+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Polityka prywatności DobreForum

  1. #1
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Polityka prywatności DobreForum

    Informujemy ,iż:
    • nie udostępniamy podanych podczas rejestracji adresów e-mail osobom trzecim.
    • wszelkie uzyskane od państwa dane służą nam do celów statystycznych i mogą być udostępniane jedynie w postaci zbiorczych analiz.
    W celu wyświetlania reklam w trakcie Twojej wizyty w naszej witrynie korzystamy z usług zewnętrznych firm reklamowych. Firmy te mogą wykorzystywać informacje (z wyłączeniem imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu) związane z Twoimi wizytami w tej oraz innych witrynach do wyświetlania reklam towarów i usług, które mogą Cię zainteresować.
    • Google, jako dostawca zewnętrzny, wykorzystuje pliki cookie do wyświetlania reklam w witrynie DobreForum
    • Pliki cookie DART umożliwiają Google wyświetlanie użytkownikom konkretnych reklam na podstawie ich wizyt w DobreForum oraz innych witrynach internetowych.
    • Użytkownik może zrezygnować z używania plików cookie DART. W tym celu musi odwiedzić stronę, na której znajduje się Polityka prywatności reklam Google i sieci partnerskiej.
    Serwis DobreForum korzysta z Google Analytics, usługi analizy oglądalności stron internetowych udostępnianej przez Google, Inc. (“Google”).
    Google Analytics używa “cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na komputerze użytkownika w celu umożliwienia serwisowi DobreForum przeanalizowania sposobu, w jaki użytkownicy z niej korzystają. Informacje generowane przez cookie na temat korzystania z serwisu DobreForum przez użytkownika (włącznie z jego adresem IP) będą przekazywane spółce Google i przechowywane przez nią na serwerach w Stanach Zjednoczonych. Google będzie korzystała z tych informacji w celu oceny korzystania z serwisu DobreForum przez użytkownika, tworzenia raportów dotyczących ruchu na stronach dla operatorów witryn oraz świadczenia innych usług związanych z ruchem na witrynach internetowych i korzystaniem z internetu. Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli będzie zobowiązana to uczynić na podstawie przepisów prawa lub w przypadku, gdy osoby te przetwarzają takie informacje w imieniu Google. Google nie będzie łączyła adresu IP użytkownika z żadnymi innymi danymi będącymi w jej posiadaniu.
    Użytkownik może zrezygnować z cookies wybierając odpowiednie ustawienia na przeglądarce, jednak należy pamiętać, że w takim przypadku korzystanie z wszystkich funkcji serwisu DobreForum może okazać się niemożliwe.
    Korzystając z witryny internetowej DobreForum użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Google dotyczących go danych w sposób i w celach określonych powyżej.
    W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt z administratorem serwisu:
    Kod:
    araj@dobreforum.pl

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Ostatnio edytowane przez Nazwisko ; 10-04-09 o 19:07

  2. #2
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Polityka prywatności DobreForum

    Dopisz ze nie czytacie PW
    Jezus was kocha

  3. #3
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Polityka prywatności DobreForum

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Dopisz ze nie czytacie PW
    Nie wiem czy to jest blad skryptu ,ale mi czasami przychodza na skrzynke rozne PW , ktore do mnie przyjsc nie powinny. Mowie powaznie.
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

  4. #4
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Polityka prywatności DobreForum

    Vito, kiedy ostanio dostałes takie pw ?

    Ene nie badz dzieckiem

  5. #5
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Polityka prywatności DobreForum

    ene-nie czytamy, tak na serio,to tylko ja moge czytać, ale tego nie robię, wiem,że nikt tego nie sprawdzi, pozostaje tylko wierzyć albo nie mojemu słowu, wtedy-raz jedyny była taka sytuacja....sent-jeżeli tak jest , to ofkoz wina skryptu i muszę to sprawdzić, poza tym głównie chodzi o to,że nie handluje waszymi mailami, co nieraz jest praktykowane , nikt nigdy mi tego nie zarzuci ,gwarantuję

  6. #6
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Polityka prywatności DobreForum

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    Vito, kiedy ostanio dostałes takie pw ?
    Dwa miesiace temu.
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

  7. #7
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Polityka prywatności DobreForum

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    wtedy-raz jedyny była taka sytuacja
    jaka sytuacja?
    czytasz. nie sciemniaj.twoje hobby to czytanie pw.

  8. #8
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Polityka prywatności DobreForum

    Dobra , koniec jaj


  9. #9
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Polityka prywatności DobreForum

    słuchajcie, ten temat powstał, ponieważ jest to (z tego co mi wiadomo) wymóg w przypadku używania reklam google, takze nie napisał go nazwa po to, aby sie pochwalić polityka prywatności... musi to być, ale to dla picu, bo ja i tak czytam pw i sprzedaje maile po 3 zł

  10. #10
    bugmenot Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2008
    Wiek
    54
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Polityka prywatności DobreForum

    Araj,
    ty ..... udostepniasz ludziom muzyke i filmy a teraz poprawnosci politycznej szukasz?
    Ile to razy jeczales ze nie bedziesz z tego robil pieniedzy,twoje slowo i honor to fikcja sprzedawczyku bez jaj.

  11. #11
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Polityka prywatności DobreForum

    Cytat Napisał bugmenot Zobacz post
    Araj,
    ty ..... udostepniasz ludziom muzyke i filmy a teraz poprawnosci politycznej szukasz?
    Ile to razy jęczałeś ze nie bedziesz z tego robił pieniędzy,twoje słowo i honor to fikcja sprzedawczyku bez jaj.
    Udostępniam pliki na rapidshare, żadnej muzyki czy filmów nigdy na moim serwie nie było i nie będzie, gamoniu, vip istnieje na dofo od początku i tam tez są udostępniane pliki z różnych serwisów....a pieniądze? hmmm,żebyś miał pojęcie, to wiedziałbyś,że nie ma z tego pieniędzy, jedyną rzeczą,którą z tego mam,to punkty,które moge wykorzystać do przedłużenia konta na następny miesiąc, a tym samym mogę pobierać bez limitów-i o to mi chodzi, żeby z tego były pieniądze, musiałbym na koncie rapidshare mieć kilka terabajtów uploadu i punkty(10000) sprzedawac na allegro jako miesięczne konta po 20 zł, jak nie rozumiesz o czym pisze piździelcu, to zapytaj np. goresa, on jest w temacie.

    Robie pieniądze???? zgadza się,dlatego przystąpiłem do programu adsense, straszna monetę na tym trzepie, jakieś 0,2 dolara dziennie, wiedz debilu ,że to jest pomysł nazwy,który od jakiegoś czasu postanowił zając się pozycjonowaniem w google(dobrze sobie z tym radzi i jestem mu wdzięczny za pomoc) i o to tu głównie chodzi, ostatnio pisała do mnie dziewczyna z innego serwisu i chciała dać baner na dofo za pieniądze, doszliśmy do wniosku,że nie będziemy tego robić

    Moje słowo i honor to fikcja? a co ty dzieciaku neostrady możesz wiedziec o moim słowie i honorze? te pojęcia zamykaja sie dla ciebie w monitorze twojego komputera, pożegnałeś się i jak pies tu przychodzisz, tak jak pisałem, zesrany jestes bez dofo, pozerze, jaki ty żałosny jesteś
    I na koniec -nie szukam żadnej poprawności politycznej szczurze, napisałem wyżej, że podanie takiego info na serwisie korzystającym z Google Adsense jest wymogiem (w stopce forum jest odnośnik do tej formułki,która napisał nazwa)...no i też ci życzę wesołych swiąt,pozdrów jackowo







    ....a teraz ktoś zapyta o kim mowa......ja znam tylko jednego takiego zjebanego barana z okolic chicago(tylko on pisze zawsze Araj z dużej litery):


  12. #12
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Polityka prywatności DobreForum

    Ja tam zartowalem z tymi PW, nie ma sie co spinac ziomy
    Jezus was kocha

  13. #13
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Polityka prywatności DobreForum

    araj rznie dofowiczow na kase. to hultaj.

  14. #14
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Polityka prywatności DobreForum

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    araj rznie dofowiczow na kase. to hultaj.
    Dobra, to ja sie przyznam, całą kase biorę ja, a że już sie tego nazbierało jakies 60 000 wiec we wtorek kupuje bryke

  15. #15
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Polityka prywatności DobreForum

    nazwa ty mi tez zawsze podpadales. prawdziwy nicpon z ciebie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Podobne wątki

  1. Polityka w obrazkach
    By stuff in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-10-15, 03:08
  2. Polityka singapuru
    By Enemigo in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-01-08, 19:03
  3. dobreforum.pl
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 03-10-06, 15:28
  4. dobreforum
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-09-06, 23:16
  5. Polityka
    By Goerres in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-07-06, 15:07

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów