+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Windows 7

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Windows 7


    Szykuje się rewelka, kilka miesiecy temu bawiłem się betą i była świetna, teraz wyszła RC(Release Candidate) ,która jest jeszcze lepsza:
    System operacyjny Windows 7, aktualnie w wersji Release Candidate w stosunku do swojej poprzedniej edycji beta stał się bardziej wydajny. Gigant z Redmond w dużym stopniu zoptymalizował wersję RC nowych „okienek”. System Windows 7 na starszym komputerze stacjonarnym w porównaniu do wersji beta szybciej się instaluje ( o ok. 1,46 min.), mniej zajmuje powierzchni dyskowej (o ok.460 MB), szybciej się uruchamia (o ok. pół minuty), nieznacznie szybciej się zamyka
    Cenowo - sa takie prognozy:


    Pod koniec kwietnia bieżącego roku niemiecki serwis o tematyce Windows 7 podał nieoficjalne ceny poszczególnych wersji nowego systemu operacyjnego z Redmond. Ujawniono ceny czterech spośród sześciu przezentowanych wersji siódenki.

    Przedstawione nieoficjalne ceny dotyczą wersji BOX, które bedą sprzedawane w USA.

    Najtańszą wersją będzie najuboższa w funkcje wersja Starter, która dołączona zostanie jedynie do nowych komputerów, będzie kosztować w granicy 199,95 dolarów (667,83 złote przy kursie 3,34 PLN).

    Bogatsza, ale i droższa będzie to Home Premium, która została wyceniona na 259,95 (868,23 PLN) oraz odmiana do zastosowań biznesowych Professional 299,95 dolarów (ponad 1000 złotych).

    Nadroższą wersją "Siódemki" będzie zapewne Ultimate, za którą trzeba zapłacić aż 319,95 dolarów (w przybliżeniu 1060 złotych).

    Ciężko przewidzieć jaką kwotę przyjdzie zapłacić nam na polskim rynku. Miejmy tylko nadzieję, że będzie ona przystosowana do polskich realiów, a cena najtańszej wersji nie będzie przekraczać 400 złotych, czego Wam i sobie życzę.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Windows 7

    Bawiłes sie tą RC ?

  3. #3
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Windows 7

    RC jest za free do marca 2010, potem uzywanie ograniczone do 2 h dziennie az do maja.

    Wymagania sprzetowe po prostu smiechu warte 1ghz/1GB/16GB HDD

    http://www.microsoft.com/windows/win.../download.aspx
    Polecam.

  4. #4
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Windows 7

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    Bawiłes sie tą RC ?
    jutro sie pobawię

    do pobrania wersja tylko angielska(lub niemiecka,japonska,francuska i hiszpanska), wersje 32 i 64 bit - Windows 7 Release Candidate


    tu screny z lekkim opisem - Windows 7 RC najwazniejsze nowości i wrażenia przeciętnego użytkownika - Artykuły - vista.pl


    a tu spolszczenia(poniewaz nie ma szerokiego dostepu do RC pl) - [RS] Windows 7( seven ) prebeta/beta - Strona 12 - polish:Elite:board

    Ciekawe,czy będzie mozliwość upgrade z np. visty ultimate do w7 ultimate za mniejsze pieniadze

  5. #5
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Windows 7

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    RC jest za free do marca 2010, potem uzywanie ograniczone do 2 h dziennie az do maja.

    Wymagania sprzetowe po prostu smiechu warte 1ghz/1GB/16GB HDD

    Windows 7 Release Candidate Customer Preview Program
    Polecam.
    hmm trudno mi w to uwierzyć , zapowiada sie super i oby tak wyszło

  6. #6
    switas Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Leicester
    Wiek
    49
    Postów
    1,707
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie Odp: Windows 7

    Wlasnie wrzucilem sobie na lapka, na ktorym byla vista i pierwszy raz od czasow przejscia z 98 na xp jestem pod wrazeniem. Chodzi to szybciutko i sprawnie. Zabawa oknami z poziomu paska to praawdziwa przyjemnosc. Wyglada to ladnie, obsluguje caly osprzet, gdzie z vista musiaelm doinstalowywac prawie wszystko. I mala niespodzianka, bo tylko w calym lapku nie zostal rozpoznany czytnik kart SD, ale wieczorem sam windows pokazal mi informacje o tym, ze zostaly znalezione sterowniki i czy aktualizowac, nacisnalem tak i wiecej nic nie musialem robic, sam sobie wszystko ladnie zrobil i kazal sie zrestartowac Ja jestem zadowolony. Mam RC 7100 i uwazam ze warto... Szkoda tylko ze finalnie ma byc tyle wersji co Visty, jak nie wiecej
    A modest girl never pursues a man;
    nor does a mouse - trap pursue a mouse

    HAVE A NICE DIE ...

  7. #7
    noname80 Człowiek z aspiracjami Avatar noname80
    Na DoFo od
    Feb 2009
    Wiek
    43
    Postów
    34
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Windows 7

    wszystko dobrze ale słyszałem ze w7 nie ma wsparcia ze strony Microsoftu i np w związkuz tym nie jest jeszcze kompatybilny z niektorymi antyvirusami, np z Pandą 2010. wie ktoś cos na ten temat więcej????

  8. #8
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp: Windows 7

    Gdzie ja byłem łosiem jest
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Oryginalny Windows
    By Giewont in forum SZUKAM  
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 16-08-08, 09:45
  2. windows update
    By SaiykoPat in forum Humor
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-05-06, 19:21
  3. Windows XP
    By fenriz in forum SZUKAM  
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-11-05, 20:42

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów