+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Pobieranie filmów z YouTube

  1. #16
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    To straszne, nigdy nie ściągałem nic z youtube, ale jak kiedys bede chcial to wiem ze na dofo jest taki hack i nie bede juz musiał szukac smoczkowego tubetv
    to takie wredne ze smiałem wyrazić swoją aprobatę dla admina za to że chce mu sie cos robić na forum

    chuj mi w dupe czy smoke juz szczesliwy ?

  2. #17
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    i z Google Video na DoFo
    ale z ciebie magik jest. harry potter albo inny copperfield.

    nobody fuck with the jesus

  3. #18
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    Cytat Napisał smoke Zobacz post

    Enemigo, nie moge zostac twoim kolega, jaki ty jestes glupi.
    Tere fere, sam jestes glupi

    To zostan kolezanka
    Jezus was kocha

  4. #19
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    To straszne, nigdy nie ściągałem nic z youtube, ale jak kiedys bede chcial to wiem ze na dofo jest taki hack i nie bede juz musiał szukac smoczkowego tubetv
    to takie wredne ze smiałem wyrazić swoją aprobatę dla admina za to że chce mu sie cos robić na forum

    chuj mi w dupe czy smoke juz szczesliwy ?

    przypominasz mi jednego fajnego goscia z filmu "die nackte kanone" czesc ktorastam. mam na mysli wielkiego enrico palazzo!



    na wypadek, gdybys chcial sobie tego filma (tylko ten fragment z/o palazzo enrico) zassac i zaladowac na dyska na pomiatke tej konwersacji, podaje tu linka bezposredniego:

    http://www.youtube.com/watch?v=7MIr-S6mwFk

    jesli chodzi o pierwsze cytowane tu zdanie twojego autorstwa (czy aby na pewno cale zdanie? jesli tak, to, po slowach "smoczkowego tubetv", brakuje kropki), to sobie owe zdanie przeczytaj i sie zastanow, co tys chcial w nim wyrazic? mowisz/piszesz samymi zagadkami - niczym zadziwiajacy-czlowiek-sfinks. albo niczym enrico palazzo we wlasnej osobie.
    jesli zas chodzi o to drugie cos, zaczyna sie slowem "to" a konczy "forum", bez kropki, to wydaje mi sie, ze ty w kazdym swym poscie wyrazasz aprobate i uwielbienie. enrico palazzo. i nie rzucaj mi tu chujami, bo to dzial "wazne sprawy dofo", a nie imieniny u cioci.
    nobody fuck with the jesus

  5. #20
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    Cytat Napisał smoke Zobacz post
    ale z ciebie magik jest. harry potter albo inny copperfield.
    a tam od razu copperfield ...instalacja tego hacka nie powinna zająć więcej niż 10 sek., trzeba do katalogu forum wsadzić plik youtube.php oraz wgrać produkt xml, akurat u mnie na dofo wystąpił błąd,poradziłem sobie bo wystarczy znaleźć templatke youtube, otworzyć ja do edycji, ale nic nie edytować tylko po prostu zapisać. W tej templatce także można dokonać własnego spolszczenia,ja to zrobiłem bardzo prosto,bo wystarczyło znaleźć
    Kod php:
    <p align="center" class="style1"
    i tam są ,jak pamiętam 3 frazy do wpisania po polsku, jeszcze tylko zostało to pokazać na dofo, ale to bardzo proste,bo wystarczy w szablonie navbar znaleźć
    Kod php:
    <!-- mypopupmenu --> 
    a konkretnie
    Kod php:
    <tr><td class="thead">Dodatki</td></tr
    gdzie nazwe "Dodatki" sam dodałem(wymyśliłem ) i pod tym dac kod:
    Kod php:
    <tr><td class="vbmenu_control"><a href="http://www.dobreforum.pl/youtube.php?">Pobierz film z YouTube lub GoogleVideo</a></td></tr
    aby klikając w Pobierz film z YouTube lub GoogleVideo otwierała sie strona http://www.dobreforum.pl/youtube.php?


    harry potterowi by to zajęło sekunde(1 pizdnięcie różdżką) no mi troche zeszło-ze 2 minuty

  6. #21
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Tere fere, sam jestes glupi

    To zostan kolezanka
    jak zmienisz sobie podpisa pod obrazkiem na: tylko smoke. no i co na to wszystko powie sabinka? sorry, podpisa nad obrazkiem.
    nobody fuck with the jesus

  7. #22
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    Smoke, taki z ciebie prowokator jak z tego w niebieskich majtkach



  8. #23
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    nie za bardzo: po pierwsze (primo); nie nosze majtek, bo nie moge sobie pozwolic na zakup bielizny, po drugie (drugie primo); ja jestem chuderlak i waze mniej wiecej tyle co te niebieskie majtki (tego od majtek), po trzecie i ostatnie (ostateczne primo); znowu nie postawiles kropki (ani nawet dwoch).
    nobody fuck with the jesus

  9. #24
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    Cytat Napisał smoke Zobacz post
    nie za bardzo: po pierwsze (primo); nie nosze majtek, bo nie moge sobie pozwolic na zakup bielizny, po drugie (drugie primo); ja jestem chuderlak i waze mniej wiecej tyle co te niebieskie majtki (tego od majtek), po trzecie i ostatnie (ostateczne primo); znowu nie postawiles kropki (ani nawet dwoch).
    Obiecuje że pomysle o kropkach .
    Może

    zobaczy się

  10. #25
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube


  11. #26
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Pobieranie filmów z YouTube

    evelin

    nobody fuck with the jesus

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Pobieranie zdjęć z Instagrama – ale po co?
    By karol3326778 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-07-21, 13:16
  2. Moje YouTube
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 18-01-12, 14:14
  3. Youtube nie działa?
    By abradabra in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-10-10, 21:17
  4. Pytanie o youtube
    By Porzadny in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-09-07, 16:28
  5. alternatywa dla youtube?
    By stern in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-07-07, 21:56

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów