+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Tanie kupowanie produktów STEAM

  1. #1
    Piastun Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2010
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Tanie kupowanie produktów STEAM

    Tanie kupowanie produktów STEAM

    Jak każdy wie, platforma STEAM oferuje nam szeroki wachlarz gier do nabycia po niezbyt wygórowanych cenach. Pewnie wielu z Was gra np. w słynnego counter-strike`a bądź Team Fortrees na tak zwanym non-steamie. Zawsze dziwiłem się ludziom, którym żal było wydać te parę złoty na tak wspaniałą grę. Sam swoją wersję posiadam już od około 7 lat i gram w nią nieustannie. Jednakże pomyślałem, iż warto by było rozszerzyć swoje STEAMowe konto o parę nowych tytułów. Kupowanie przez tę platformę nie jest dość komfortowe. Moim zdaniem najwygodniejszą formą płatności jest PayPal. Zdaję sobie sprawę, iż nie każdy ma tam konto. Na szczęście rejestracja jest bardzo banalna i bezpłatna.

    P?atno?ci i przelewy internetowe - PayPal

    No ok, ale po co nam konto gdy i tak nie mamy na nim środków?

    I na to znajdzie się sposób. Wystarczy trochę mobilizacji i kreatywności. Pewnie nie jeden z Was bawił się w tzw. piramidy finansowe, klikanie w reklamy za pieniądze itp. Niewiele jest wypłacalnych firm, osobiście znam tylko dwa portale i to właśnie nimi chciałem się z Wami podzielić. Pewnie będziecie uważać, iż jestem zwykłym naciągaczem – Wasza sprawa. Osobiście muszę przyznać, że z początku też miałem takowe podejście, aż w końcu, na jednej stronie zobaczyłem dowody przelewów. Zarejestrowałem się bez wahania, w końcu co mi szkodzi poświęcić te 5min dziennie na głupie klikanie. Bawię się w to niewiele czasu jednakże na Day of Defeat: Source zdążyłem już zarobić. Teraz zbieram na Battlefield 2 i może w przyszłości Left 4 Dead ?.

    Nie będę się dalej rozwodził na ten temat, gdyż nie ma większego sensu Was przekonywać. Zrobicie jak chcecie ? Jeżeli komuś zależy na STEAMowych produktach, na których gra się o niebo lepiej niż na spiraconych wersjach, to podejmie właściwą decyzję. Oczywiście przelane pieniądze można wydać na co się chce Ja pomyślałem o kupnie gier i dobrze na tym wyszedłem.

    Serdecznie pozdrawiam

    Poniżej linki to dwóch wypłacalnych stron.


    KLIK 1

    KLIK 2

    Ps. Obie strony są do siebie podobne, rozgryzienie ich funkcjonowania nie powinno Wam sprawić kłopotów. Klikam na obydwóch i dwa razy szybciej zarabiam. W razie czego piszczcie śmiało

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Tanie kupowanie produktów STEAM

    kliknij sie klawiatura w czolo, a najlepiej jeszcze glowka w sciane dwa razy szybciej zmadrzejesz... chociaz jest to bardzo watpliwe.
    posumowujac:
    spierdalaj

  3. #3
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Tanie kupowanie produktów STEAM

    Piastun, lepiej na tym wyszedłbyś jakbyś po prostu napisał,żeby ludzie rejestrowali się z linków podanych przez ciebie, bo na tym zarobisz jako osoba polecająca

  4. #4
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Tanie kupowanie produktów STEAM

    ale to osiol jest i tyle w temacie. chcociaz pewnie znajdzie sie gdzies ktos naiwny i sie zarejestruje.

  5. #5
    Piastun Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2010
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tanie kupowanie produktów STEAM

    Nie będę prosił by ludzie się rejestrowali, bo nie na tym polega idea tego postu. To przy okazji, jakby znalazł się jakiś chętny. Za rejestrację z podanego reflinku będę oczywiście bardzo wdzięczny. Jednakże nie o to chodziło... Wystarczy pomyśleć trochę kreatywnie. Na tym na prawdę można zarobić te parę groszy, które mogą przydać się na drobne zachciewajki Niektóre strony korzystają z tego sposobu jako dotowanie serwera. Rozwiązań jest wiele

    Porządny - chyba nick masz tylko "porzadny", bo kultury to Cię rodzice nie nauczyli. Szczerze i serdecznie im współczuje...

  6. #6
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Tanie kupowanie produktów STEAM

    a wyjebane mam na to co o mnie mysli jakis gosc, ktory w internecie podpisuje sie jako piastun. smieszny koles probuje jakichs wjazdow osobistych. tak jak wyzej spierdalaj.
    kulture to sobie kup w kiosku ruchu.

  7. #7
    Piastun Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2010
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tanie kupowanie produktów STEAM

    Sporo masz postów na tym forum, pewnie wszędzie tak spamujesz (bo póki co nic konstruktywnego nie napisałeś) i śmiesz jeszcze pouczać innych. Przezabawny a zarazem strasznie żałosny jesteś. Ile masz lat 15? Nie ruszają mnie Twoje płytkie pyskówki więc dam Ci jeszcze możliwość na nabicie kolejnego postu Dla mnie to lepiej, bo temat się utrzymuje na wierzchu i znajduje nowych zainteresowanych tak więc z takiego pasożyta jak Ty, chociaż tyle pożytku A jeżeli chodzi o mój nick - to najpierw dowiedz się co oznacza...

    Tak tak, użyj google czym prędzej

  8. #8
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Tanie kupowanie produktów STEAM

    tak odkryles moja mroczna tajemnice jestem spamerem i nie napisalem nic konstruktywnego, i mam 15 lat. spierdalaj wiec po kiego wala znowu tu przylazles. bedziesz teraz za mna lazil?won lachu.

  9. #9
    Piastun Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2010
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tanie kupowanie produktów STEAM

    Twoje fantazje nie zostaną zaspokojone haha musisz dalej się masturbować , przykro mi. Doczytałeś już co oznacza mój nick ?

  10. #10
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Tanie kupowanie produktów STEAM

    jaka namolna dziwka. a kogo interesuje twoj nick? kolacje przed chwila robilem, teraz bede ja jadl i obejrze sobie pewnie jakis film. twoj nick mam gleboko w dupie tak samo jak to kim jestes i co robisz. nawiasem mowiac pasozyt i mitoman liczacy na zyski z chujlinkow. wypad lachu.

  11. #11
    Piastun Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2010
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tanie kupowanie produktów STEAM

    No dobra wygrałeś, głupota Twoja jednak nie zna granic nie potrafię rozmawiać z tak pokurwionymi ludźmi jak Ty a temat niech sobie dynda Życzę Ci na przyszłość obfitości w rozum

    Ps. nie zrozum mnie źle, z forum się nie usunę ;D jednakże nie będę zwracał uwagi na twoje bzdetne wypociny

  12. #12
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Tanie kupowanie produktów STEAM

    ty debilu po co tutaj siedzisz. i tak nikt na te twoje chujlinki sie nie nabierze.

  13. #13
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Tanie kupowanie produktów STEAM

    Klasyka napinki, Porzadny porzadnie pocisnal leszcza
    Jezus was kocha

  14. #14
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Tanie kupowanie produktów STEAM

    Zajebal bym Piastunowi z glowki w maske az by przysiadl,jebany kurwiszon sprzedajny,tak na marginesie to STEAM ciagnie jak jego siostra Piastuna i Syntemnt razem ,pojebane to jak rzady PO.

  15. #15
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Tanie kupowanie produktów STEAM

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Klasyka napinki, Porzadny porzadnie pocisnal leszcza
    kłóciłbym się...dla mnie to porzadny został pociśnięty

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Czy kupowanie like na instagramie jest legalne?
    By karol3326778 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-07-21, 19:04
  2. rejestracja produktów chemicznych
    By kosek77 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-05-21, 10:28
  3. pomoc przy rejestracji produktów chemicznych
    By kosek77 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-05-21, 10:17
  4. Kupowanie instagram followers – czy warto?
    By karol3326778 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-05-21, 16:45
  5. Rozsądne kupowanie- fajna stronka
    By beata_4 in forum Ze stron www  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-07-13, 22:57

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów