+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 58

Temat: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

  1. #31
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    dyskusja toczy się na forum więc oczywiście, że o forumowiczów mi chodzi drogi Whatsonie
    to nie jest blog żebym czytała samą siebie czy Goerresa zdanie, waszego też jestem ciekawa (po to na forum jestem w końcu) i to nie tylko w sprawach typu "ulubiona zupa" lub "czy dobrze się dziś czuję".

  2. #32
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Cytat Napisał smoke Zobacz post
    miluj blizniego swego - to tak brzmi jedno z tych "starych" praw kosciola, czyz nie? tego prawa nie potrzeba zmieniac - je trzeba przestrzegac i argumentacje typu - "kosciol zmienia swoje prawa bardzo powoli" - jest niczym innym jak tlumaczeniem glupcow i ich czynow z ich wlasnej glupoty zrodzonych. doprawdy interesujace, ty uwazasz kwestie autorytetu kosciola i z nim zwiazanych zachowan spoleczno-kulturowych za nudne? nie miej mi za zle, lecz prezentujac taka postawe przypominasz mi osobe klepiaca bez zwiazku zdrowaski, z zamknietymi na rzeczywistosc oczyma, nie czyniaca nic, by zmienic sytuacje zle. tak ja wojtyla zreszta. zamykajac oczy na problemy sobie wspolczesnego swiata, nie podejmujac nawet proby naprawienia go, innymi slowy przyzwalajac na katastrofe zwana aids, jest w moim odczuciu takim samym morderca jak ten, kto szerzy ideologie o wyzszosci rasy. wojtyla mial mozliwosc zapoczatkowania zmian - nie uczynil jednak nic. walka wojtyly z komunistami? taki sam z niego zuch jak z gorbaczowa i innych jego (wojtyly), ze swiata polityki, kumpli. przeciez to nie oni strajkowali, nie oni dostawali wpierdol od zomo, nie ich zwalniali z pracy, nie ich zony, dzieci wystawaly w kolejkach po kawalek miesa i pare butow. ich polityka, kurwa, to bylo przeczekac i w odpowiednim (dla swego image) momencie wyskoczyc z pudelka krzyczac - zwyciestwo! jako zasluge wojtyly widze jednak spopularyzowanie tanich lotow samolotowych i zwiazane z tym powstanie uwielbianych tak bardzo przez rodakow wielkiego slepca na stolicy piotrowej ryanair badz wizzair. celibat ma tu tyle do tematu co rewelacje na temat jednojajectwa hitlera badz innych jego hokus-pokus z kuzynkami. mysle zatem, iz wojtyla to taki sam hultaj jak adolf. niewykluczone, ze gdyby obaj zyli w tym samym czasie, byliby dobrymi kumplami i miast bic sie na piesci razem zabraliby sie za zydostwo i przy pomocy aids zatarli wszystkie slady popelnionej zbrodni, i to tak szybko, ze anna frank nie zdazylaby nie tylko napisac pamietnik lecz nawet schowac sie do tej szafy nie zdazylaby. chrzescijanie maja wszak juz od wiekow z zydami na pienku, bo ci zabili im pana jezusa. nie maja tez zadnych zasad moralnych, bo te ktore maja sa przez nich samych permanentnie osrywane.
    Jestem ateistką, mówi Ci to coś??
    Co do kumpelstwa kleru z Hitlerem to sobie poczytaj o Piusie XII za którego to cały Watykan łącznie z papieżem hailowali. Co do praw koscioła, które Cię tak bolą- człowieku jeśli Ci tak przeszkadza co ksiądz do Ciebie z ambony gada wypluj opłatek i wyjdź z kościółka. Bo ja Ci powiem tyle: prawa koscioła dla mnie są głupie i mnie zwyczajnie nie obowiazuja gdyz mam je w pompie, ze tak to ujmę. Wielu ludzi tak jak i ja i sobie uzywaja gumek do woli i bzykaja sie przed slubem i każdego bliźniego nie miłują tylko tych których warto.
    Tak kwestie kościółka uważam za nudne, religia mnie nigdy nie kręciła, co do praw kosciola to jego polityka znacznie rozni sie od powiedzmy naszej zjebanej polityki oswiaty, gdzie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Tam kazde durne prawo musi przejsc szereg drobniusienkich zmian zeby bylo zgodnie z ich systemem wartosci i ich logiką niepojętą.

    Tak, tak jasne przez prawa kosciola szerzy sie aids bo kazdy slucha kosciola... ten kto az tak sie tego trzyma to tez nie wali sie na prawo i lewo i nie pedaluje wiec na aids nie zachoruje, aids to zasluga murzynow akurat.

    Papież akurat powinien być głową koscioła i nim się zajmować, wiec nie dziwne , ze nie prał się z zomo. Ale przynajmniej stał po właściwej stronie.

  3. #33
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Z punktu widzenia osoby studiującej psychologię, dziwi mnie fakt, że w dzisiejszych czasach nazizm stał się modny wśród wielu ludzi, moda jest na doszukiwanie się głębokiego sensu i racji w ideologii Hitlerowskiej. Są także inne śmieszne mody- np. na Chegevarę lub CCCP (lać takich debili). O tyle o ile modę na CCCP i Che przejeli zbuntowani gówniarze "bo fajnie to wygląda" o tyle modę na nazizm ludzie bardziej ogarnięci lub starajacy się za takich uchodzić. Są pewne rzeczy w tym co Hitler głosił, które ja popieram bo uważam, że świat totalnie bez zasad jest do dupy. Między innymi: peofile- nie znoszę, tu przyznałabym Hitlerowi rację co do ich usuwania. Tak samo- menele, złodzieje, cyganie, geje. Ale słowianie? Co komu słowianie zawinili?? Nawet wśród moich znajomych jest moda na neonazizm, ja tej mody nie podzielam, dziwi mnie to, że w narodzie który tak bardzo ucierpiał przez politykę Hitlera, znajdują się ludzie, którzy tak go popierają. Ok, zgadzam się, że przydałyby się rządy twardą ręką i trochę rygoru żeby wszystkim porządnym obywatelom żyło się lepiej, ale bez przesady- bez eksterminacji całych narodów! Dziwi mnie też to, że kiedy pojawia się temat tego typu ludzie nie umieja skrajnie okazać swojego zdania. Nagle wszyscy maja to w dupie (choć jestesmy ludźmi rozumnymi- każdy w głowie ma swoje "za" i "przeciw") i prawie nikt nie bierze udziału w dyskusji, a jak bierze to z postawą najbardziej konformistyczną jak się da, "będę neutralny to nikomu nie podpadnę" albo "mam swoje uczucia i zdanie na ten temat, ale nie powiem bo nie mam wystarczającej wiedzy historycznej". Ludzie ogarnijta się!!! W takich sprawach aż miło popatrzeć na Amerykanów- wiedzą, że są potęgą, mają świadomość, że mogą sobie pozwolić na opozycyjną postawę wobec innych potęg i cisną otwarcie z ruskimi, tak jak i cisnęli z nazizmem. Polacy faktycznie mają kompleks zadupia, że nawet nie umieją jasno wyrażać swojego zdania. Jestem tym zawiedziona.

    Mówię przecież, że czytałam fragmenty tych książek, nie całe. Powiem Ci Goerres tyle- swego czasu dorabiałam sobie pisaniem matur ustnych z polskiego. Napewno Cię to zdziwi (już niemogę się doczekać zaczepnego komentarza w związku z tym), ale często prace napisane przeze mnie dostawały 100%. Wiesz dlaczego? bo z każdej książki można wycisnąć różnorakie wnioski i sprzeczne argumenty jeśli się tylko chce. Dlatego podaj mi te tytuły, które Twoim zdaniem powinny naprostować moją wiedzę, ogarne je specjalnie po to, żeby z nich powycinać fragmenty i je wykorzystać ku poparciu tego co uważam.
    Co do Evy i Geli to nie spotykał się z nimi jednocześnie, tylko najpierw skończył się spotykać z Geli, to akurat wiem. I nie napisałam, ze dlatego że Geli marnie skończyła kontakty z wujaszkiem.

    A co do tego, że uważasz, że śmiertelnie poważna jestem w tematach na żarty.... właśnie teraz cisnę z nazistowskim kurestwem. A co.
    blablabla, argumentum ad hominem. poza tym to, ze nie nazywam hitlera skurwysynem nie oznacza wcale, ze jestem nazista i popieram jakikolwiek totalitaryzm.
    Boli Cie to, ze nikt nie jest w stanie poprzec Cie w tych (w większości) bzdurach ktore piszesz? Piszesz historie wyssane z palca, w dodatku pelne sprzecznosci, wiec czemu sie dziwisz?
    Nie mam zamiaru z kolei Cie do niczego przekonywac podajac tytuly ksiazek (a jesli naprawde ci na tym zalezy, zapraszam na PW), wystarczy uważnie czytac to, co pisze. I wiem, ze jestes w stanie wyciagnac z kazdej ksiazki sprzeczne argumenty i wnioski, wlasnie twoje posty w tym temacie sa tego przykladem.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  4. #34
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    blablabla, argumentum ad hominem. poza tym to, ze nie nazywam hitlera skurwysynem nie oznacza wcale, ze jestem nazista i popieram jakikolwiek totalitaryzm.
    Boli Cie to, ze nikt nie jest w stanie poprzec Cie w tych (w większości) bzdurach ktore piszesz? Piszesz historie wyssane z palca, w dodatku pelne sprzecznosci, wiec czemu sie dziwisz?
    Nie mam zamiaru z kolei Cie do niczego przekonywac podajac tytuly ksiazek (a jesli naprawde ci na tym zalezy, zapraszam na PW), wystarczy uważnie czytac to, co pisze. I wiem, ze jestes w stanie wyciagnac z kazdej ksiazki sprzeczne argumenty i wnioski, wlasnie twoje posty w tym temacie sa tego przykladem.
    Pokrętnie rozumiesz to co ja piszę. Nie nazwałam Cię nazistą, ale uderz w stół, a nożyce się odezwą
    Nic mnie nie boli, raczej ubolewam nad tym co juz wyżej napisałam, obrońco warzywniaka;P Hej hej a kto tu walnał pierwszego posta, że Hitler jest największym człowiekiem w dziejach ludzkości i przeżył 42 zamachy?? moze 142, jeszcze te które mu się śniły?? po takich debilizmach mogę pisać inne.
    Tak, naprawdę zalezy mi na tych tytułach, dawaj te które przeczytałeś, będę je czytać z prawdziwym skupieniem może zrozumiem lepiej Twój punkt widzenia czczigodny Goerresie Bo czytając tylko to co Ty piszesz, musiałabym z góry uznać Twoje twierdzenia za słuszne bez żadnych podstaw do wątpliwosci, a tego nie robię nigdy, sorry.
    Sprostuję Ci: Chodziło mi o sprzeczne ze sobą argumenty, nie sprzeczne z książką, raczej o argumenty popierajace jedna tezę oraz kontrargumenty, które ta samą tezę obalą. I będę miała na to odpowiednie cytaty. Wiesz juz o co mi chodzi?

  5. #35
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Rozumiem zatem, ze o modzie na neonazizm to chcialas sie zwyczajnie wyżalić. Luzik.
    Jakos reszta uzytkownikow zrozumiala koncepcje tematu, ty nie, nastepnym razem bede bardziej bezposredni, albo zrobie specjalna wersje dla Jamajki, pelna przeklenstw i obelg, aby brzmialo jak najmniej powaznie
    Tak, historycy twierdza ze na osobe Hitlera byly przeprowadzone 42 zamachy, a skoro tak kreca cie sensacje to odsylam do serii filmowej "Hitler's Bodyguard", czy "Zamachy na Hitlera".
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  6. #36
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Generalnie nie wyżalałam się, a jedynie głosno, a raczej czarno na białym myslałam. Nie próbuj robić ze mnie ofiary Goerresik ponieważ nią nie jestem. Wyżalam się na shoucie jak mam na to ochotę, albo w tematyce "co Cię wkurza". W tematach ogólnych dyskutuję i wyjawiam swoje poglądy. YYY kto taki zrozumiał koncepcje tematu? Podaj no nick? z tego co zauważyłam na śmiesznie podszedł jedynie Ene, a smoke od dupy strony, natomiast Porządny asekuracyjnie. Reszta wcale więc nie wkręcaj mi tu bajery, że umiesz czytać ludzkie myśli słonko
    Sam żeś ten temat zaczął traktować na poważnie rozpoczynając ta dyskusję ze mną, więc następnym razem zacznij od siebie i sam sie zastanów czy chcesz na poważnie czy na jaja.
    O tych zamachach to już Ci pisałam, że one były fakt zaplanowane, większość nie wyszła, a te z których wyszedł, to się nie udały bo mu nic nie zrobiły. Więc nie rób z Hitlerka TurboDymoSuperMana.

  7. #37
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Sam żeś ten temat zaczął traktować na poważnie rozpoczynając ta dyskusję ze mną, więc następnym razem zacznij od siebie i sam sie zastanów czy chcesz na poważnie czy na jaja.
    Jak pozwolisz, to moge na cycki.
    Brakuje jeszcze tego, zebym mial sie spowiadac, kim jest dla mnie Hitler. Szanujmy sie
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  8. #38
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    Jak pozwolisz, to moge na cycki.
    Brakuje jeszcze tego, zebym mial sie spowiadac, kim jest dla mnie Hitler. Szanujmy sie
    jak Ci brakuje to się spowiadaj
    szanujemy się- ani jeden looser nie poleciał
    "jak pozwolisz to mogę na cycki" raczej nie widzę problemu- to Twój monitor

  9. #39
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    ej jamajka, to żart
    Wracajac do tematu.
    Istnieją liczne dowody swiadczace o tym, ze Karol Wojtyla celowo wzorowal sie na postaci Adolfa Hitlera. Podobno po śmierci w zbiorach dawnego papieża znaleziono egzemplarz Mein Kampf zapisany gotykiem w jezyku niemieckim i sklejonymi 2 stronami w rozdziale, w którym Hitler pisał o eksterminacji słowian jak i stosunkach seksualnych z własnymi kuzynkami: Geli Raubal, Geli Raubal, jak i Geli Raubal (ta ostatnia, według licznych źródeł, po gwałcie popełniła samobójstwo). Świadkowie twierdzą, że Jan Paweł II był tak zafascynowany postacią Adolfa Hitlera, że starał się wzorować na nim niemal na każdym kroku: począwszy od przemówień, na wystąpieniach publicznych skończywszy. O prawdziwości tych doniesień może świadczyć fakt, że Jan Paweł II, podobnie jak Adolf Hitler, lubił fotografować się z dziećmi - jednak w przypadku Hitlera współczesna historia określa to mianem "propaganda", a w przypadku Papieża Polaka - miłością Jana Pawła II do dzieci. Dalszą kwestią są fakty, że Jan Paweł II jak i Adolf Hitler mieli po dwie ręce i po dwie nogi, ale też występująca u obydwu choroba Parkinsona po zamachach.
    Kolejnym faktem są cytaty łudząco podobne do zdań Hitlera.
    Jan Paweł II:
    "Naród ginie, gdy znieprawia swojego ducha, naród rośnie, gdy duch jego coraz bardziej się oczyszcza i tego żadne siły zewnętrzne nie zdołają zniszczyć"
    Mein Kampf:
    "Utrata czystości rasowej rujnuje szczęście narodu na zawsze. To powoduje stopniowe pogrążenie się ludzkości, a jego następstwa nigdy nie zostają usunięte z ciała i umysłu."

    Jan Paweł II, 10 września 1993–Tallin. W czasie nawiedzenia kościoła Świętych Apostołów Piotra i Pawła:
    "Dzisiaj jesteście małym płomykiem, ale dzięki łasce Bożej możecie się stać płonącą pochodnią, niosącą światło Ewangelii i ciepło waszej wzajemnej miłości i przyjaźni wszystkim rodakom. "
    Cytat z mein kampf:
    "Dzisiaj jesteśmy zaledwie skałami w rzece, za kilka lat los może wznieść nas jako tamę, o którą zostanie rozbity główny strumień, po to tylko, aby popłynąć naprzód nowym korytem."
    Niektórzy historycy są zdania, że śmierć Jana Pawła II była mistyfikacją. Na oczach widzów pokazano ludzika zrobionego z żołędzia (czapeczka orzecha celowo została pomalowana na biało, aby do złudzenia przypominać papieską kippę), a sam Jan Paweł II przebywa do dziś u boku Adolfa Hitlera w Argentynie.

    Ludzie, kogoście wybrali? Ludzie, kogoście kochali???? :/
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  10. #40
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Kurcze trzeba było nie czekać aż pójdę spać żeby to naskrobać;P to byśmy tak sobie całą noc żartowali i fajnie by było
    Goerres, to też żart

    "Gdy na konferencji w Poczdamie w 1945 roku prezydent USA Harry Truman zapytał przywódcę Związku Radzieckiego, czy Hitler zmarł, Stalin miał odpowiedzieć bez ogródek: "nie". Również Gieorgij Żukow, radziecki marszałek, którego wojsko zajęło Berlin, po długim śledztwie przeprowadzonym w 1945 roku miał stwierdzić: "nie znaleźliśmy zwłok Hitlera".

    Podobne zdania były również wypowiadane przez aliantów. W 1952 roku Dwight D. Eisenhower powiedział: "Nie byliśmy w stanie odgrzebać skrawka dowodu świadczącego o śmierci Hitlera. Wielu ludzi wierzy, że Hitler uciekł z Berlina".

    Z kolei gen. Bedell Smith, szef sztabu gen. Eisenhowera, a później dyrektor CIA, stwierdził publicznie 12 października 1945 roku: "Nie ma takiego człowieka na Ziemi, który z całą stanowczością mógłby powiedzieć, że Hitler nie żyje".

    Michael Bar-Zohar, pisarz żydowskiego pochodzenia, w swojej książce "The Avengers" napisał, iż w 1943 roku admirał Karl Dönitz miał powiedzieć, że "niemiecka marynarka wojenna dumna jest z tego, że stworzyła raj na Ziemi - twierdzę nie do zdobycia, przygotowaną specjalnie dla Führera". Choć nie została wskazana dokładna lokalizacja tego "cudu", to Bar-Zohar jest przekonany, że znajduje się ona gdzieś w Ameryce Południowej.

    Nie brak także głosów, że Hitler wraz z innym nazistowskimi zbrodniarzami tuż przed końcem wojny przeszedł operacje plastyczną, a następnie uciekł. Jedna z wersji tego mitu posuwa się nawet do tego, iż przywódca Trzeciej Rzeszy w podeszłym wieku zdecydował się na prowadzenie duszpasterstwa dla ubogich, a nawet miał zostać katolickim księdzem.

    Są również i takie opinie, że po ucieczce wraz z grupą oddanych mu osób zaczął współpracować z rządami Stanów Zjednoczonych, państw Ameryki Łacińskiej, Afryki czy Bliskiego Wschodu. Kooperacja miała polegać na udoskonalanie nazistowskiego sprzętu wojskowego, który był w fazach projektowych, w zamian za zapewnienie im wolności.

    Angel Alcázar De Velasco, hiszpański szpieg, twierdził, że Hitler wcale nie popełnił samobójstwa. Co więcej, nie było go nawet w Berlinie, kiedy wojska sowieckie zajmowały miasto (30 kwiecień 1945 rok). Velasco twierdzi, ze tuż przed wkroczeniem radzieckiej armii do stolicy Niemiec, Hitler wraz z Ewą Braun został wywieziony do Bawarii. Następnie statkiem przetransportowano ich do Norwegii, do cichej, znajdującej się na uboczy wsi. Gdy nadeszła dogodna chwila, Hitler miał wyruszyć w dalszą, nieznaną dla byłego szpiega, podróż.

    W pobliżu Travemünde (dzielnica niemieckiej Lubeki) znaleziono olbrzymi czterosilnikowy samolot, którego zbiorniki mogły pomieścić 30 tysięcy galonów benzyny. Jak zeznała w 1945 roku naziemna obsługa miejscowego lotniska, w ostatnich kilku tygodniach wojny musieli przez 24 godziny na dobę utrzymywać maszynę, gotową do startu z Hitlerem na pokładzie. Celem podróży miała być Japonia.

    Liczne dokumenty przygotowywane przez FBI w latach czterdziestych wskazują, iż Ameryka Południowa była powszechnie uznawana za bezpieczne schronienie dla nazistowskich zbrodniarzy wojennych. Argentyńska klasa polityczna w całkowitej tajemnicy miała prowadzić rozmowy z Hitlerem w celu "zorganizowania przewozu broni i technologii to tego kraju". "Ponadto intensywne powstawanie niemieckich kolonii w Argentynie daje podstawy sądzić, że Hitler wraz ze swoimi poplecznikami mógłby znaleźć tam schronienie" - można przeczytać w dokumentach Federalnego Biura Śledczego.

    Nie może więc dziwić, iż jeden z korespondentów pracujących dla "Chicago Times", twierdzi, że widział, jak Hitler z żoną dostali się do wybrzeży Argentyny łodzią podwodną. Mieli oni zamieszkać w Patagonii, w wielkich posiadłościach należących do nazistowskiej zbrodniczej "wierchuszki". Jak twierdzi dziennikarz, Argentyna udzieliła gwarancji innym rządom Sojuszu, że w bliższej i dalszej przyszłości będą zawsze odmawiały wydania zbrodniarzy wojennych paktu Osi.

    W 2002 roku rząd Wielkiej Brytanii ujawnił, iż służby specjalne Jej Królewskiej Mości w swoich zbiorach mają podrobiony dowód wystawiony na nazwisko Adolf Hitler. Dokument został stworzony przez Special Operations Executive. Zawierał on pieczęć: "1941 rok, Wiedeń". Do dziś opinia publiczna nie dowiedziała się, jaki cel przyświecał służbom, które stworzyły "fałszywkę". Mogło to być zrobione dla żartu, w celu dezinformacji przeciwnika, czy też, co najbardziej prawdopodobne, miała zostać użyta w jakieś tajnej akcji. Na okładce znajdowała się duża litera "J", która odznaczała, że Hitler był Żydem (od ang. słowa Jewish), a jako zawód podano - malarz. Spiskowcy są przekonani, że skoro brytyjski wywiad raz chciał pomóc Hitlerowi, to nie można wykluczyć, że takie działania mógł powtórzyć pod koniec wojny, kiedy Hitler zdawał sobie sprawę, że Trzecia Rzesza chyli się ku upadkowi."

    artkuł z onetu.

    No, żart się udał Goerres, cytaty pokrzepiajace wiarę i nadzieję, czy to w ustrój czy to w religię nie mogą być podobne!!! Ja uważam, że oni też należeli o tej sekty:

    "Możemy z ufnością patrzeć w przyszłość, idziemy bowiem słuszną drogą, posiadamy pewnych przyjaciół i wiernych sojuszników, przewodzi nam nieśmiertelna idea socjalizmu." Gomułka.

    "Oczyszczać partię uwzględniając wskazania bezpartyjnych ludzi pracy – to wielka rzecz. Da nam to poważne wyniki. Uczyni to partię awangardą klasy znacznie silniejszą niż poprzednio, awangardą mocniej związaną z klasą, awangardą mającą większe możliwości prowadzenia klasy do zwycięstwa wśród mnóstwa trudności i niebezpieczeństw" Lenin.

    "Nasz naród jak lawa,
    Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa;
    Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi,
    Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi."Adam Mickiewicz


  11. #41
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Z przykroscia stwierdzam, ze z powodu słabych wyników i nie wyrabiania średniej odbieram Ci tytuł Pierwszej Forumowej Napinaczki DobreForum oraz wysyłam na miesięczne przeszkolenie do użytkownika Enemigo. Za karę musisz też napisać tysiąc razy "Kocham Adolfa Hitlera i Tysiącletnią Rzeszę oraz jestem pełna miłości do narodu niemieckiego".
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  12. #42
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    spróbuj wyegzekwować kozaczku

  13. #43
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    Z przykroscia stwierdzam, ze z powodu słabych wyników i nie wyrabiania średniej odbieram Ci tytuł Pierwszej Forumowej Napinaczki DobreForum oraz wysyłam na miesięczne przeszkolenie do użytkownika Enemigo. Za karę musisz też napisać tysiąc razy "Kocham Adolfa Hitlera i Tysiącletnią Rzeszę oraz jestem pełna miłości do narodu niemieckiego".
    hehe i Ty mi mówisz, że ja stosuję erystykę?? a niby powyższa kwestia to co jest?;P jedna z metod erystyki właśnie:"Triumfalnie ogłosić, że dowiodło się czegoś, choć wcale z dyskusji tak nie wynika (często skutkuje przy nieśmiałym przeciwniku)" tylko, ze ja nie jestem nieśmiała. Przynajmniej w stosunku do Ciebie.

    " występująca u obydwu choroba Parkinsona po zamachach."- goerres, przyczyny dokładne parkinsona nie są do dziś znane jednak, napewno nie był on spowodowany zamachami. Te akurat na Parkinsona nie mają wpływu, przykro mi
    A też co do tego, ze obaj mieli parkinsona, tak i Hitler też miał związane z tym objawy, czyli również, co Cie tak smieszyło u papieża- ślinotok. Dodam jeszcze coś ku Twojej radości: również łojotok i nadmierne pocenie się;P

  14. #44
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    she to nie przypadkiem ta Twoja mlodsza siostra?
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  15. #45
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    apropo sióstr....gdzie one są Majka????miały być 2..obiecałaś

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 6 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 6 gości)

     

Podobne wątki

  1. Syna Adolf Hitler córka Aryjka
    By Nazwisko in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-12-08, 11:01
  2. Dużo grubszy Paweł Małaszyński
    By Porzadny in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 02-08-07, 16:15
  3. Dobry wujek Adolf
    By MaT in forum Historia  
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-01-07, 12:17
  4. Adolf H. w paru odsłonach
    By fenriz in forum Humor
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-08-06, 12:27
  5. dj adolf- nazi techno
    By ełe piotruś in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-03-06, 06:13

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów