+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: Pobieranie filmów z YouTube

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Pobieranie filmów z YouTube

    i z Google Video na DoFo

    Teraz każdy może sobie ściągnąc na dysk swojego komputera dowolny film z Youtube czy z Google Video. W rozwijanym menu - "Różne" jest opcja - Pobierz film z YouTube lub GoogleVideo na którą trzeba kliknąć





    otworzy nam sie okno i tam musimy wkleić cały adres strony z danym filmem - i tak np. dla filmu: http://www.youtube.com/watch?v=PZhfQO9XXZU wklejamy cały adres z okna przeglądarki :
    Kod php:
    http://www.youtube.com/watch?v=PZhfQO9XXZU 
    klikamy obok w "Get You Tube Video", następne go zapisujemy na dysk

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    slepne na starosc bo jakos tego menu rozne nie widze

  3. #3
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    slepne na starosc bo jakos tego menu rozne nie widze
    bo to w stylu visioncolision szeroki, tu podaje adres:

    http://www.dobreforum.pl/youtube.php

    jaki styl uzywasz?

  4. #4
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    czysty default

  5. #5
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    to przejdz na ten defaultowy - vision colision szeroki, on jest praktycznie identyczny, a za to jest na bieżąco aktualizowany

  6. #6
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    eno eno niezłe

  7. #7
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    TubeTV - juz od lat (prawie) takie sztuczki robi. co w tym jest nowego?
    nobody fuck with the jesus

  8. #8
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    Cytat Napisał smoke Zobacz post
    TubeTV - juz od lat (prawie) takie sztuczki robi. co w tym jest nowego?
    pomijam fakt,że nie ma na tej stronie zwrotu "coś nowego", ale nawet jak klikniesz w edycja-znajdź na tej stronie i wpiszesz w okno wyszukiwarki "now", to pokaze ci 2 wyniki - na samej górze, na belce-Nowe Posty oraz w twoim poście wyraz "nowego"


    ....także nie wiem,gdzie wyczytałeś,że to "coś nowego"

  9. #9
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    nic nie pomijaj tylko sie wypowiedz - uzywajac zwrotu "Teraz każdy może" - miales na mysli takie teraz?: wczoraj, 12:02 (poniedzialek, 23. lutego 2009, godzina 12:02) czyli, ze mozna bylo wczoraj i teraz juz nie? czy moze zwrot powyzszy nalezy rozumiec?: teraz - czyli od teraz, wczoraj, 12:02 (poniedzialek, 23. lutego 2009, godzina 12:02) - jesli ta druga interpretacja (semantyka sie klania) jest wlasciwa, to musi tu chodzic o cos nowego, czyz nie? w twoim poscie to wyczytalem. i jak juz pisalem, TubeTV i inne takie (wszyscy o tym wiedza) robia takie sztuczki od lat.
    nobody fuck with the jesus

  10. #10
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    Cytat Napisał smoke Zobacz post
    TubeTV i inne takie (wszyscy o tym wiedza) robia takie sztuczki od lat.
    pierwsze słysze...może jest o czymś nie wiem,jeżeli chodzi o ZAINSTALOWANE modyfikacje na dofo???
    Dla ciebie(żeby zawsze było wszystko jasne) przy kazdej zainstalowanej modyfikacji na forum bede pisał:
    teraz NA DOFO...

  11. #11
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    ok, jesli teraz bede chcial sciagnac film z tuby, to miast uzyc TubyTV zaloguje sie na DoFo i sobie sciagne przez modyfikacje - do warszawy z poznania tez latam wszak via santiago de cuba.
    nobody fuck with the jesus

  12. #12
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    Cytat Napisał smoke Zobacz post
    ok, jesli teraz bede chcial sciagnac film z tuby, to miast uzyc TubyTV zaloguje sie na DoFo i sobie sciagne przez modyfikacje - do warszawy z poznania tez latam wszak via santiago de cuba.
    się czepiłeś jak rzep....nie chcesz to nie loguj,nie ściągaj, o tym,ze można ssać z youtube to było wiadomo kilka lat temu,nawet dodatki do przeglądarek są - to nie musisz błyszczeć ,że wiesz,bo o tym każdy wie, po prostu znalazłem taki bajerek to go wsadziłem na dofo...wredny charakter

  13. #13
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    Smoku jaki ty jestes madry, zostaniesz moim kolega?
    Jezus was kocha

  14. #14
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    się czepiłeś jak rzep....nie chcesz to nie loguj,nie ściągaj, o tym,ze można ssać z youtube to było wiadomo kilka lat temu,nawet dodatki do przeglądarek są - to nie musisz błyszczeć ,że wiesz,bo o tym każdy wie, po prostu znalazłem taki bajerek to go wsadziłem na dofo...wredny charakter
    ty to jestes troche zapieniony, nie denerwuj sie tak bardzo - przeciez to tylko internetowe forum bez nowych postow. piszac do mnie musisz sie troche trzymac do kupy i uwazniej czytac to, co napisalem - ja w przeciwienstwie do ciebie, nie mam zamiaru pisac specjalnie dla ciebie. strata czasu. tym bardziej gdy cytujesz w jednym z postow moja wypowiedz:

    Napisał smoke
    TubeTV i inne takie (wszyscy o tym wiedza) robia takie sztuczki od lat.
    no wiec jak mam tu chciec blyszczec? jak to juz w przeszlosci na forum pisano: ogarnij sie czlowieku. cokolwiek to ma oznaczac, ogarnij sie i uspokoj troche, bo sie w tej dyskusji znizasz do poziomu, przynajmniej mojego... albo jeszcze gorzej. nie wstyd ci? jak sie zas tobie moj charakter nie podoba (mniemam, ze przymiotnika "wredny" uzyles w negatywnym tego slowa znaczeniu), to czytajac moje wpisy poliz sobie lizaka, kojaki sa bardzo dobre, albo krowke sobie pogryz - slodycze uspokajaja i pozwalaja zachowac wlasciwy i olimpijski wrecz dystans w stosunku do motlochu osmielajacego sie bazgrac po tematach DoFo. zanim odpowiem na pytanie Enemigo pozwole sobie zauwazyc, iz temat tak nudny, jak ten w ktorym wlasnie pisze, stal sie tematem rozwojowym, ze tak powiem. tych pare linijek, ktore w nim skrobnalem ozywilo panujaca w nim dretwote i podlizywactwo, wyrazajace sie w ponizszym, na ten przyklad, cytacie:

    eno eno niezłe
    no. wiec sie tak nie nadymaj i daj mnie pozytywna reputacje za: bezposredniosc, trzezwa ocene i trafna analize faktow zawartych w temacie, orginalnosc wypowiedzi i za to, ze od czasu do czasu i ja, poslugujac sie cytatem zaczerpnietym od wielkiego dunczyka, zakrzykne wielkim glosem: "mamo, tato, krol jest nagi!" no.

    Enemigo, nie moge zostac twoim kolega, jaki ty jestes glupi.
    nobody fuck with the jesus

  15. #15
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    smoczek,nie było moim zalozeniem dyskutowac tutaj o jutube, jest to INFO, jakich wiele mojego autorstwa w tym dziale forum, ja sie nie nerwuje, ale za to ty sobie pochlebiasz i odebrałeś ten temat jako:
    zasysałka filmów z jutube dla smoka, tylko dla smoka
    ale ci sie ta zasysałka nie spodobała, bo masz swoją(TubeTV) no to nie wiesz nawet,jak mi jest przykro...no nic mi innego nie zostało jak tylko wyrzucic hacka - no bo przecież ty go znasz-a ja głupi myslalem,że błysne i zaskocze ciebie(tylko ciebie)



    Cytat Napisał smoke Zobacz post
    ja w przeciwienstwie do ciebie, nie mam zamiaru pisac specjalnie dla ciebie. strata czasu
    dziękuję

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Pobieranie zdjęć z Instagrama – ale po co?
    By karol3326778 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-07-21, 13:16
  2. Moje YouTube
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 18-01-12, 14:14
  3. Youtube nie działa?
    By abradabra in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-10-10, 21:17
  4. Pytanie o youtube
    By Porzadny in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-09-07, 16:28
  5. alternatywa dla youtube?
    By stern in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-07-07, 21:56

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów