+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 34

Temat: Pudzian vs Najman

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Pudzian vs Najman

    Mariusz Pudzianowski zdecydował się na podpisanie kontraktu z federancją KSW. Pudzianowski zawalczy juz 12 grudnia podczas kolejnej gali. Pierwszym zawodnikiem dla Pudziana będzie Marcin Najman.

    Informujemy, że Nejman toczy walkę medialną z Mariuszem Pudzianowskim już od paru miesięcy.

    Marcin Najman:

    "Na pewno 12 grudnia odbędzie się mój zaległy debiut w MMA. Jeżeli nic się nie zmieni, to stoczę pojedynek z innym debiutantem w tej formule, Mariuszem Pudzianowskim. O ile oczywiście nie "strzeli z tyłka" i pod jakimś pozorem z tych planów się wycofa. Aby walczyć trzeba mieć jaja, a aby przeciągnąć tira wystarczy mieć siłę"

    Mariusz Pudzianowski:

    "Moich jaj Najman nie zobaczy. Taki widok jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla mojej dziewczyny. On ma spore doświadczenia w sztukach walki, ale i ja się na treningach nie obijam. Zobaczymy na ringu, kto jest lepszy"



    Pudzian z Najmanem dalej się nie lubią, zarzucają sobie na wzajem brak pokory, Najman dał Mariuszowi rakiety do badmintona mówiąc: “Jeśli chcesz zmienić sport to może spróbuj tego najpierw”, Pudzian trochę sparował MMA, nie wie dokładnie z kim będzie się sparował w decydującej fazie przygotowań, Najman wierzy w swój boks, Pudzian radzi mu się pomodlić w Częstochowie bo jak złapie go w swoje “obcęgi” to już mu nic nie pomorze, obaj są zgodni, że o wyniku walki przesądzi początkowa faza pojedynku.





    Jak obstawiacie?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Tichau Człowiek z aspiracjami Avatar Tichau
    Na DoFo od
    Dec 2009
    Postów
    64
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Pudzian vs Najman

    Remis

  3. #3
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Pudzian vs Najman

    myślę,że pudzian go zabije.....ale zobaczymy

  4. #4
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Pudzian vs Najman

    Pudzial go zniszczy tak jak ja bym zniszczyl Sentymenta albo Ssmyka albo Simmka ! (3xS,cos w tym jest)

  5. #5
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Pudzian vs Najman

    jak najman ma tak walczyć, to nie wiem na h_j on liczy


  6. #6
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pudzian vs Najman

    Najman - bokser
    Pudzian - strongman

    nie mam wiecej pytan
    Jezus was kocha

  7. #7
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Pudzian vs Najman

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Najman - bokser
    Pudzian - strongman

    nie mam wiecej pytan
    zgadza się, ale pooglądaj najmana, wg. mnie jest on cienki po prostu, pudzian od dłuższego czasu trenuje sztuki walki(kilkanascie lat Kyokushin Karate i teraz box) i jak poczytać, to mało jest takich ludzi,którzy tyle serca i wysiłku wkładaja w treningi, pudzian umie przyjebać i teraz zsumować to z jego masą to może urwać głowe najmanowi...no ale zobaczymy, ja stawiam na tolka banana


  8. #8
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pudzian vs Najman

    Ja w sumie mam nadzieje ze Pudzian obije ryja najmanowi, nie lubie cwela w sumie. Ale kase bym chyba postawil na boksera.
    Jezus was kocha

  9. #9
    Tichau Człowiek z aspiracjami Avatar Tichau
    Na DoFo od
    Dec 2009
    Postów
    64
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Pudzian vs Najman

    Najman nie zachwyca ostatnio na ringu, za to Pudzian... to wielka niewiadoma. Ale przerzuca setki kilo na treningach więc ta 100 (nieco ponad), którą waży Najman nie powinno mu sprawic najmniejszych problemów

  10. #10
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Pudzian vs Najman

    Jak pudzian nie dorwie najmana i go nie udusi w pierwszej fazie walki to moze byc ciekawie.

  11. #11
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Pudzian vs Najman

    Oby zaden nie walczyl jak ten cwel Golota.

  12. #12
    maciekmrc Wie o co chodzi Avatar maciekmrc
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    o mnie wiesz?
    Wiek
    34
    Postów
    661
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Pudzian vs Najman

    dokładnie jak enemigo mówi, stawiałbym na kogoś kto umie oklepać morde a nie podnosi cięzary


    ale najman to taki jebany kasztan i mam nadzieje, ze pudzian go zniszczy
    zadne narkotyki swiata nie uchronia mnie przed samym soba.

  13. #13
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Pudzian vs Najman

    proste, macie swojego boksera najmana ...10 sek

    szczęście od Boga,że sędzia wkroczył, bo najman-boxer...odwiedziłby kraine wiecznych łowów

  14. #14
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pudzian vs Najman

    najman mial dobry wjazd ale wyjazd kiepski

  15. #15
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pudzian vs Najman

    Pudzian go zmiazdzyl, ale szczerze mowiac chyba tylko dlatego ze Najman byl ultra slaby. Zreszta zobaczymy jak kiedys dojdzie do walki z kims kto sie liczy w sportach walki
    Jezus was kocha

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Saleta vs Najman - walka MMA
    By araj in forum SPORT
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-02-20, 07:37
  2. Malysz vs. Pudzian
    By Enemigo in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-02-10, 09:40
  3. Pudzian Band - „Zdobyć świat”
    By Adamitsu in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-09-06, 16:22
  4. Pudzian znów Mistrzem Świata!!!
    By A N D E R S in forum SPORT
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-10-05, 21:23

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów