+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Skinny Patrini

  1. #1
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Skinny Patrini

    zespół mojego znajomego , koncertuja juz troche i wlasnie wydaja swoja plyte ........

    co sadzicie o ich muzyce?



    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #2
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Skinny Patrini

    kibel

  3. #3
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Odp: Skinny Patrini

    nie potrafie jeszcze sie do tego jakos odniesc - drugi kawalek jest nawet nawet - dziewczyna ma dosc ciekawa barwe glosu
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #4
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Skinny Patrini

    Słucha sie nawet fajnie, ale na teledysk staram sie nie patrzyć , nie wiem , może za ambitny dla mnie

  5. #5
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Skinny Patrini

    fakt, bierze na wymioty

  6. #6
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Odp: Skinny Patrini

    Nie wiem czy jeszcze pamiętacie temat ale tak raz jeszcze o koledze z zespołem -

    Zespół Skinny Patrini wygrał Pepsi Vena Music Festival

    Zespół Skinny Patrini wygrał Pepsi Vena Music Festival
    PAP
    2009-10-10, ostatnia aktualizacja 2009-10-10 22:50
    Zespół Skinny Patrini został zwycięzcą tegorocznego Pepsi Vena Music Festiwal, który odbywa się w Łodzi. W nagrodę otrzymał czek na 100 tys. zł - poinformowali w sobotę PAP organizatorzy Festiwalu.
    Skinny Patrini to grający elektro duet, który tworzą Anna Patrini i Michał "Skinny" Skórka. Natomiast nagrodę publiczności w internetowym głosowaniu zdobyła Ramona Ray. Nagrodą jest realizacja teledysku przez studentów łódzkiej "filmówki".

    Na tegoroczny konkurs swoje utwory zgłosiło prawie 700 zespołów i solistów. Do ścisłego finału jury w internetowym głosowaniu zakwalifikowało 10 wykonawców, którzy w sobotę wystąpili przed festiwalową publicznością. Obok zwycięzców o 100 tys. zł rywalizowały m.in. zespoły The Boogie Town, I Like, Milkshop i Rotofobia.


    Poza tym napisali muzykę do polskiego filmu Galerianki ( nie oglądałam ) ale jestem ciekawa....

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #7
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Skinny Patrini

    Nawet fajne... Nietypowe

  8. #8
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Skinny Patrini

    gratulacje dla znajomego, widze nie odpuszczają

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów