+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Swieta Wielkiejnocy

  1. #1
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Cool Swieta Wielkiejnocy

    Niedlugo Jezus Chrystus umrze za wasze grzechy na krzyzu [']
    Jak sie z tym czujecie? Co sadzicie o tych swietach?
    Ja w sumie nie lubie zadnych swiat, ale tych szczegolnie bo nie znosze jajek gotowanych :/ Ale pogoda moze byc dobra wiec mozna pojsc na rower czy cos.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Jezus was kocha

  2. #2
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Swieta Wielkiejnocy

    nie tylko jezus chrystus umrze za wasze grzechy, wasze i moje - i ja umieram, umieram dzien w dzien, w nocy i w pierwszych promieniach slonca o brzasku jutrzenki, umieram podczas narodzin waszych pierworodnych, i tych niechcianych, nieslubnych, umieram lyk za lykiem kawy pitej o godzinie siodmej, piec po siodmej, i w polowie osmej, umieram wraz z niesmakiem w ustach, wraz z ustami niepotrafiacymi poczuc niesmaku w sobie samych, umieram, bo chce umrzec, i bo jestem wieczny, umieram smiercia za zycie, zycie za smierc, umieram i juz! pocalujcie mnie w dupe - za dupe tez umieram. dupo, dupo! dlaczego mnie opuscilas?
    nobody fuck with the jesus

  3. #3
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Swieta Wielkiejnocy

    Mniejsza ze swietami. Kilka dni wolnych pozwoli skontemplowac pare litrow czystej zoladkowej z najblizszymi . Biala kielbasa i zurek wyladuja na stole , a Jezusek niech sie schowa ,i wiecej nie umiera.
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

  4. #4
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp: Swieta Wielkiejnocy

    Szykuję dziewiecio calowe gwozdzie...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  5. #5
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Swieta Wielkiejnocy

    simek, ty sobie koło przyszykuj

  6. #6
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Swieta Wielkiejnocy

    dlaczego najlepsi odchodzą tak szybko?
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  7. #7
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp: Swieta Wielkiejnocy

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    dlaczego najlepsi odchodzą tak szybko?
    No i jak co roku wyruchał wszystkich zmartwychwstał

    BTW: kumplowi zmarł starszy i klecha nie chciał go pochować w wielki piątek... bo by zmartwychwstał te katolickie zabobony...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  8. #8
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Swieta Wielkiejnocy

    śmierć jezusa mnie porusza. A jak wam minely swieta Zmartwychwstania Pana Jezusa? ja nawet nie pilem na stypie po Chrystusie
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  9. #9
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Swieta Wielkiejnocy

    Ja sie nakurwilem jak messershimit
    Jezus was kocha

  10. #10
    repertuar Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2012
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Swieta Wielkiejnocy

    Święta jak święta. Troche telewizji, dużo alkoholu i sporo czegoś na zagryskę

  11. #11
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Swieta Wielkiejnocy

    Czemu wszyscy piją przy świątecznym stole? nie uznaję tego w żadne święta, jeżeli je w ogolę obchodzę, ale totalnie takie cos mi nie pasuje. Łamanie się opłatkiem a potem zapijanie tego wóda, czy też najpierw święcenie sniadania, a potem chlańsko do tego. Czemu w takim razie nie pojdziecie święcić jeszcze wódy?

    Święta- trochę wolnego, odpoczywam, obchodzę bez pompy, spotykam się tylko z rodzicami i siostrami, nie znoszę lancuszkow i esów światecznych więc wyłaczam telefon.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. swieta?
    By Porzadny in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 24-12-08, 18:50
  2. jajeczne swieta!
    By profektus in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-03-08, 18:05
  3. swieta, swieta i po swietach
    By smoke in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-01-08, 19:30
  4. czym dla was są swieta??
    By profektus in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 22-12-06, 20:59

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów