+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Temat: Herbata

  1. #1
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Herbata

    Jezus was kocha

  2. #2
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Herbata

    skąd ty to wziąłeś ???

  3. #3
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Herbata

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    skąd ty to wziąłeś ???
    Co skad wzialem? Herbate? Zazwyczaj kupuje w sklepie, a ty skad bierzesz? Na polu zbierasz?
    Jezus was kocha

  4. #4
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Herbata

    z takich herbato-podobnych to pilem duzo Yerba Mate, dosc niezle na mnie dziala. Ogolnie to bardzo rzadko tylko zielona herbate, wole zwyczajna wode mineralna.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  5. #5
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Herbata

    woda mineralna , zielona herbata, czarna z cytryną

    ene ale ktos ci polecił ,czy wziąłeś bo ładne opakowanie ?

  6. #6
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Herbata

    Tam wyraznie jest napisane "cos w ten desen", po prostu nie chcialo mi sie szukac tej co zawsze pijam wiec wpisalem w allegro rooibos i dalem pierwszy link, kiedys kupilem z ciekawosci rooibos z jagodami bo musialem znalezc cos bezkofeinowego, i mi b. smakuje i pije do dzisiaj
    Jezus was kocha

  7. #7
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Herbata

    piję zazwyczaj zieloną z miętą, w pracy jak mi zabraknie to jestem zmuszony napić się sagi - gówno w ch...

  8. #8
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Herbata

    Bio–Active

    Swego czasu tez ta popijalem B. smaczna
    Jezus was kocha

  9. #9
    pharea Człowiek z aspiracjami Avatar pharea
    Na DoFo od
    Feb 2009
    Skąd
    Nibylandia
    Postów
    35
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Herbata

    No ja moglabym zbierac :P nie pilam tej o ktorej piszesz, ale pilam "Alamente", to polaczenie zielonej herbaty z mieta. Jest zajebista albo "Zimowe marzenie" pycha! nie slodzone ofcourse

  10. #10
    moniavip Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2010
    Wiek
    38
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Herbata

    Wszystkie owocowe herbatki, a szczególnie te herbaty SAGA!!!
    Akcja z misiami im się udała wkręciłam się w kolekcjonowanie misiowej rodzinki
    herbatasaga.pl

  11. #11
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Herbata

    Pojebalo Cie ruro
    Jezus was kocha

  12. #12
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Herbata

    a tak zmieniając nieco temat, dowiedziałem się ostatnio że czarna herbata z cytryną jest z lekka trująca
    czarna herbata zawiera glin który po połączeniu z cytryną zamienia się w cytrynianglinu - związek przyswajany przez organizm i odkładajacy się w mózgu.

  13. #13
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Herbata

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    a tak zmieniając nieco temat, dowiedziałem się ostatnio że czarna herbata z cytryną jest z lekka trująca
    czarna herbata zawiera glin który po połączeniu z cytryną zamienia się w cytrynianglinu - związek przyswajany przez organizm i odkładajacy się w mózgu.
    Sranie po scianie Nazwa, jakbys czytal takie same niusy ad zarcia to nic nie powinienes jesc. Zeby nie byc goloslownym:
    - tunczyk nie bo zawiera rtec
    - soja nie bo modyfikowana gejetycznie
    - bialy chleb nie bo mozna dostac raka
    - boczek ugrillowany nie bo tez cos tam powoduje
    - warzywa ze sklepu nie bo pestycydy

    takze Nazwa chlej herbate na umor i nie czytaj takich rozkmin bo ochujejesz stary - bo to tylko one szkodza
    Jezus was kocha

  14. #14
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Herbata

    ene dobrze gada, qrwa dzisiaj to nawet mleko dla kota jest zabronione(poważnie!!!), masakra jakaś

  15. #15
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Herbata

    Najwazniejsze zeby pić CODZIENNIE Danone Actimel bo zdrowie zaczyna się od brzucha (?) oraz zawiera bakterie alkafei defensis - które nawet nie istnieją i żaden lekarz o takich nie słyszał.

    Z takich "zagrożeń" żywieniowych to ja słyszałem ze łosoś norweski powoduje anemie.

    Na pocieszenie - pestki z dyni zapobiegają rakowi - araj rzuciłeś palenie? Ja jestem ciotą i frajerem bo nadal nie :/

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Herbata
    By mineczka in forum Pytania, pogawędki
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 23-01-08, 08:37

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów