+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Trzeba iść do pracy............

  1. #1
    kaya Człowiek z aspiracjami Avatar kaya
    Na DoFo od
    Feb 2010
    Postów
    25
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Trzeba iść do pracy............

    Właśnie to mnie wkurza! Jestem śpiochem, a największym między godz 7-8 rano, kiedy jest najlepszy sen... A wlasnie wtedy muszę wstać....
    Podejrzewam że chyba większość to wkurza

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Trzeba iść do pracy............

    Zgadzam się Okropnie nie lubię rano wstawać,szczególnie zimą...Nie chce się wychodzić z pod ciepłej kołderki

  3. #3
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Trzeba iść do pracy............

    Mnie nie wkurza, bo praca czyni wolnym, nie ma ze boli. Choc wstaje o 7 rano, to ide na 10-11 do pracy i koncze kolo 15-16. Wtedy wracam do domu, ogladam jakis hitowy film, a jak jest nudny to zasypiam, odsypiajac te wczesne wstawanie rano.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  4. #4
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Trzeba iść do pracy............

    Ja podobnie jak Goerres zaczynam teoretycznie o 11 ale raczej wstaje ok 8, no i mimo że kładę sie spać bardzo późno to mnie to nie boli, jakiś mam dobry system regeneracji
    Podoba mi się stwierdzenie, ze praca czyni wolnym, no może zalezy jeszcze jaka praca, niektóre prace sa zarezerwowane dla dobrowolnych niewolników, ale ja sama ostatnio komus powiedziałam, że cieszę się, ze zarabiam bo kiedy mam pieniądze to jestem totalnie wolna, a kiedy ich nie mam to jestem niewolnikiem ich braku. Rozmówca jednak okazał się mało kumaty bo stwierdził iż jestem materialistką

  5. #5
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Trzeba iść do pracy............

    praca wzbudza we mnie agresje

  6. #6
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Trzeba iść do pracy............

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Ja podobnie jak Goerres zaczynam teoretycznie o 11 ale raczej wstaje ok 8, no i mimo że kładę sie spać bardzo późno to mnie to nie boli, jakiś mam dobry system regeneracji
    Podoba mi się stwierdzenie, ze praca czyni wolnym, no może zalezy jeszcze jaka praca, niektóre prace sa zarezerwowane dla dobrowolnych niewolników, ale ja sama ostatnio komus powiedziałam, że cieszę się, ze zarabiam bo kiedy mam pieniądze to jestem totalnie wolna, a kiedy ich nie mam to jestem niewolnikiem ich braku. Rozmówca jednak okazał się mało kumaty bo stwierdził iż jestem materialistką
    A co jest zlego w byciu materialista? Ja dodatkowo jestem egoista, czego sie nie wstydze. Idealizm zostawiam polaczkom zebrzacym na bulke u swego pracodawcy. Co do pieniedzy mamy podobne zdanie, a z racji ze nauczylem sie zyc (God save the Queen...) bez wielkiego szalu chuja w wydawaniu $, to dzieki temu bardzo rzadko odczuwam ich brak - trzeba umiec tez oszczedzac . Odczuwam kurewski dyskomfort, gdy mam pusto w kieszeni. Może jestem żydem sprawdze pozniej napleta przy sikaniu.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  7. #7
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Trzeba iść do pracy............

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    A co jest zlego w byciu materialista? Ja dodatkowo jestem egoista, czego sie nie wstydze. Idealizm zostawiam polaczkom zebrzacym na bulke u swego pracodawcy. Co do pieniedzy mamy podobne zdanie, a z racji ze nauczylem sie zyc (God save the Queen...) bez wielkiego szalu chuja w wydawaniu $, to dzieki temu bardzo rzadko odczuwam ich brak - trzeba umiec tez oszczedzac . Odczuwam kurewski dyskomfort, gdy mam pusto w kieszeni. Może jestem żydem sprawdze pozniej napleta przy sikaniu.
    Hmm, jeszcze się mu nigdy nie przyjrzałeś?
    Ja z kolei mam inne priorytety w wydawaniu kasy niż większość ludzi, często się przeprowadzałam w zyciu, nie mam zaplanowanego jak ma moje zycie wygladać, lubię płynnosc i dlatego nie przywiazuję się do rzeczy materialnych, raz sie cos ma potem sie to sprzeda, wazne zeby mieć w czym chodzić co jeść i gdzie dbać o higienę. Zamiast kupować do mieszkania, duperele: wazoniki, firaneczki, albo sprzety z których prawie nie bedę korzystać to ja wolę wydać np na wyjazd ze znajomymi na narty, wakacje, szkołe czogokolwiek, coś co da mi wspomnienia, wrazenia i dobra zabawę. Przedmoty materialne sa dla mnie zawada, a już największa posiadanie np, jakiegokolwiek stworzenia zywego. za duzo razy musiałam się wszystkiego pozbywac jak wyjezdzałam lub sie przeprowadzałam. No i pod tym względem nie uważam siebie za materialistkę. Ale z drugiej strony, uwielbiam motoryzację, naprawdę mnie to kręci, co niektórzy moga za przejaw materializmu odbierać (to dość powierzchowne), a co do pieniędzy to mam takie zdanie: "kochajmy sie jak bracia, liczmy się jak żydzi". Proste- ja jestem samowystarczalna i uważam, że kazdy może być.

  8. #8
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Trzeba iść do pracy............

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    praca wzbudza we mnie agresje
    To ją zmień, sam jestes moderatorem swojego życia

  9. #9
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Trzeba iść do pracy............

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Hmm, jeszcze się mu nigdy nie przyjrzałeś?
    Ja z kolei mam inne priorytety w wydawaniu kasy niż większość ludzi, często się przeprowadzałam w zyciu, nie mam zaplanowanego jak ma moje zycie wygladać, lubię płynnosc i dlatego nie przywiazuję się do rzeczy materialnych, raz sie cos ma potem sie to sprzeda, wazne zeby mieć w czym chodzić co jeść i gdzie dbać o higienę. Zamiast kupować do mieszkania, duperele: wazoniki, firaneczki, albo sprzety z których prawie nie bedę korzystać to ja wolę wydać np na wyjazd ze znajomymi na narty, wakacje, szkołe czogokolwiek, coś co da mi wspomnienia, wrazenia i dobra zabawę. Przedmoty materialne sa dla mnie zawada, a już największa posiadanie np, jakiegokolwiek stworzenia zywego. za duzo razy musiałam się wszystkiego pozbywac jak wyjezdzałam lub sie przeprowadzałam. No i pod tym względem nie uważam siebie za materialistkę. Ale z drugiej strony, uwielbiam motoryzację, naprawdę mnie to kręci, co niektórzy moga za przejaw materializmu odbierać (to dość powierzchowne), a co do pieniędzy to mam takie zdanie: "kochajmy sie jak bracia, liczmy się jak żydzi". Proste- ja jestem samowystarczalna i uważam, że kazdy może być.
    Czeste uzywanie slowa "materializm" wypaczylo troche jego znaczenie, nabywanie niepotrzebnych rzeczy nazwalbym raczej próżnością i zaspokajaniem własnej marnoty Z twego podejscia do zycia wnioskuje, ze przebywasz lub przebywalas bardzo duzo w meskim towarzystwie, zgadlem? Oczywiscie to dobre cechy, malo kobiet ma tak (wedlug mnie) zdrowe podejscie do rzeczywistosci. Gdybym nie byl gejem to bym ci sie oswiadczyl
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  10. #10
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Trzeba iść do pracy............

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    Czeste uzywanie slowa "materializm" wypaczylo troche jego znaczenie, nabywanie niepotrzebnych rzeczy nazwalbym raczej próżnością i zaspokajaniem własnej marnoty Z twego podejscia do zycia wnioskuje, ze przebywasz lub przebywalas bardzo duzo w meskim towarzystwie, zgadlem? Oczywiscie to dobre cechy, malo kobiet ma tak (wedlug mnie) zdrowe podejscie do rzeczywistosci. Gdybym nie byl gejem to bym ci sie oswiadczyl
    W takim razie ciesz sie, ze nim jestes bo ja nie szukam męża No i masz rację, przejełam meskie podejscie do zycia i sposób myslenia, nie znajduje w przyjaźniach z babkami tego dreszczyku emocji, spontaniczności i prostego, bezpretensjonalnego podejscia do wielu spraw. No, dobrze okresliłes dzisiejsze znaczenie słowa "materializm"... ja raczej nazwałabym siebie hedonistka niż materialistka

  11. #11
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Trzeba iść do pracy............

    Ale się słodko głaskacie po pupci

  12. #12
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Trzeba iść do pracy............

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    Ale się słodko głaskacie po pupci
    "a Ty nie!" tez masz cos po pupci

  13. #13
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Trzeba iść do pracy............

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    W takim razie ciesz sie, ze nim jestes bo ja nie szukam męża No i masz rację, przejełam meskie podejscie do zycia i sposób myslenia, nie znajduje w przyjaźniach z babkami tego dreszczyku emocji, spontaniczności i prostego, bezpretensjonalnego podejscia do wielu spraw. No, dobrze okresliłes dzisiejsze znaczenie słowa "materializm"... ja raczej nazwałabym siebie hedonistka niż materialistka
    Tak wlasnie myslalem, w swoim zyciu spotkalem bardzo malo kobiet twego pokroju - mozesz czuc sie wyrozniona . Nie lubie strasznie pizdowatego podejscia do zycia w wykonaniu plci pieknej, stad nauczylem sie troche rozpoznawac. Pomogly mi w tym wieloletnie obserwacje, masa zdjęć, kilometry notatek, a pozniej co wieczor sie tym okladalem i masturbowalem. Tak wiec pamietaj, jesli bedzie cie swedziec dzis wieczorem tylek - mysle o tobie marszczac freda. NOT. Moja kobieta jest podobna, a i jest chyba nawet inteligentniejsza ode mnie (138 IQ rzekomo, w maju ma oficjalne testy mensa), ty prawdopodobnie tez, wiec jako kobieta mozesz czuc sie niczym bialy czlowiek wsrod plemienia murzynow. Co ty na to Nazwa? przebilem bajerem ciebie?
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  14. #14
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Trzeba iść do pracy............

    Nie no, Goerres, jak mógł bym ci robic konkurencje, chciałm tylko powiedzieć że dobrze ci idzie, licze na jakies homevideo

  15. #15
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Trzeba iść do pracy............

    Nazwa, a ile bulisz? Bo wiesz tylko krowa nie zmienia pogladów, wiec ja- nie materialistka czasem myślę materialistycznie;P (oczywiscie praw do publikacji Ci bysmy nie sprzedali)

    Goerres uwazaj bo mi tu na forum niebezpiecznie słodzic, czasem kończy sie to porwaniem przez UFO ([*]- ku pamieci), ale dzieki Na studiach tez robimy sobie takie testy, skromna nie jestem ale nie bede sie chwalic bo co to kogo. A do mensy to trzeba mieć u nas chyba 148IQ?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. tak to trzeba umieć
    By araj in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-08, 14:32
  2. Trzeba byc CHamem dla kobiet
    By ireczek22 in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 25-09-06, 14:34
  3. Mysle,że trzeba
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 13-08-06, 19:59
  4. wszystko nie idzie tak jak trzeba
    By switas in forum Flirt
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 06-05-06, 20:48

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów