne źródła niz te Twoje podaja z kolei, że między nim a kuzynką Geli było bardzo wiele (oprócz 20letniej róznicy wieku) i że Geli wielokrotnie chciała się od tego dewianta uwolnić, w końcu znalazła sobie normalniejszego faceta, który zginął w niewyjasnionych okolicznosciach po czym ona popełniła samobójstwo. zapomniało Ci się o Mitzi Reiter, która po roku bycia kochanką Hitlera wielokrotnie próbowała popełnić samobójstwo. Niejaka Susi Liptauer po jednej nocy z nim powiesiła się. Renate Mueller- podobno wkrótce po przespaniu sie z hitlerem wyskoczyła przez okno. Wiele źródeł podaje, że był seksualnym dewiantem z kompleksem edypa. Dobre hipoteza: "kobiety kochały się w nim na zabój" masz poczucie humoru
    Pierwsze słyszę, żeby Karol Wojtyła lubił takie chore jazdy ale jesli masz takie źródła to podaj jakie chętnie poczytam, inaczej to Twoja bajeczka upadła.
    Może i nie miał syfilisu, różnie jest to podawane, miał jednak góry kompleksów, był impotentem, oprócz wspomnianej przez Ciebie hipochondrii był także uzalezniony od amfetaminy. No i zbok dostawał orgazmów od własnego pieprzenia (w sensie gadania).
    A skąd to Twoje przekonanie, że wszystko co niekorzystnie wpływa na wizerunek Hitlera wymyslili sowieci zeby go ośmieszyć? na C18 sie pewnie udzielasz i stąd takie kwiatki wscibska jestem owszem.
    Goerres czemu skoro tak nienawidzisz Polski, tak gardzisz "podludźmi polakami", nie wyjechałeś jeszcze stąd i dlaczego masz polską kobietę? jeszcze kolejny Polak z tego bedzie i co wtedy?

    Ostatnie co do zamachów na Hitlera i Jana Pawła II (bo tym wywodem i pogladem zes mnie poprostu rozbawił):
    Papiez na pielgrzymce spotyka sie z wiernymi, fanami itd, środowisko katolików, w którym teoretycznie panuje miłość do bliźniego, a morderstwo to grzech śmiertelny, to trochę inne towarzycho niż III Rzesza. Papiez ma ochrone jednak jest to ochrona mniejsza niż wielu gwiazd estrady, a na pielgrzymkach kontakt z nim jest bezposredni i łatwiej go sprzątnąć niz przywódcę takiego jak Hitler. Hitler miał dobra ochronę, był pilnie strzezony było jasne, ze ma wielu wrogów. Kolejna sprawa: Zamach na papieża przeprowadził zawodowy zamachowiec, za zamachy na Hiltera często brali się cywile, amatorzy, antynaziści. Po ostatnie: Papież w wyniku zamachu został trzykrotnie postrzelony i to powaznie w wieku zaawansowanym. Mimo to przezył i zył jeszcze prawie 20lat.
    Zamachy na Hitlera często nie dochodziły do skutku dzięki wzmozonej ochronie, zmianom planów Hitlera i wielu przypadkom losowym, te zas które mogłyby sie udać mimo to sie nie udały i w żadnym z nich Adolfik nie ucierpiał, więc nie dziwne że przeżył. Nie ma w tym nic niesamowitego.

  12. #12
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Nie, no napisać, że był żydem czy polakiem to by była demagogia, chociaż wiele źródeł podaje, ze korzenie żydowskie też miał. Inne źródła niz te Twoje podaja z kolei, że między nim a kuzynką Geli było bardzo wiele (oprócz 20letniej róznicy wieku) i że Geli wielokrotnie chciała się od tego dewianta uwolnić, w końcu znalazła sobie normalniejszego faceta, który zginął w niewyjasnionych okolicznosciach po czym ona popełniła samobójstwo. zapomniało Ci się o Mitzi Reiter, która po roku bycia kochanką Hitlera wielokrotnie próbowała popełnić samobójstwo. Niejaka Susi Liptauer po jednej nocy z nim powiesiła się. Renate Mueller- podobno wkrótce po przespaniu sie z hitlerem wyskoczyła przez okno. Wiele źródeł podaje, że był seksualnym dewiantem z kompleksem edypa. Dobre hipoteza: "kobiety kochały się w nim na zabój" masz poczucie humoru
    Pierwsze słyszę, żeby Karol Wojtyła lubił takie chore jazdy ale jesli masz takie źródła to podaj jakie chętnie poczytam, inaczej to Twoja bajeczka upadła.
    Może i nie miał syfilisu, różnie jest to podawane, miał jednak góry kompleksów, był impotentem, oprócz wspomnianej przez Ciebie hipochondrii był także uzalezniony od amfetaminy. No i zbok dostawał orgazmów od własnego pieprzenia (w sensie gadania).
    A skąd to Twoje przekonanie, że wszystko co niekorzystnie wpływa na wizerunek Hitlera wymyslili sowieci zeby go ośmieszyć? na C18 sie pewnie udzielasz i stąd takie kwiatki wscibska jestem owszem.
    Goerres czemu skoro tak nienawidzisz Polski, tak gardzisz "podludźmi polakami", nie wyjechałeś jeszcze stąd i dlaczego masz polską kobietę? jeszcze kolejny Polak z tego bedzie i co wtedy?

    Ostatnie co do zamachów na Hitlera i Jana Pawła II (bo tym wywodem i pogladem zes mnie poprostu rozbawił):
    Papiez na pielgrzymce spotyka sie z wiernymi, fanami itd, środowisko katolików, w którym teoretycznie panuje miłość do bliźniego, a morderstwo to grzech śmiertelny, to trochę inne towarzycho niż III Rzesza. Papiez ma ochrone jednak jest to ochrona mniejsza niż wielu gwiazd estrady, a na pielgrzymkach kontakt z nim jest bezposredni i łatwiej go sprzątnąć niz przywódcę takiego jak Hitler. Hitler miał dobra ochronę, był pilnie strzezony było jasne, ze ma wielu wrogów. Kolejna sprawa: Zamach na papieża przeprowadził zawodowy zamachowiec, za zamachy na Hiltera często brali się cywile, amatorzy, antynaziści. Po ostatnie: Papież w wyniku zamachu został trzykrotnie postrzelony i to powaznie w wieku zaawansowanym. Mimo to przezył i zył jeszcze prawie 20lat.
    Zamachy na Hitlera często nie dochodziły do skutku dzięki wzmozonej ochronie, zmianom planów Hitlera i wielu przypadkom losowym, te zas które mogłyby sie udać mimo to sie nie udały i w żadnym z nich Adolfik nie ucierpiał, więc nie dziwne że przeżył. Nie ma w tym nic niesamowitego.
    Zdecyduj się, był impotentem, ale zaraz piszesz ze byl seksualnym dewiantem. O co chodzi?
    Sprawa niedoszlego samobojstwa Mitzi Reiter wynikala z tego, ze Adolf nie chcial byc z nia w zwiazku z powodu dzialalnosci politycznej (rok 1926 zdaje sie). Wtedy wlasnie probowala popelnic samobojstwo. Kobieta ta pojawila sie (po nieudanym malzenstwie ktore miala po zwiazku z hitlerem) jeszcze 5 lat (tj w 1931 roku) w towarzystwie Hitlera, cos ją ciagnelo do psychopaty, heh. Tak wiec znow twoja bajeczka upada. Nazwisko Liptauer czy Mueller nic mi nie mowi.
    Sprawa żydowskiego pochodzenia zostala obalona przez Wernera Masera, ktory zbadal korzenie do 7 pokoleń. Podaj mi prosze te "wiele innych zrodel" udowadniajacych te z chuja wyssane tezy. Widzisz, swoja wiedze opieram na biografiach ktore potwierdzaja pewne fakty, a pisane sa przez historykow czy publicystow podchodzacych do sprawy profesjonalnie, a nie ludziach ktorzy swoimi szokujacymi tezami (bez zadnych dowodow) probuja zrobic rozglos wokol wlasnej osoby i sprawic by nazwiska pojawily sie w gazetach - tym samym zwiekszajac sprzedaz pozycji.
    Zaskocze Cie. Brał nie tylko amfetamine, ale tez kokaine. Na pewno kobietkom bez polotu to zajebista nowosc, wiec jeszcze bardziej Ci zaimponuje - w tamtych czasach kokaina dodawana byla jako zwyczajny srodek pobudzajacy do coca coli i czekolady, a do lat 60-tych amfetamina byla zwyczajnie legalna i dostepna bez recepty w aptekach. po licznych naduzyciach (glownie ze strony TIRowcow) zostala zdelegalizowana. W czasach II wojny swiatowej byla dawana zolnierzom zwiekszajac tym samym ich zdolnosci bojowe, hitler przyjmowal ich pochodna pod medyczna nazwa Pervitin.
    Znow cie oswiece, moja "nienawisc" do polski to zwyczajna szydera i wlasna zabawa na najnizszych instynktach ludzi. Mam gdzies temat narodowosci, uwazam to za sztuczny twor, polske z powodow biurokratycznych zamierzam opuscic w najbliszych latach.
    Konczac juz twoje nędzne aluzje do C18, po wojnie pojawilo sie wiele sensacji na temat Hitlera, wiekszosc wlasnie wyzej wymienilas - zostalo to obalone przez dowody medyczne i zeznania osobistych lekarzy hitlera, jak i relacje bliskich. W filmie propagandowym zrobionym przez amerykanow (nakrecony jakos po II wojnie) sugerowano, ze Geli popelnila samobojstwo bo zostala brutalnie zgwalcona przez Hitlera. Pozniejsze mistyfikacje w postaci "dziennikow hitlera" pisane przez falszerzy, rzekome wyzywanie polakow od podludzi w Mein Kampf (ktorych nawet nie ma w niemieckim oryginale), czy tez przemowienia, ktorych nigdy nie dawal, gdzie nawolywal do mordowania polakow. Po takich bajeczkach do sprawy staram sie podchodzic z dystansem, bo czytam "historykow" ktorzy klepia sie wzajemnie po pleckach, kiedy ich wersje nie zgadzaja sie ze soba. Impotent gwalcacy kobiety, czy eunuch ze sklonnosciami do parafilii. Zupelnie jakbym czytal "Fakt".
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  13. #13
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    niestety chwilowo nie mam czesu zeby odniesc sie do tych Twoich "zaskakujących" przemysleń, poniewaz koncze robote i idę odsapnąc przy piwku. jak wrócę to się do tego ustosunkuję. Bye.

  14. #14
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    Zdecyduj się, był impotentem, ale zaraz piszesz ze byl seksualnym dewiantem. O co chodzi?
    Seksualna dewiacja to potrzeba ekstremalnych bodźców(pedofilia,przemoc,zoofilia itp.zboczenia) do zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych gdyż w normalnych warunkach nie ma żadnej reakcji(czyli IMPOTENCJA) Co do innych rzeczy nie będę się wypowiadać bo nigdy mnie nie interesowało wnikanie w życiorys hitlera.

  15. #15
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Impotent może spokojnie być seksualnym dewiantem.
    Mitzi Reiter- wdała się z nim romans więc tak jak napisałeś coś ją ciągnęło, do PSYCHOPATY- znów się z Tobą zgodzę. To tylko potwierdzenie moje bajeczki;D naprawdę dziwny zbieg okoliczności, że zdrowe młode kobiety tragicznie kończyły związki z nim.
    Co do żydowskiego pochodzenia o którym mówisz, bywają takie pogłoski, dla mnie jednak też nie są zbyt wiarygodne, więc nie musisz się cieszyć z góry, że tak uważam. Szwab to szwab, hitler nim był.
    Hehe, wiedzę opierasz na książkach o Hitlerze? To gdzie wyczytałeś te 42 zamachy, które się odbyły i je "przeżył"?

    "Na pewno kobietkom bez polotu to zajebista nowosc"- to zdanie jest gramatycznie do dupy więc muszę upewnić się czy chodzi Ci o to, ze ja jestem bez polotu? To Ci sprostuję: procent polotu we mnie jest odpowiedni, nawet trochę zawyżam średnią.
    No i bardzo fajnie, że amfa i koka były w czekoladzie dla dzieci i można było się naćpać w mc'donalds, myślę że to ciekawe czasy w takim razie były, a to że polityka hitlera była prowadzona na tych lekach z amfetaminą od których był uzależniony, jakoś nadal mnie nie rzekonuje o jego geniuszu i wielkosci.

    Wreszcie dochodzimy do punktu, w którym się z Tobą zgodzę- czyli poczucia narodowości, które u mnie też leży, chętnie bym nie mieszkała na stałe w żadnym z państw, gdybym sobie tylko mogła na to pozwolić. No i faktyczni przerost biurokracji nie daje tu normalnie funkcjonowć. Ale jednak szanuję część naszej historii i uważam, że z pewnych jej okresów naprawdę możemy być dumni.

    Ja wbrew pozorom pochodzę z dystansem do rewelacji na temat Hitlera, tak szczerze mówiąc darzę niechęcią cały naród niemiecki, nie sprawia mi frajdy zagłębianie się w ten okres historyczny, jest wiele przyjemniejszych rzeczy. Jednak jest to temat, budzący skrajne opinie, więc nie mogę być obojętną, kiedy mam swoje zdanie i kiedy mi tu wychwalasz dyktaturę tego despotycznego dewianta przez którego zginęło kilkadziesiąt milionów ludzi. Tak samo za pojebów uważam Che, Mao i Castro, tacy ludzie się rodzą, i rzesze debili ich słuchający niestety też.

    Tak, owszem to co wypisujesz to szydera i ironia, którą bardzo skrajnie okazujesz. Ja moje zdanie też okazuje skrajnie i niechęć na codzień objawiająca się ignorowaniem tych tematów, wylazła tutaj w moich postach. Hitler był mordercą na skalę światową, psychopatą, wg mojego subiektywnego zdania chorym sukinsynem. Ilość epitetów pod jego adresem nie skończy mi się za szybko.. A Ty go sobie wychwalasz, wręcz idealizujesz i uważasz może, że robienie z ludzi abażurów i mydła było ok, ale jakoś nie wydaje mi się że gdyby dać Ci do ręki pistolet, nóż czy siekierę to byś rzucił swoją grzeczną pracę i zajął się eksterminacją podludzi polaków na terenie np swojego miasta. Tym się właśnie różnią się ludzie z moralnością w normie od psychopatów.



    P.S. po kokainie też mu nie stawał? A to impotent do kwadratu
    Ostatnio edytowane przez JaMajka ; 02-03-10 o 12:13

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Syna Adolf Hitler córka Aryjka
    By Nazwisko in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-12-08, 12:01
  2. Dużo grubszy Paweł Małaszyński
    By Porzadny in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 02-08-07, 17:15
  3. Dobry wujek Adolf
    By MaT in forum Historia  
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-01-07, 13:17
  4. Adolf H. w paru odsłonach
    By fenriz in forum Humor
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-08-06, 13:27
  5. dj adolf- nazi techno
    By ełe piotruś in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-03-06, 07:13

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów