+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Polski weekend

  1. #1
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Polski weekend

    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  2. #2
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Polski weekend


  3. #3
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Polski weekend

    Niestety takie sytuacje to Polska codziennosc, a nie Polski weekend.... dziś o 7.30 jechałam tramwajem i siedział jakiś nawalony gosciu, zasnął i zleciał na podłoge, głowa waląc z takim hukiem, że wszystkie stare baby zaczely lamentować "o Boze", a gosciu polezal ze dwie minuty i wgramolil sie na siedzenie z powrotem...

  4. #4
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Polski weekend

    bo wóda znieczula

  5. #5
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Polski weekend

    Najebani sa jak niesmiertelni, sam sie kiedys z autobusu wypierdzielilem na baniak nawalony jak messershmitt i nic mi nie bylo
    Jezus was kocha

  6. #6
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Polski weekend

    podobno njebany czlowiek jest tak rozluzniony, ze nawet moze przezyc upadek z bardzo duzej wysokosci

  7. #7
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Polski weekend

    Najgorsze jest to że jak taki żul rozpieprzy sobie łeb i trafi do szpitala to mu muszą zrobić badania bo jest tak napierd....y że nie są w stanie ocenić czy nie ma zagrożenia życia a potem brakuje punktów NFZ żeby robić porządnym naprawdę chorym ludziom badania. Masakra-ja się takich pijaków nie żałuję ...niech z.....ją.

  8. #8
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Polski weekend

    W zasadzie wygląda to tak: nawali się taki do nieprztomnosci, ktos wezwie pogotowie, odmowic nie moga biora go na OIOM, myja, tolerując smrod, brud i wszy, sprzataja wymioty i sluchaja wyzwisk, doprowadza takiego delikwenta w dwa dni do porzadku, nakarmia, potem dziadyga wychodzi i za pare godzin trafia spowrotem. Gorsze to od kurestwa sensu stricte. Nie daj Boze traf teraz na OIOM z jakims zatruciem, to bedziesz na sali sam jeden i 3zuli z Toba.
    I jak to jest ze taki wyniszczony, zalany, wrak z przezartym od dentki mozgiem, nie zabije sie, zasypiajac na mrozie, walac glowa w podloge/chodnik, upadajac, gnijac od brudu.... a człek co sie myje, spi w domu, je 3 posilki dziennie, gdyby mu się upadlo jak zulowi co go dzis widzialam to wstrzas mozgu jak nic.

  9. #9
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Polski weekend

    Uważam że dla takich śmieci powinien być osobny oddział lub poświęcić jeden najgorzej wyposażony i najmniejszy szpital w którym zatrudniano by personel "za karę" taki na który jest najwięcej skarg i popełnia najwięcej błędów ,albo sam był złapany po alkoholu na dyżurze i tam wozić ten element-miasta spełniły by konstytucyjny obowiązek do zapewnienia opieki medycznej a normalni ludzie nie musieliby mieć styczności z tym ścierwem. Dobra nauczka by była też dla niesolidnego personelu medycznego.

  10. #10
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Polski weekend

    mam biuro obok dokarmiania tych podludzi. Kurwa, jak oni smierdza. Gorzej niz ekshumacja w 1945. Jedna zaleznosc zauwazylem - wszyscy maja niski wzrost i gębe jak gołota po walce. Wysoki żul to rzadkość.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  11. #11
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Polski weekend

    bo to patologia gnetyczna

    oczywiście nie obrażając ludzi niskiego wzrostu, sama jestem drobiażdżek

  12. #12
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Polski weekend

    gores,trzeba kochać bliźniego jak siebie samego - zaproś kilku do macdonalda, nakarm , później kup im skrzynkę wódki a zobaczysz,ze pójdziesz do nieba

  13. #13
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Polski weekend

    Przeważnie rzeczywiście morda jak u boksera-pewnie dlatego że leją się ostro między sobą i nachlani nie raz glebę zaliczyli.Aż się we mnie wszystko gotuje jak o tym myślę,dlatego też mnie trochę ze słownictwem poniosło choć na co dzień staram się unikać wulgaryzmów

  14. #14
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Polski weekend

    proponuję arszenik do metówy na tydzień i po sprawie

  15. #15
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Polski weekend

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    gores,trzeba kochać bliźniego jak siebie samego - zaproś kilku do macdonalda, nakarm ....
    Ja kiedyś byłam taka naiwna - chciał taki ode mnie pieniądze(mówił,że na jedzenie) to weszłam do sklepu kupiłam mu trochę jedzenia a ten !!! nawet nie podziękował i tak mnie zmierzył wzrokiem że mam nauczkę na całe życie! Takie ścierwo omijam teraz z daleka a jak chce podejść to od razu dostaje odpowiednią wiązankę...

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Mitsubishi Outlander na Weekend
    By kaczucha in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-06-21, 00:50
  2. Weekend w Palestynie
    By Nazwisko in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-01-09, 20:50
  3. Weekend majowy
    By Enemigo in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 30-04-08, 11:52
  4. Weekend w górach
    By mineczka in forum Zdjęcia
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 28-06-07, 16:35
  5. Juz w ten weekend
    By 6 biegowy in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-05-07, 17:51

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów