+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Temat: asus eee

  1. #16
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: asus eee

    mnie tylko boli brak napedu optycznego. teraz wlasnie wlazlem na forum o laptopach, musze jeszcze cos poczytac i w nastepnym tygodniu bede musial sie juz na cos zdecydowac. bo jeszzce przed wyjazdem bede musial go sobie przygotowac.

  2. #17
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: asus eee

    katsiu, jaki on ma procesor i podaj dokladna nazwe modelu tego notebooka. chce zobaczyc ile teraz on stoi.

  3. #18
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp: asus eee

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    katsiu, jaki on ma procesor i podaj dokladna nazwe modelu tego notebooka. chce zobaczyc ile teraz on stoi.
    1 sztuka ASUS EEE 1000HD 10' 2GB_160_BT XP BIAŁY (558407275) - Aukcje internetowe Allegro

    ten sam model z ta sama konfiguracja tylko ze w czarnym kolorze, kupilem nawet w tym sklepie w Krakowie. 1300 dalem w sklepie na miejscu. nie zrazaj sie procesorem 900 mhz, do pracy naprawde wystarcza, office 2007, jakies starsze gierki a przy pracy antywirusa w tle nie czujesz mulenia systemu, zrobilem nawet na nim film z sylwestra z milowki w jakosci hd wiec naprawde jest w porzadku, do klawiatury przyzwyczajasz sie w 2-3 dni i nie ma co smucic ze mm tutaj graja role bo to jest klawiatura laptopa a nie telefonu komorkowego. 1,5 kg wazy z bateria wiec laze z nim po mieszkaniu trzymajac niekiedy w jednej rece i a druga piszac, 4 godziny przy wlaczonym wifi i bluetooth, sluchaniu muzyki i przegladaniu neta mi dziala na uczelni a zasilacz jest wielkosci polowy paczki papierosow wiec z tym tez nie problemu zeby wrzucic sobie zasilacz nawet do kieszeni i podladowac w razie czego, pierdol naped optyczny, kup pendriva 8 gb i masz z glowy, bios jest tak zrobiony ze xpka sobie postawisz z pendriva, kto teraz plyty nosi przy sobie jak pamiec masowa mozesz podpiac pod klucze i jest w pyte. naprawde polecam, jestem bardzo zadowolony, w podroz, na uczelnie czy do pracy nadaje sie doskonale, wiadomo ze filmu w domu na tym znajomym nie pokazesz wiec stacjonarke trzeba miec ale jak na 13 stowek to powaznie nie znajdziesz lepszego rozwiazania. przy mnie kobita kupowala msi w tych rozmiarach, moze i jest ladniejszy ale nie jestem esteta zeby mi nawygladzie zalezalo, chodzi mi tylko o niezawodnosc i gwarancje od reki w razie problemu (w co watpie) a to asus zapewnia w 100 %

  4. #19
    Luphis Człowiek z aspiracjami Avatar Luphis
    Na DoFo od
    Jan 2009
    Wiek
    35
    Postów
    63
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie Odp: asus eee

    Cytat Napisał katsiu Zobacz post
    wiadomo ze filmu w domu na tym znajomym nie pokazesz wiec stacjonarke trzeba miec ale jak na 13 stowek to powaznie nie znajdziesz lepszego rozwiazania. przy mnie kobita kupowala msi w tych rozmiarach, moze i jest ladniejszy ale nie jestem esteta zeby mi nawygladzie zalezalo, chodzi mi tylko o niezawodnosc i gwarancje od reki w razie problemu (w co watpie) a to asus zapewnia w 100 %
    MSI też zapewnia gwarancję. Jak dla mnie nie ma różnicy większej między MSI a Eee. A co do filmów, to w domu podłączam monitor i bez problemu można oglądać

  5. #20
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: asus eee

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    katsiu, jaki on ma procesor i podaj dokladna nazwe modelu tego notebooka. chce zobaczyc ile teraz on stoi.
    I jakiego lapka kupiles?
    Jezus was kocha

  6. #21
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: asus eee

    jeszzce zadnego. nie moge sie zdecydowac, a jeszzce mam czas. kompletnie nie wiem co wziac. czytalem cos tam po roznych forach. i tak z tego nic nie wiem. poza tym wiesz jak jest ten mowi, ze to jest dobre. tamten, ze tamto i chaos. ci co maja te 10 mowia, zeby nie kupowac. proponuja jednak 12. ale 12 jest duzo drozsze. to wychodzi dwa arzy tyle.
    ogolnie to mysle nad msi. tylko teraz jakies kolorki pizdowate zrobili. nie ma czarnych.

  7. #22
    vanilla Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2009
    Postów
    9
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: asus eee

    ja mam lepszy przynajmniej wg mnie samsungNC10 z vobisa
    faza jest na takim malym, tyle ze ja go zmieszcze do torebki a wy faceci gdzie??;p

  8. #23
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp: asus eee

    Cytat Napisał vanilla Zobacz post
    ja mam lepszy przynajmniej wg mnie samsungNC10 z vobisa
    faza jest na takim malym, tyle ze ja go zmieszcze do torebki a wy faceci gdzie??;p
    do kieszeni

    a w czym lepszy bo nie rozumiem ?

  9. #24
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: asus eee

    w czerwcu co prawda to bylo ale co tam.
    pare dni przed wyjazdem zdecydowalem sie na tego netbooka:
    przekątna 10,2" i tylko 1,33 kg NP-NC10-KAP1PL - Mini notebooki - Notebooki | SAMSUNG
    ogolnie jestem zadowolony. co prawda czasami niezrecznie sie cos na nim robi bo jest mala matryca. 10,2'' to jednak zbyt duze nie jest. ale chcialem cos malego, zeby nie targac klamota. filmy spoko chodza, muze mozna tez puscic. oczywiscie trzeba miec glosniki bo te w laptopie to za mocne nie sa.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. LAPTOP ASUS za $199
    By 6 biegowy in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-09-07, 12:14

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów