+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Wilczak Czechosłowacki

1. Na górę | #1
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Siła Reputacji
    22

Domyślnie Wilczak Czechosłowacki

A to jest rasa, którą poznałam dzięki mojemu koledze, który ma właśnie takiego psiaka. Gdybym miała kiedykolwiek zdecydować się na psa to będzie on tylko i wyłącznie tej rasy
    Wilczak to mieszanka owczarka niemieckiego i wilka europejskiego. Procent wilka jest najwyższy ze wszystkich ras właśnie we krwi Wilczaka i wynosi 33,3%. Jest to pies niezwykle wytrzymały, jego zdolnosci do regeneracji, kondycja i wytrzymałosc na trudne warunki sa 3razy większe niż owczarków. Mają bardzo dużą masę mięśniową jak na swój wzrost, sa silne, maja doskonałą orientację w terenie, lepszy węch od psa. Psy te są z natury nie ufne i bardzo niezalezne, a takze potrzebują ciągłej tresury i silnego charakteru u właściciela (w przeciwnym razie nie będzie miał nic do gadania). Początkowo rasa miała byc uzywana przez służby celne i w wojsku, jednak okazało sie, że bardzo przyzwyczajaja sie do opiekuna i sa bardzo wierne toteż zostały wykluczone. Ich cecha jest niezwykła inteligencja. W Polsce mamy ich koło 100.
    zajebista rasa

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    27

Domyślnie Odp: Wilczak Czechosłowacki

ladny piesek ale moj rotek ladniejszy jest

3. Na górę | #3
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Siła Reputacji
    22

dawaj fote i przy okazji swoja
    a czemu Rotek?

4. Na górę | #4
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    27

kiedys na forum wrzucalem jak byl szczeniakiem. aktualnie nie chce mi sie szukac aparatu grat stary gdzies zalega. jednakze postaram sie za jakis czas zrobic nowa fote.
    dlaczego rotek? byla okazja, pies rasowy. czemu nie. w domu kiedys byl takze owczarek niemiecki oraz czeski pies tatrzanski, zdaje tak sie ta rasa nazywa cos podobnego do tej:
    Czuwacz s?owacki ? Wikipedia, wolna encyklopedia

5. Na górę | #5
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Siła Reputacji
    11

Super psiaki Wilczak rzeczywiście bardziej przypomina wilka niż psa ,a ten czuwacz to taki przytulny misiak. Bardzo lubię zwierzaki i kiedyś jeszcze na pewno będę miała psiaka

6. Na górę | #6
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Siła Reputacji
    22

Chodziło mi, Porządny, o to czemu nazywa się Rotek?

7. Na górę | #7
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    27

znaczy wabi? czy jak? wiesz nie bylem pewny o co pytasz.
    jesli chodzi o rotek to przeciez takie zdrobnienie od rottweiler. nie wiem czemu akurat tak na te psy mowia.

8. Na górę | #8
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Siła Reputacji
    22

No własnie chodziło mi o jego imie nie słyszałam jeszcze żeby ktoś tak nazywał rottwailery może dlatego, ze mało styczności mam z tą rasą, bardziej mi się dobermany z obronnych podobają, jednak ładniej wygladały z przyciętymi uszami i ogonem. Klasyka A podobnego psa do Czuvasza chciałam kiedyś przygarnąć.

9. Na górę | #9
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Siła Reputacji
    22

Cytat Napisał luiliana Zobacz post
    Super psiaki Wilczak rzeczywiście bardziej przypomina wilka niż psa ,a ten czuwacz to taki przytulny misiak. Bardzo lubię zwierzaki i kiedyś jeszcze na pewno będę miała psiaka
    a swoja drogą jeszcze z ciekawostek dodam, że te psy (a raczej suki) mają ruję 1raz w roku czyli tak jak wilki, bo psy maja 2razy do roku,jest to utrudnieniem w ich hodowli. Do tego wyją jak wilki szczególnie jak są w stadzie np.hodowla, lub na zlocie milosnikow. Powodzenia, skoro lubisz zwierzęta to Ci go życzę

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia