+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Rozczarowany s-phonami z WM

  1. #1
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Angry Rozczarowany s-phonami z WM

    Powiem wam tyle. Omnia ssie, jak każdy inny teraz phone z Windows Mobile na rynku. HTC, HP IpaQ - też obsysają.

    WM ssie tak mocno ze o ja pierdole, nigdy wiecej. Symbian jest o wiele lepszy, ma wiecej funkcji i mniejsze wymagania. Jest tez stabilniejszy.

    Wrócilem z ulga na symbiana i nokię

    Jednak jeszcze trzeba dluugo poczekać na wszystkomające i WYGODNE phony.
    Nie dajcie sie oszukać marketingowi, miałem omnie i na początku wielkie wow, ale po 2 dniach juz wiedzialem ze to nieprzydatne gówno.

    A jesli mnie najdzie jeszcze ochota na dotykowy phone to kupie tylko nastepce Iphona 3G, naprawde wyswietlacz iphone ma najlepszy, te kolorki, ehh to ma naprawde mocne.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Ostatnio edytowane przez stern ; 22-10-08 o 19:08

  2. #2
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Rozczarowany s-phonami z WM

    hmm a taki był ładny, Amerykancki
    Zmartwiłeś mnie stern

  3. #3
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Rozczarowany s-phonami z WM

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    hmm a taki był ładny, Amerykancki
    Zmartwiłeś mnie stern
    A co chciales kupić? Odradzam naprawde. Bardzo niepraktyczny gadzet. Gdyby jeszcze rysik był wkladany to moze, ale z rysikami i tak jest lipa bo latwo mozna zgubic. WM duzo brakuje do mobilnego Mac Os-a czy symbiana. Jest tez o wiele brzydszy.
    Omnia ma tez jakies zjebane bledy fabryczne, np. w mojej nie dało sie wlozyc karty microSD Nie wiem czy slyszales ale w pewnym okresie wycofano wszystkie omnie ze sprzedazy nie podając powodu, po czym wrócily.
    Heh pewnie rom nowy wgrywali. Interfejs tez kuleje, tylko na filmikach to tak ladnie wyglada, w rzeczywistosci - bardzo niepraktyczny.

    To jest chujnia ze nie na na rynku idealnego, wszystkomającego telefonu. Moze nastepca omni taki bedzie albo HTC Pro HD, o ile poprawią jakość aparatu i baterii, bo Diamond nie dosyc ze ma chujową baterie to zdjecia robi żałosne Juz samsung 810 go gwałci pod wzgledem zdjec.

    Lg Renoir tez bedzie ciekawy

  4. #4
    come il vento k0573k - samo dobro k0573k - samo dobro Avatar k0573k
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Miasto Włókniarzy
    Wiek
    35
    Postów
    3,988
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Rozczarowany s-phonami z WM

    Cytat Napisał _ Zobacz post

    Lg Renoir tez bedzie ciekawy
    Mam nadzieje ze nie przyzssie tak jak ku990 bo im dluzej go mam tym bardziej czuje ze to zapchaj dziura


    ŚMIERĆ CZERWONEJ DEMOKRACJI!
    NIECH JAK NAJPRĘDZEJ KONA!

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów