+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 46 do 58 z 58

Temat: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

  1. #46
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    skad wiesz, że nie ma? nawet jeśli to się muszą zaaklimatyzować
    Goerres, nie she to nie moja siostra. Wystarczy mi sióstr, mam 3

  2. #47
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Jezu taki babiniec w chacie Tyle kobiet w jednej chacie = klopoty
    Jezus was kocha

  3. #48
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Goerres, nie she to nie moja siostra. Wystarczy mi sióstr, mam 3
    świetnie
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  4. #49
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    kazda mieszka gdzie indziej

  5. #50
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Temat strasznie słaby a wypowiedzi w nim jeszcze gorsze. Goerres dno. Jamajka poprosze o zdjecie heilującego Piusa XII wraz z całym Watykanem oraz dowód na to ze Hitler był pedofilem czy tam impotentem. No chyba ze to byla kolejna emocjonalna wypowiedź

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Z punktu widzenia osoby studiującej psychologię, dziwi mnie fakt, że w dzisiejszych czasach nazizm stał się modny wśród wielu ludzi, moda jest na doszukiwanie się głębokiego sensu i racji w ideologii Hitlerowskiej.
    Neonazizm nie jest germański to tak przy okazji. Czyli jesli ktoś jest polskim ns to zalezy mu na Polsce a nie na Niemczech. Moda na neonazizm owszem była w Polsce ale przeszła pod koniec lat 90 tych i juz ns-sów nie ma praktycznie. Dziś prawdziwa prawica odwoluje sie albo do konserwatywnego liberalizmu albo do endecji albo do faszyzmu. Mimo to, dla mnie każdy powinien mieć prawo wierzyć sobie w co chce skoro nasz ustrój to niby demokracja ale skoro juz jest artykuł 13 konstytucji (co przekreśla w ogóle demokrację w Polsce) to powinno sie go stosować całkowicie a nie tylko dla narodowych-lewusów. Poza tym nie wiem co wśród ideologii zakazanych robi faszyzm skoro ta idea niczego złego Polsce nie zrobila. Ten artykul jest przez lewactwo czesto naginany i np. można pójść do wiezienia za salut rzymski, który nie ma nic wspolnego z nazizmem, rasizmem itp.

    Co do samego zainteresowania tematyką nazistowską to nie widze w tym nic zlego. Czy to Ci sie podoba czy nie ta idea miała też pozytywy, jak dla mnie kult sportu, napola, dzieci słońca. Nawet napisy na paczkach papierosów, że szkodzą to wymysl nazistów. Oczywiscie jako całość była absurdalna jak kazda lewacka brednia.
    Jeśli ktoś chce zostać polskim neonazi to niech bedzie jebie mnie to. Zawsze to lepiej jakby był wnuczkiem demorkacji i czytelnikiem wyborczej. Trudno jednak by było stwożyć od podstaw cos takiego jak polski narodowy socjalizm, nigdy nie było takich tradycji i nikt takiej idei jeszcze nie stworzyl chyba ze w głowie. A neonazizm taki popularny to raczej płytko ogranicza sie do do White Power, Rahowa itp.

    Mnie ten temat zajebiscie juz nudzi, wole sobie poczytać o innych ruchach prawicowych. Hitler moze i był utalentowany i wiele mądrych cytatów moznaby z niego umieścić, ale był tez parweniuszem, megalomanem i zgadza sie, zbrodniarzem. Chociaz w sumie kazdy wielki przywódca był zbrodniarzem, imperia buduje sie w morzu krwi. Podziwiam go za całkiem sporo rzeczy i chyba każdy inteligenty czlowiek moze go podziwiać za taką kariere polityczną i zmysł organizatorski, ascetyczny tryb życia, wyczucie polityczne, nie musząc wcale byc jego wielbicielem. A co do relacji z Polska to przypominam Ci ze zanim zaatakował nasz kraj to proponowal naszemu rządowi sojusz w państwach Osi... Z tym podniecaniem sie Hitlerem denerwuje mnie tylko to ze wiekszosc ludzi nie ma pojecia o innych ruchach nacjonalistycznych w XX wieku, lepszych od NS i tak samo ciekawych, bardziej tez pozytywnych w tematyce humanizmu.
    Ostatnio edytowane przez stern ; 06-04-10 o 19:32

  6. #51
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Temat głupi jak dla mnie, nie poważny tak naprawdę, i Twoje wyrokowanie nic do niego nie wnosi. Chciałes zdjęć to masz bo co Ci bedę żałować przecież: Adolf Hitler nazizm Watykan Ko?ció? katolicki papie? faszyzm . Hitler nie był pedofilem (on tępił pedofilię- muszę Cie poprawić) ale tego Ci nie udowodnię jak i impotencji, duzo źródeł to podaje, że chodził do lekarzy i sie z tego leczył(stad się tez wzięły pogłoski o syfilisie i braku jądra).
    To o czym ja mówiłam to moda na neonazizm germański dokładnie, skąd niby ja, nielubiąca i nieinteresujaca się tematyką neonazistowską w ogóle, wiedziałabym jak wygląda salut rzymski, czym się różni od salutu Polskiego i jeszcze salutu hitlerowskiego, oraz co znaczy dla neonazistów liczba 88, a także o takich organizmach jak C18... ano stąd, że właśnie jest na to moda i wiele ludzi których znam się z nią obnosi. Wiec choć Ty moze tego nie dostrzegasz ja się z tym wiele razy spotkałam i mnie to razi, bo tak jak napisałam nie zrozumiem i dla mnie to głupota pochwalać takie metody jakimi kierowali się nazisci.
    Ze skrajnosci w skrajność... ani skrajna prawica ani skrajna lewica nic pozytywnego nie przynosi, ja osobiscie jestem w swoich poglądach usytuowana w centro-prawicy.
    Co do rzymskiego salutu, ktory nie ma nic wspolnego z nazizmem, to dlatego jest zakazany, że salut nazistowski się wziął z rzymskiego i jest do niego bardzo podobny, a wiele ludzi nawet nie widzi różnicy.
    "Co do samego zainteresowania tematyką nazistowską to nie widzę w tym nic złego" no widzisz.. ja też nie. Bo interesowanie sie jest domena ludzi inteligentnych i poszukujacych. Ale trzeba mieć zdrowy rozsądek i umieć oceniać poznawane fakty, mieć trochę asertywności dla swoich własnych wartości. Tak, juz nawet przyznałam że nie wszystko w ideologii Hitlera potepiam, pewne jej aspekty były bardzo utopijne i idealistyczne, ale dla mnie kolesiowi odjebało zupełnie i to do czego sie dopuścił, zmieniło go w oczach świata w jednego z najwiekszych zbrodniarzy w historii. "Czy mi się podoba czy nie" coś musiało byc dobrego w tej ideologii żeby tyle ludzi ją popierało, przynajmniej na początku, dopóki albo wujek adolf nie zwariował, albo nie wylazło szydło z worka.
    Temat Cie zajebiście nudzi wiec pewnie dlatego dodajesz swoje trzy grosze tak jakbys nie uwaznie czytał.

    Btw nie traktuj mnie jak niedorozwinietego dziecka tłumacząc jakie cechy mozna podziwiac w hitlerze.

  7. #52
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    I gdzie tam Pius XII heiluje?
    Na pierwszym zdjeciu nie widze dokladnie czy przyjmuje nazioli czy faszystów wloskich (zresztą autor strony na wszystko mowi "faszysta" jak każdy matoł). Jesli tych drugich to calkowicie zrozumiale bo oni nie wypierali sie kościoła, a sam faszyzm był ustrojem w miare humanitarnym jak na tamte czasy.
    Reszta zdjec przedstawia raczej lokalnych "Rydzyków" niż przedstawicieli Watykanu. To juz moj ostatni post w tym zjebanym temacie. Pozdro.

  8. #53
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    masz poczytaj trochę
    http://pogaduchy.myiooi.com/attachme...e/4iQSWPfb.pdf

    Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

    Proszę sam kardynał, może to nie papież ale przeca papież reprezentuje Boga a kardynał, papieża, to dosc blisko, nie?

  9. #54
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Hitler nie był pedofilem (on tępił pedofilię- muszę Cie poprawić) ale tego Ci nie udowodnię jak i impotencji, duzo źródeł to podaje, że chodził do lekarzy i sie z tego leczył(stad się tez wzięły pogłoski o syfilisie i braku jądra).
    Takie pogłoski to są w fakcie, serio. Pogłoski to nie fakty. Jesli juz sie bierzesz za dyskusje w temacie nawet tak słabym jak ten i upierasz sie 3 strony przy swoim to przynajmniej zapodawaj coś co ma solidne podstawy. A to ze H. byl dewiantem i impotentem nie ma zadnych. Owszem brał zastrzyki ale czegoś na bazie amfy chyba a uwierz mi ze afma nie sprzyja potencji Poza tym juz tak hipotetycznie to przywódca kraju, król czy car moze/mógłby byc nawet matkojebcą i huj kogo powinno obchodzić jego zycie seksualne, zdrowie czy wygląd. Kawały o wzroście kaczyńskich też mnie nie śmieszą mimo ze nie jestem ich fanem. A jak mial jedno jajo to co ma być z tego? Sensacja? Dla mnie mógł mieć nawet cipke a i tak ocenialbym raczej to co robil jako polityk.

    Poprosze natychmiast o zdjęcie heilującego Piusa XII i CALEGO WATYKANU !!!! Nie dawaj mi jakiś kardynałów którzy nawet nie heilują a tylko spotykają sie z Hitla

    poczytaj o Piusie XII za którego to cały Watykan łącznie z papieżem hailowali
    Albo po prostu sie przyznaj że nie to mialaś namyśli tylko ogólnie kontrowersyjną gre Piusa, czy coś w tym stylu i to co napisalaś niekoniecznie sie wydarzyło

  10. #55
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Tym razem, ze coś chcesz natychmiast nie znaczy że dostaniePrzecież Ci piszę skad sie wziely pogloski, czy zreszta prawdziwe to nie wiadomo, chyba ze bys lapal hitlera za jajka to moze i bys wiedzial. Jakies przyczyny impotencji byly, moze to i wina tych swinstw ktore zazywal. Niewiem czy Ty zdan prostych nie rozumiesz?
    Ty naprawde czasem jak dziecko we mgle jestes. Dyskusje moge sobie prowadzic jak mi sie podoba i tak wlasnie bede robic. Tobie moge to samo powiedziec- posiłkuj sie faktami jak juz przekonujesz kogos ze nie ma kwasnych deszczy, dziury ozonowej i takie tam. I filmiki ktore czyta i to kiepsko jakis malolat to niezbyt przekonujacy dowód (dobra, juz nie bede sie czepiac tego biednego lektora, ale ledwo go zniosłam).

    Moje pytanie brzmi: skąd Ty czerpiesz wiedze o A. Hitlerze, zeby mnie pouczac? o widze, ze wiesz doskonale jakie bral zastrzyki... a ile i kiedy i kto mu je podawal i skad to wiesz?? Sternio moze zacznij od siebie geniuszu...
    I po raz kolejny Cie prosze: nie opowiadaj mi jak dziecku jak funkcjonuje swiat, lub chociazby amfa bo nie mam 5lat.

    A sorry, niby dlaczego "hipotetycznie to przywódca kraju, król czy car moze/mógłby byc nawet matkojebcą i huj kogo powinno obchodzić jego zycie seksualne, zdrowie czy wygląd." absolutnie, można oceniac kazdego na podstawie jego czynow i to nie tylko z jego glownej dziedziny w tym przypadku akurat zjebanej polityki.

    Podałam Ci stronę ze zdjęciami przedstawicieli kościoła, którzy paktowali z nazistami, a takze artykuły do poczyania o obozach koncentracyjnych gdzie sami klerycy dokonywali mordów. To wszystko sie dzialo za przyzwoleniem głowy koscioła. Nawet lepiej bo Hitlerowi bardzo pasował wybór Piusa na głowę kościoła i konklawe wtedy zadziwiajaco szybko się odbyło bo w kilka godzin zaledwie. Kosciół watykański bratał się za tamtych czasów z Hitlerem i to jest fakt historyczny, to że Ci fotki samego papieża teraz nie wkleje niczego nie zmienia. Zresztą wyraźnie napisałasałam "poczytaj", a nie obejrzyj jego fotki na naszej-klasie. To że coś chcesz natychmiast to niekoniecznie rownoznaczne jest z tym, ze dostaniesz.

  11. #56
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Post Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Nie rozumiem Cie kobieto piszesz najpierw ze Pius XII hajlował co nie mialo nigdy miejsca, wklejasz na dowód (niewiadomo czego) linki w ogóle z tym nie związane, wczesniej piszesz jakieś bzury ze Hita byl impotentem, dewiantem itp. i też nie potrafisz tego udowodnić. Co mnie to obchodzi ze Watykan przymykal oko na wiele spraw i wśród ksiezy byli POJEDYNCZY sympatycy nazioli, w tamtych czasach i w tamtej sytuacji politycznej za bardzo nie miał wyboru jak pewnie doskonale wiesz.

    Sternio
    I po co to bylo? Ty chyba rzeczywiscie powinnas miec kogoś kto by Cie codziennie napierdalał.
    Szukaj taniej adrenaliny gdzie indziej slabizno, juz i tak za duzo mi czasu zmarnowałaś. Ty jakaś nienormalna jesteś.

    Mam nadzieje ze nie zaczniesz mi teraz obrazać matki jak przy wymianie zdan z goerresem, swoją droga chwyt jak z Downowa.
    Ostatnio edytowane przez stern ; 07-04-10 o 01:58

  12. #57
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Bo czy ja napisałam, że zdjęcie wkleje, te co wkleiłam są na dowód uwczesnej relacji kościół- rzesza, relacje te były dobre, Jakoś ten sam kościół umiał się w okresach historycznych odcinać od panujacej władzy (np kiedy władca chciał ustanowić głupi rozwód bo mu się żona znudziła), umieli być męczennikami za wiarę, umieli też walczyć o swoje stanowisko, a tu nagle taka zmiana taktyki- uśmieszki do nazioli, lizanie dupy Hitlerowi? To są fakty historyczne, nawet sami księża o tym mówią dziś. To nie były POJEDYNCZE przypadki, tylko co ważniejsi księża i kardynałowie, a oni są reprezentacją. No a wybór to zawsze jest.
    Czego Ty tak zaciekle bronisz? bo niewiem, nie przedstawiłeś żadnych poglądów tylko negujesz wszystko co ja napisałam, z braku zdjęcia? to już wiem czemu nie wierzysz w coś takiego jak "kwaśne deszcze" i w "dziurę ozonową" bo Ci nikt zdjęcia nie wkleił

    Co po co? zabolało Cię zdrobnienie? wyluzuj się trochę bo wiesz co Ci pęknie. Adrenaliny najwyraźniej sam szukasz bo się do mnie przyczepiłeś, a nie ja do Ciebie więc chyba o sobie mówisz, może idź rozwal coś i Ci przejdzie, co zaś do marnowania Twojego cennego czasu to marnujesz go sam, nikt Ci nie każe się z kimkolwiek w necie spierać, wiec jeśli masz poczucie zmarnowanego czasu to naucz sie najpierw lepiej nim rozporządzać i nie miej do innych pretensji dopóki się nie nauczysz.

    Ach, a co do tamtego wjazdu, to sie zgadzam z Tobą że nie na poziomie był, ale musiałam niestety zejsc z obrazami do poziomu rozmówcy, bo sam zaniżył swoje riposty do rynsztokowych.

  13. #58
    Unbearable cone-eater akaeld Człowiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    38
    Postów
    244
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Oj tam.. kardynałom poprostu spodobal sie pomysl hitlera - zaglady zydów
    Identify,Predict,Decide,Execute.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Syna Adolf Hitler córka Aryjka
    By Nazwisko in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-12-08, 12:01
  2. Dużo grubszy Paweł Małaszyński
    By Porzadny in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 02-08-07, 17:15
  3. Dobry wujek Adolf
    By MaT in forum Historia  
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-01-07, 13:17
  4. Adolf H. w paru odsłonach
    By fenriz in forum Humor
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-08-06, 13:27
  5. dj adolf- nazi techno
    By ełe piotruś in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-03-06, 07:13

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów