+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: 4 godzinny tydzien pracy

  1. #1
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie 4 godzinny tydzien pracy

    4-godzinny tydzie? pracy (mi?kka oprawa) - Timothy Ferriss - Wydawnictwo MT Biznes

    wlasnie dzis dokonczylem, pozycja dosc krytykowana przez Polskich czytelnikow, bo bardzo ciezko byloby odwzorowac wskazowki dawane przez autora na naszym gruncie, ale mimo wszystko warto przeczytac, bo autor przedstawia bardzo ciekawy poglad na rzeczywistosc i daje cenne zyciowe rady Na pewno do niej kiedys wroce

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  2. #2
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: 4 godzinny tydzien pracy

    A masz to gdzies w wersji elektronicznej?
    Jezus was kocha

  3. #3
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: 4 godzinny tydzien pracy

    Kod:
    http://hotfile.com/dl/28977948/c2a7334/4_godzinny_tydzie_pracy.rar.html
    W internecie czytalem wczoraj krytyke jakiegos dziennikarzyny, ze w polsce to jest niemozliwe. Dodam, ze zanim jeszcze wiedzialem o istnieniu ksiazki zrobilem "eksperyment" z zastosowaniem prawa Parkinsona (http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Parkinsona ) opisywanego rowniez w ksiazce. Praca po 2-3h dziennie, 5 dni w tygodniu. Co daje w miesiacu prace od 40 do 60 godzin (ludzie tyle przepracowuja tygodniowo). Spokojnie w tym czasie robilem swoje zajecia, ktore zajmowaly mi zazwyczaj 5-7 godzin dziennie. Teoretycznie jest to 1/4 miesiaca pracy na 3/4 opierdalania, ale moje zajecie wymagalo ode mnie codziennej obecnosci (realizacja zamowien, odpisywanie na maile, przekazywanie towaru kurierom). Majac do tego kogos, kto na umowa-zlecenie po 3h dziennie wykona to, co robilem sam, wszystko opisane w ksiazce jednak jest wykonalne. Oczywiscie nie ma tu mowy o kokosach jak autor (na polskie Ferriss zarabial jakies 120 tys zł miesiecznie), ale bez problemu moglbym, gdybym mial oczywiscie, utrzymac żone z bachorami.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  4. #4
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: 4 godzinny tydzien pracy

    Ciekawe ale to w sumie mozliwe
    Jezus was kocha

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Ludzie w pracy
    By KaminskaKata in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-12-18, 20:55
  2. Trzeba iść do pracy............
    By kaya in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-02-10, 21:43
  3. podpierdalacze w pracy
    By stuff in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-11-08, 21:10
  4. Za tydzien mam test w pracy
    By Enemigo in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20-10-07, 14:13
  5. UWAGA UWAGA!!!Za tydzien kometa zniszczy ZIEMIE
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 10-08-06, 14:39

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów