+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 42

Temat: farbowanie włosów

  1. #1
    Małgorzata Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    362
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie farbowanie włosów

    zaczne od tego ,że zawsze korzystałam z usług fryzjera ,teraz jestem zmuszona sama wybrac farbe jaką użyje do farbowania swoich długich włosów ,drogie panie jaką mi doradzicie farbe ,najpierw firma a potem jaki kolor jest teraz w modzie ...

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Małgorzata Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    362
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał sztetke
    naturalne brazy z tego co slyszalem (cieple),niemodne sa pasemka i balejarze.
    też tak mysle chce wrócic do naturalnego mojego koloru , ostatnie lata miałam balejaz jasny ale juz mi sie znudził ,mam ciemne piwne oczy więc dobrze by mi było w miedzi i brązach ,wacham sie co do miedzi ,ale boje sie ze mi nie wyjdzie ładnie na jasnych włosach

  3. #3
    Małgorzata Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    362
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał sztetke
    a dlaczego nie pojdziesz do fryzjera,chodzi o cene ,czy po prostu daleko macie do niego ?
    choc to zadna gwarancja co do jakosci wykonania (widze to bo u "tesciow" taka jedna wynajmuje lokal , ma zaklad fryzjerski),istny horror i loteria,spali czy nie spali wlosow ,a kolor jaki wyjdzie to nikt tego nie wie,a na pewno nie ona.
    kosztuje fryzjer ok 800-1000 koron i nie masz gwarancji ze zrobia ci tak jak chcesz ,moja siostra na poczatku była strzyzona na chłopaka (a chciała zapuścić włosy),jeszcze na dodatek nie dokładnie i nie była zadowolona ,mi poprostu szkoda tyle zapłacic na świeta bede w Polsce i pójde do swojej fryzjerki ,a tak to na razie aby przeczekac te 2 miesiące

  4. #4
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Sztetke, Ty to jakiś fachowiec jesteś? Stylista?

    Małogosiu, naturalne brązy, nie wpadające w odcieniu w czerwienie ani w żadne inne sztuczne kolory, bez żadnych pasemek, balejage czy jak im tam. To jest teraz modne. A poza tym ładne

  5. #5
    Małgorzata Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    362
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shandor
    Sztetke, Ty to jakiś fachowiec jesteś? Stylista?

    Małogosiu, naturalne brązy, nie wpadające w odcieniu w czerwienie ani w żadne inne sztuczne kolory, bez żadnych pasemek, balejage czy jak im tam. To jest teraz modne. A poza tym ładne
    tez tak mysle ,że juz kolorki sie znudziły ,wracamy do naturalnych kolorów ,dzieki ,przekonałas mnie ...
    ps :chłopaki staraja się (chca byc mili) :!:

  6. #6
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    żeby się wam podobać głupku, a przede wszystkim sobie :cry:

  7. #7
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    a poza tym, teraz są tak dobre farby, które nie niszczą włosów, jeśli ich nie rozjaśniamy, że nawet zamiast szkodzić to pomagają... tylko są drożesze, ale jak chce się dobrze wyglądać to się wyda te pare groszy więcej...

  8. #8
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Simmek
    kurwa tez sobie musze farbnac bo mam juz pol na pol z siwymi
    wybiorę Ci jakiś ładny kolor dzisiaj w sklepie :wink:

  9. #9
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shandor
    Cytat Napisał Simmek
    kurwa tez sobie musze farbnac bo mam juz pol na pol z siwymi
    wybiorę Ci jakiś ładny kolor dzisiaj w sklepie :wink:
    E tam jedynie na czarno lub na bialo, nie zrobie z siebie idioty, juz raz mialem fioletowe...

  10. #10
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał sztetke
    E tam jedynie na czarno lub na bialo, nie zrobie z siebie idioty, juz raz mialem fioletowe...
    u nas takiego jednego pacjenta w stanie niewazkosci na rudo zafarbowali
    Wtedy to nie wiedzialem pewnie jak alkohol smakuje, az do szkoly musialem z mamusia przychodzic, do dzis moja pani nauczycielka nie moze mi powiedziec co bylo zlego we filoletowych wlosach w szustej klasie podstawowki...

  11. #11
    Małgorzata Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    362
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    no i mam nowy kolorek ,zdecydowałam sie na farbe z loreal ,ładny kolorek wyszedł ,ciemny brąz i najważniejsze że pokrył wszystkie jasne włosy ,i mam ładny kolorek za 120 dkk a nie za 800 dkk ,jest róznica w cenie ...

  12. #12
    Nyd livet,mens du har det ! Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Postów
    2,607
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Shandor mysle iz sie z Toba nie zgodze poniewaz nadal jest na czasie miec kilka kolorow.A poza tym kazda nawet ta najlepsza farba niszczy wlosy.Napewno nie tak bardzo jak kiedys,gdyz ciagle sie je udoskonala,ale kazda niszczy strukture wlosa. Wiem cos o tym bo....no coz jestem fryzjerka.

  13. #13
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Selena
    Shandor mysle iz sie z Toba nie zgodze poniewaz nadal jest na czasie miec kilka kolorow.A poza tym kazda nawet ta najlepsza farba niszczy wlosy.Napewno nie tak bardzo jak kiedys,gdyz ciagle sie je udoskonala,ale kazda niszczy strukture wlosa. Wiem cos o tym bo....no coz jestem fryzjerka.
    zgoda, niszczy każda farba, ale nie tak jak kiedyś bywało, a co do tych kolorków, ja mieszkam w Polsce, u nas kolorki są już nie modne, sama wiesz, co kraj to obyczaj )
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  14. #14
    Nyd livet,mens du har det ! Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Postów
    2,607
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shandor
    Cytat Napisał Selena
    Shandor mysle iz sie z Toba nie zgodze poniewaz nadal jest na czasie miec kilka kolorow.A poza tym kazda nawet ta najlepsza farba niszczy wlosy.Napewno nie tak bardzo jak kiedys,gdyz ciagle sie je udoskonala,ale kazda niszczy strukture wlosa. Wiem cos o tym bo....no coz jestem fryzjerka.
    zgoda, niszczy każda farba, ale nie tak jak kiedyś bywało, a co do tych kolorków, ja mieszkam w Polsce, u nas kolorki są już nie modne, sama wiesz, co kraj to obyczaj )
    Tak,wiem iz co kraj to obyczaj,ale bylam 2 m-ce temu w Londynie na kursie ze zwiazku fryzjerskiego i tam prezentowali kolory i fryzury na 2006 rok. )

  15. #15
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Selena
    Cytat Napisał Shandor
    Cytat Napisał Selena
    Shandor mysle iz sie z Toba nie zgodze poniewaz nadal jest na czasie miec kilka kolorow.A poza tym kazda nawet ta najlepsza farba niszczy wlosy.Napewno nie tak bardzo jak kiedys,gdyz ciagle sie je udoskonala,ale kazda niszczy strukture wlosa. Wiem cos o tym bo....no coz jestem fryzjerka.
    zgoda, niszczy każda farba, ale nie tak jak kiedyś bywało, a co do tych kolorków, ja mieszkam w Polsce, u nas kolorki są już nie modne, sama wiesz, co kraj to obyczaj )
    Tak,wiem iz co kraj to obyczaj,ale bylam 2 m-ce temu w Londynie na kursie ze zwiazku fryzjerskiego i tam prezentowali kolory i fryzury na 2006 rok. )

    niesamowite )

    widzisz jaka ta Polska jest zacofana?
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Problem z wypadaniem włosów
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-08-23, 07:17
  2. Mam problem z wypadaniem włosów po ciąży
    By Miki789 in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-08-21, 23:55
  3. Problemy z wypadaniem włosów
    By Miki789 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-03-21, 10:03
  4. Farbowanie skór - tak czy nie?
    By araj in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-12-14, 22:45

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów