+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 58

Temat: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

  1. #16
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    "Tym się właśnie różnią się ludzie z moralnością w normie od psychopatów."
    Z kolei to zdanie jest gramatycznie do dupy, podobna stylistyka uzywana przez K. Kononowicza
    Bardzo ciezko sie z Toba dyskutuje, ale nie ze wzgledu na wiedze ktora posiadasz, bo jej nie posiadasz, a ze wzgledu na stosowana erystyke, brak rzeczowości i wymijanie sie od odpowiedzi. Moglbym wypuntkowac pytania, jesli naprawde zalezaloby mi na konkretnej odpowiedzi, a przy okazji zrobieniu z Ciebie idiotki, ale naprawde szkoda mi wlasnego czasu.
    Zatem krótko:Nie mam pojecia, skad czerpiesz swoja wiedze. Szczerze to slyszalem podobne rewelacje od znajomych ogladajacych Discovery, ale dla mnie obiektywnym zrodlem nigdy nie bedzie cos, co ma wywolac rozglos, przy okazji nie podawac żadnych dowodów.
    Wyjasnie. Piszesz, ze gwalcil wlasne kuzynki - zaraz piszesz ze byl impotentem. Zajebiste, az sie podjaralem. Z tych kuzynek nagle zrobila sie jedna kuzynka, ktora co lepsze, byla corka jego przyrodniej siostry (rozumiem, mial byc pojeb dopuszczajacy sie kazirodztwa), a w miedzy czasie kiedy Hiler ją gwalcil i bil, spotykal sie z Ewa Braun - normalnie bigamista.
    Dalej, piszesz ze Geli znalazla sobie kogoś, a ten zginal w niewyjasnionych okolicznosciach. Odpowiadam ci, ze tym kims byl kierowca Hitlera Maurice, ktory zmarl w 1972 roku. To co piszesz to zwyczajne, uwaga, dialektyczne pierdolenie.
    Piszesz o kolejnej kobiecie Adolfa, Mitzi Reiter. Rzekomo wielokrotnie probowala popelnic samobojstwo po kontakcie z "psychopata". Podalem ci fakty, ze probowala popelnic samobojstwo - RAZ - po tym jak Adolf ją zostawil. Znalazla po tym męża, jednak rozwiodla sie z nim i wielokrotnie chciala wrocic do Adolfa. Jesli ktos ma byc psychopata, to chyba tylko ta kobieta, bo sam nie jestem w stanie pojac, jak mozna wrocic do kogos kto Cie seksualnie upokarzał?
    Ciezko ci bedzie zrozumiec tez, ze kobiety mialy zajoba na punkcie Hitlera, a znaczna czesc korespondencji do niego to byly listy milosne. Odsylam cie zatem do ksiazki "Z Hitlerem do konca" Traudl Junge, sekretarki Hitlera. Oczywisie wiem, ze jej nie przeczytasz, bo przeciez latwiej obejrzec jakies rewelacje na Discovery, a pozniej przyjsc na forum i probowac z siebie zrobic zajebista erudytke.
    Uzależnienie od amfetaminy. Znow pierdolisz i nie masz o tym pojecia. Skad wzielas te rewelacje? Perwityna byla mu rzadko aplikowana, a kiedy w 1941 stwierdzono jej szkodliwosc, nie otrzymywal jej prawie w ogole. Kolejna rewelacja z Discovery.
    Rozumiem, ze powoli wszystko starasz sie obracac w zart, bo sama zauwazasz wlasny braki w wiedzy opartej na szybkim wyszukiwaniu w google i wikipedii, wiec zwyczajnie przyznaj ze jestes miekka w tym temacie i gleboko sie pomylilas piszac te bzdury.

    Aha, w 2006 roku stwierdzono oficjalnie, że nie produkowano z żydów żadnego mydła.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  2. #17
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Czepiasz się, powtórki jakiegoś spójnika, bo pisałam to zdanie po kilku piwkach, ale przynajmniej wiadomo o co w nim chodzi mimo powtórzenia się. Jestem tak podobna do Kononowicza jak Ty do Rutowicz, heh..
    Niezauwazyłam tez zebyś Ty odpowiadał na moje pytania.
    Nie, swoich przekonań o tym, że hitler był zdrowo walnięty, nie biorę z discovery, tylko z wewnętrzenego o tym przekonania, zaś co do jego kochanek, to czytałam ksiażkę na ten temat kiedyś, ale nie była to książka stricte o hitlerze tylko o różnych parach, a o hitlerze na ten temat można poczytać np w "Szczęśliwe i tragiczne kobiety Hitlera"Douglas Botting, Ian Sayer; Anna Maria Sigmund "Kobiety nazistów",Karol Grunberg "Adolf Hitler. Biografia Führera" i w tak nielubianym przez Ciebie Podkowińskim. Ponadto pozycje wyjasniajace jak to taki oszołom zaszedl tak wysoko i przelal na ludzi swoja ideologię, przedstawiaja książki Iana Kershawa "Mit Hitlera" i "Hitler" tomy I i II.Nie muszę do tego połykać wszystkich książek o Hitlerze, żeby wyrobić sobie takie zdanie, wystarczą mi odpowiednie fragmenty, które faktycznie mozna w necie znaleść.
    Do Twojego wyjaśnienia dodam, ze Geli była najpierw a Eva później więc o bigamii nic mi nie wiadomo.

    Fakt, zajoba na punkcie Hitlera nie zrozumiem z wielu przyczyn. Chociazby z tej, ze jakos nie był za bardzo w moim typie;P Książke tej sekretarki moze przeczytam, jesli po kilku stronach nie uznam, że jej czytanie to droga przez mękę. Jesli to zrobię, wyciagne wnioski i odświeżę ten temat dla Twojej satysfakcji.

    A co robią w takim razie próbki takiego mydła ludzkiego w Oświęcimiu???
    O tym, jak się narkotyzował można natomiadst poczytać w "Ostrze przeznaczenia" Revenscrof'ta.

    Co do wspomnianego "starania się wyjść na erudytkę na forum" to raczej nie w takich tematach, poniewaz ten temat nie należy do kręgu moich codziennych zainteresowań, ale mam tu i tak swoje zdanie, choćbys niewiem jak był oczytany i ile pronazistowskich tekstów sobie przytaczał, nie przekonasz mnie, że Hitler to "największy człowiek dziejów"- Twoje zdanie.
    A moje poczucie humoru nie jest narzędziem, które ma uzupełniać braki wiedzy tak jak uważasz. Poprostu nie jestem śmiertelnie powaznym człowiekiem i bardzo często żartuję sobie nawet w poważnych tematach.

  3. #18
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    nie moge sie tu doczytac dlaczego ten caly papiez mialby byc lepszym od hitlera? czy to zamierzona strategia? ja jestem na przyklad zdania, ze jak facet nie ma normalnego zycia sexualnego, kobieta naturalnie tez, to mu potem odpierdala i dojsc moze np. do takich sytuacji, jak stanowisko kosciola do problemu antykoncepcji i prezerwatyw, co za tym idzie wielu milionow juz na aids zmarlych lub tych juz zarazonych. o socjalnych skutkach takiej to, miedzy innymi wojtyly, polityki, nie chce tak od razu wspominac. czy hitler zamordowal osobiscie jakiegos czlowieka? w czasie I WS chyba nie, bo byl w wojsku listonoszem chyba?
    nobody fuck with the jesus

  4. #19
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Cytat Napisał smoke Zobacz post
    nie moge sie tu doczytac dlaczego ten caly papiez mialby byc lepszym od hitlera?
    To dlatego, że nigdzie tu nie jest to napisane

    Cytat Napisał smoke Zobacz post
    ja jestem na przyklad zdania, ze jak facet nie ma normalnego zycia sexualnego, kobieta naturalnie tez, to mu potem odpierdala i dojsc moze np. do takich sytuacji, jak stanowisko kosciola do problemu antykoncepcji i prezerwatyw, co za tym idzie wielu milionow juz na aids zmarlych lub tych juz zarazonych. o socjalnych skutkach takiej to, miedzy innymi wojtyly, polityki, nie chce tak od razu wspominac.
    jednym odpierdala, innym nie odpierdala, w tym temacie to raczej hitler jest przykładem "odpierdolenia". Stanowisko kosciola do antykoncepcji i prezerwatyw to juz jest tak nudny i lopatologiczny temat, ze az nie chce mi sie o nim gadac, ale ok, kosciol zmienia swoje prawa bardzo powoli a te obecne sa stare, zeby to pozmieniali to jeszcze sporo czasu uplynie bo im sie to musi zgadzac ze "sloowem Bozym"(w ktorego imieniu wypowiadali sie klerycy przez epoki) i ciezko to zapewne poodkrecac. Tez uwazam ze ksieza powinni miec baby ale niewiem co to ma do tematu. Co do polityki wojtyly to akurat moim zdaniem byla dobra, chwala mu za walke z komunistami (tez tępil kurestwo).

    Cytat Napisał smoke Zobacz post
    czy hitler zamordowal osobiscie jakiegos czlowieka? w czasie I WS chyba nie, bo byl w wojsku listonoszem chyba?
    A czy wydanie rozkazu zabicia kogos to nie morderstwo? a jesli ktos placi prywatnemu zabojcy za sprzatniecie kogos to nie jest to morderstwo?

    aha i jeszcze jedno- walczył w I WS.

  5. #20
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    miluj blizniego swego - to tak brzmi jedno z tych "starych" praw kosciola, czyz nie? tego prawa nie potrzeba zmieniac - je trzeba przestrzegac i argumentacje typu - "kosciol zmienia swoje prawa bardzo powoli" - jest niczym innym jak tlumaczeniem glupcow i ich czynow z ich wlasnej glupoty zrodzonych. doprawdy interesujace, ty uwazasz kwestie autorytetu kosciola i z nim zwiazanych zachowan spoleczno-kulturowych za nudne? nie miej mi za zle, lecz prezentujac taka postawe przypominasz mi osobe klepiaca bez zwiazku zdrowaski, z zamknietymi na rzeczywistosc oczyma, nie czyniaca nic, by zmienic sytuacje zle. tak ja wojtyla zreszta. zamykajac oczy na problemy sobie wspolczesnego swiata, nie podejmujac nawet proby naprawienia go, innymi slowy przyzwalajac na katastrofe zwana aids, jest w moim odczuciu takim samym morderca jak ten, kto szerzy ideologie o wyzszosci rasy. wojtyla mial mozliwosc zapoczatkowania zmian - nie uczynil jednak nic. walka wojtyly z komunistami? taki sam z niego zuch jak z gorbaczowa i innych jego (wojtyly), ze swiata polityki, kumpli. przeciez to nie oni strajkowali, nie oni dostawali wpierdol od zomo, nie ich zwalniali z pracy, nie ich zony, dzieci wystawaly w kolejkach po kawalek miesa i pare butow. ich polityka, kurwa, to bylo przeczekac i w odpowiednim (dla swego image) momencie wyskoczyc z pudelka krzyczac - zwyciestwo! jako zasluge wojtyly widze jednak spopularyzowanie tanich lotow samolotowych i zwiazane z tym powstanie uwielbianych tak bardzo przez rodakow wielkiego slepca na stolicy piotrowej ryanair badz wizzair. celibat ma tu tyle do tematu co rewelacje na temat jednojajectwa hitlera badz innych jego hokus-pokus z kuzynkami. mysle zatem, iz wojtyla to taki sam hultaj jak adolf. niewykluczone, ze gdyby obaj zyli w tym samym czasie, byliby dobrymi kumplami i miast bic sie na piesci razem zabraliby sie za zydostwo i przy pomocy aids zatarli wszystkie slady popelnionej zbrodni, i to tak szybko, ze anna frank nie zdazylaby nie tylko napisac pamietnik lecz nawet schowac sie do tej szafy nie zdazylaby. chrzescijanie maja wszak juz od wiekow z zydami na pienku, bo ci zabili im pana jezusa. nie maja tez zadnych zasad moralnych, bo te ktore maja sa przez nich samych permanentnie osrywane.
    nobody fuck with the jesus

  6. #21
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Czepiasz się, powtórki jakiegoś spójnika, bo pisałam to zdanie po kilku piwkach, ale przynajmniej wiadomo o co w nim chodzi mimo powtórzenia się. Jestem tak podobna do Kononowicza jak Ty do Rutowicz, heh..
    Niezauwazyłam tez zebyś Ty odpowiadał na moje pytania.
    Nie, swoich przekonań o tym, że hitler był zdrowo walnięty, nie biorę z discovery, tylko z wewnętrzenego o tym przekonania, zaś co do jego kochanek, to czytałam ksiażkę na ten temat kiedyś, ale nie była to książka stricte o hitlerze tylko o różnych parach, a o hitlerze na ten temat można poczytać np w "Szczęśliwe i tragiczne kobiety Hitlera"Douglas Botting, Ian Sayer; Anna Maria Sigmund "Kobiety nazistów",Karol Grunberg "Adolf Hitler. Biografia Führera" i w tak nielubianym przez Ciebie Podkowińskim. Ponadto pozycje wyjasniajace jak to taki oszołom zaszedl tak wysoko i przelal na ludzi swoja ideologię, przedstawiaja książki Iana Kershawa "Mit Hitlera" i "Hitler" tomy I i II.Nie muszę do tego połykać wszystkich książek o Hitlerze, żeby wyrobić sobie takie zdanie, wystarczą mi odpowiednie fragmenty, które faktycznie mozna w necie znaleść.
    Do Twojego wyjaśnienia dodam, ze Geli była najpierw a Eva później więc o bigamii nic mi nie wiadomo.

    Fakt, zajoba na punkcie Hitlera nie zrozumiem z wielu przyczyn. Chociazby z tej, ze jakos nie był za bardzo w moim typie;P Książke tej sekretarki moze przeczytam, jesli po kilku stronach nie uznam, że jej czytanie to droga przez mękę. Jesli to zrobię, wyciagne wnioski i odświeżę ten temat dla Twojej satysfakcji.

    A co robią w takim razie próbki takiego mydła ludzkiego w Oświęcimiu???
    O tym, jak się narkotyzował można natomiadst poczytać w "Ostrze przeznaczenia" Revenscrof'ta.

    Co do wspomnianego "starania się wyjść na erudytkę na forum" to raczej nie w takich tematach, poniewaz ten temat nie należy do kręgu moich codziennych zainteresowań, ale mam tu i tak swoje zdanie, choćbys niewiem jak był oczytany i ile pronazistowskich tekstów sobie przytaczał, nie przekonasz mnie, że Hitler to "największy człowiek dziejów"- Twoje zdanie.
    A moje poczucie humoru nie jest narzędziem, które ma uzupełniać braki wiedzy tak jak uważasz. Poprostu nie jestem śmiertelnie powaznym człowiekiem i bardzo często żartuję sobie nawet w poważnych tematach.
    Karola Gruenberga chyba niedokladnie czytalas, bo wlasnie w tej ksiazce obala wiele mitow ktore przytaczasz
    Z Ewa Braun zaczal spotykac sie jeszce 2 lata przed smiercia Geli, wiec znow cos niedokladnie czytasz.
    A Trevor Ravenscroft? Przeciez to jakis pisarz fantasy Prawie pierdolnalem ze smiechu, jak przeczytalem ze z tego zrodla wiesz o cpaniu hitlera. W tej samej ksiazce pisze, ze aryjska rasa pochodzi z atlantydy, a hitler dzieki praktykom czarnej magii podbil swiat i dalej, byl satanista poszukujacym wloczni, ktora raniono chrystusa. Prosze, napisz ze ten przyklad byl zartem.
    Nie czytam zadnych pronazistowskich tekstow, po prostu czytam tylko powaznych autorow.

    A moje poczucie humoru nie jest narzędziem, które ma uzupełniać braki wiedzy tak jak uważasz. Poprostu nie jestem śmiertelnie powaznym człowiekiem i bardzo często żartuję sobie nawet w poważnych tematach.
    I odwrotnie - jestes smiertelnie powaznym czlowiekiem w tematach, ktore sa żartem
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  7. #22
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Ja tam bym sie napil browara z Hitlerem, ciekawe jakie pije?
    Jezus was kocha

  8. #23
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Zapomnialbym. Wojtyla tak walczyl z komunistami, jak Hitler zabijal ludzi. Karol to zwykla miękka faja, hah, powiedzial "niech zstapi duch twoj", a nagle upadl caly zwiazek sowiecki? Poza tym, w polsce jest dalej jebany komunizm, zmienila sie tylko nazwa ustroju, dalej gina ludzie w niewyjasnionych okolicznosciach, a wszelkie dowody zalewa peknieta rura z gównem i swiadkowie masowo popelniaja samobojstwa, z kolei wszelka prywatna inicjatywa jest tak wolnorynkowa, jak prywatne byly za komuny taksowki.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  9. #24
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Ja tam bym sie napil browara z Hitlerem, ciekawe jakie pije?
    Ja z Karolem poszedlbym na kremowki. Ciekawe, czy poza kremowkami lubil tez Creampie, tj spust przy analu do dupy?
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  10. #25
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Z punktu widzenia osoby studiującej psychologię, dziwi mnie fakt, że w dzisiejszych czasach nazizm stał się modny wśród wielu ludzi, moda jest na doszukiwanie się głębokiego sensu i racji w ideologii Hitlerowskiej. Są także inne śmieszne mody- np. na Chegevarę lub CCCP (lać takich debili). O tyle o ile modę na CCCP i Che przejeli zbuntowani gówniarze "bo fajnie to wygląda" o tyle modę na nazizm ludzie bardziej ogarnięci lub starajacy się za takich uchodzić. Są pewne rzeczy w tym co Hitler głosił, które ja popieram bo uważam, że świat totalnie bez zasad jest do dupy. Między innymi: peofile- nie znoszę, tu przyznałabym Hitlerowi rację co do ich usuwania. Tak samo- menele, złodzieje, cyganie, geje. Ale słowianie? Co komu słowianie zawinili?? Nawet wśród moich znajomych jest moda na neonazizm, ja tej mody nie podzielam, dziwi mnie to, że w narodzie który tak bardzo ucierpiał przez politykę Hitlera, znajdują się ludzie, którzy tak go popierają. Ok, zgadzam się, że przydałyby się rządy twardą ręką i trochę rygoru żeby wszystkim porządnym obywatelom żyło się lepiej, ale bez przesady- bez eksterminacji całych narodów! Dziwi mnie też to, że kiedy pojawia się temat tego typu ludzie nie umieja skrajnie okazać swojego zdania. Nagle wszyscy maja to w dupie (choć jestesmy ludźmi rozumnymi- każdy w głowie ma swoje "za" i "przeciw") i prawie nikt nie bierze udziału w dyskusji, a jak bierze to z postawą najbardziej konformistyczną jak się da, "będę neutralny to nikomu nie podpadnę" albo "mam swoje uczucia i zdanie na ten temat, ale nie powiem bo nie mam wystarczającej wiedzy historycznej". Ludzie ogarnijta się!!! W takich sprawach aż miło popatrzeć na Amerykanów- wiedzą, że są potęgą, mają świadomość, że mogą sobie pozwolić na opozycyjną postawę wobec innych potęg i cisną otwarcie z ruskimi, tak jak i cisnęli z nazizmem. Polacy faktycznie mają kompleks zadupia, że nawet nie umieją jasno wyrażać swojego zdania. Jestem tym zawiedziona.

    Mówię przecież, że czytałam fragmenty tych książek, nie całe. Powiem Ci Goerres tyle- swego czasu dorabiałam sobie pisaniem matur ustnych z polskiego. Napewno Cię to zdziwi (już niemogę się doczekać zaczepnego komentarza w związku z tym), ale często prace napisane przeze mnie dostawały 100%. Wiesz dlaczego? bo z każdej książki można wycisnąć różnorakie wnioski i sprzeczne argumenty jeśli się tylko chce. Dlatego podaj mi te tytuły, które Twoim zdaniem powinny naprostować moją wiedzę, ogarne je specjalnie po to, żeby z nich powycinać fragmenty i je wykorzystać ku poparciu tego co uważam.
    Co do Evy i Geli to nie spotykał się z nimi jednocześnie, tylko najpierw skończył się spotykać z Geli, to akurat wiem. I nie napisałam, ze dlatego że Geli marnie skończyła kontakty z wujaszkiem.

    A co do tego, że uważasz, że śmiertelnie poważna jestem w tematach na żarty.... właśnie teraz cisnę z nazistowskim kurestwem. A co.

  11. #26
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Oj Jamajka jestes studentka czyli wiesz lepiej co? :>
    Jezus was kocha

  12. #27
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Chwilowo mam przerwe z powodu tego, że wole pracowac, studia traktuje raczej ambicjonalnie. A co Ty byles studentem to wtedy wiedziales lepiej co?

  13. #28
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    No pewnie ze wiedzialem wszystko najlepiej, a moj nick na Dofo jak bylem studentem do byla "Karla"
    Jezus was kocha

  14. #29
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Aha, jeszcze coś- mogłabym się w tym temacie nie udzielić udając, ze nie mam zdania, mnie to nie dotyczy, albo nie mam nic do powiedzenia, mogłabym także pogłaskać was po dupie wirtualnie i pożartować sobie "szkoda, że Hitler nie był kotem-gadającym- miałby 10 żyć" lub "Dzięki Hitlerowi Oświęcim rozsławił nas na świecie, ściągał więcej wiary niż Disneyland " , ale po pierwszym z dupy wziętym poście mi się nie chciało, a gdybym udawała, że nie mam zdania to zwyczajnie byłabym hipokrytką.

  15. #30
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jan Paweł II Wielki VS Adolf Hitler

    Jamajka ten fragment z dyskusji tyczy sie reszty forumowiczow? Chodzi o brak dyskusji i narazanie sie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Syna Adolf Hitler córka Aryjka
    By Nazwisko in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-12-08, 12:01
  2. Dużo grubszy Paweł Małaszyński
    By Porzadny in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 02-08-07, 17:15
  3. Dobry wujek Adolf
    By MaT in forum Historia  
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-01-07, 13:17
  4. Adolf H. w paru odsłonach
    By fenriz in forum Humor
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-08-06, 13:27
  5. dj adolf- nazi techno
    By ełe piotruś in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-03-06, 07:13

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów