+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Ogłaszam okres ochronny

  1. #1
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Ogłaszam okres ochronny

    Dla wszystkich nowych userów, ze szczególnym uwzględnieniem słowa "WSZYSTKICH" czyli klonów i nie klonów , nawiedzonych itd. bez zbędnego rozdrabniania się

    Okres ochrony – ustalony przepisami okres, podczas którego nie wolno na dany gatunek zwierzęcia polować, zabijać go, płoszyć, niszczyć gniazd. Zwykle okresy ochronne obejmują okres rozmnażania się danego gatunku. Każdy gatunek ma inny okres ochronny. Okresy ochronne dotyczą przede wszystkim zwierząt łownych (ssaki i ptaki) i ryb.
    Oczywiście zapraszam do rozmowy na ten temat

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp: “Przecież zawsze o to szło, żeby kochać i być kochanym”.

    dlaczego Nazwa kasuje posty ? przeksztalcamy sie w normalne-gejowe forum ?

  3. #3
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Ogłaszam okres ochronny

    Lex retro non agit
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  4. #4
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: “Przecież zawsze o to szło, żeby kochać i być kochanym”.

    Cytat Napisał katsiu Zobacz post
    dlaczego Nazwa kasuje posty ? przeksztalcamy sie w normalne-gejowe forum ?
    chyba chodzi o okres ochronny dla nowych

  5. #5
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: “Przecież zawsze o to szło, żeby kochać i być kochanym”.

    a moieggo to dlaszczego nie skoskowal? przecie tdz jest z odbytka!?
    nobody fuck with the jesus

  6. #6
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: “Przecież zawsze o to szło, żeby kochać i być kochanym”.

    nie wiem,może sie boi

  7. #7
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Ogłaszam okres ochronny

    araj ma jak zawsze racje

    --------------------------------------------
    Widzę że nikt się specjalnie nie oburzył , aż mi głupio

  8. #8
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Ogłaszam okres ochronny

    jak to nie?
    ja kliknalem "zly post"

  9. #9
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Ogłaszam okres ochronny

    Wole jednego portię , 6b, goerresa czy enemigo niż 1000 mineczek czy nazw.
    Widac araj ze juz nie masz pomyslu na te forum, jacy nowi stary beznadziejna Ambrozja? Plules sie ze ją zjebalismy , a przeciez to byla kretynka do kwadratu. Nie rozumiem twojego toku myslenia, ilość ponad jakość. A do tego jeszcza ta ubecka mentalność...

    na nkt w czasach świetności nie było żadnych okresów ochronnych a nowi byli traktowani normalnie - czyli ok jesli byli wporzo, chujowo jesli byli beznadziejni. I co? Pojawiali się tłumami i bylo naprawde ciekawie.

    Tutaj jest od początku popełniany jest ten błąd, że każe sie traktować z kulturą wszystkich, nawet tych co na to nie zaslugują, wiec mieliśmy swego czasu kupę uzytkowników typowo beznadziejnych, nudnych, prymitywnych i szablonowych, a jeszcze do tego są promowani jak np. nazwa (tak wiem ze w realu moze byc fajny, ale tutaj nie jest jak dla mnie). Tacy ludzi wlasnie szukają for takich oazowych gdzie im nikt nic nie wytknie, nie powie zlego slowa, nawet w dobrej wierze. Tym co są naprawde wartosciowymi userami wszelka cenzura, lizydupstwo i płytki poziom przeszkadza i irytuje.

    Ehhh portia na admina.

  10. #10
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Ogłaszam okres ochronny

    stern,qrwa mac, nie pasi ci mój tok myslenia to zmien forum i ...huj...to jest moje forum, 98% ludzi pasuje, a tobie ,6b zawsze cos nie pasowalo,ja ci powiem dlaczego-wy juz nie potraficie jak kiedys normalnie popisac o dupie marynie, po prostu traktowac to miejsce jak relax, wy przypierdalacie sie do wszystkiego,co wasze mózgi nie akceptują , ja np. jak jakis nowy człowiek w pierwszym poscie pisze o pragnieniu milosci to na pewno nie napisze mu,ze jest zjebem, nic nie napisze jak mnie cos nie interesuje, WY ZAPOMNIELISCIE,ZE TO FORUM WIELOTEMATYCZNE, KAZDY MA PRAWO PISAC CO CHCE, ALE WAM SIE POPIERDOLILO,ZE JAK KAZDY MOZE PISAC CO CHCE TO WOLNO WAM KAZDEGO JEBAC JAK WAM SIE PODOBA...KOGO TY UWAZASZ ZA OSOBE GODNA DOBREGO TRAKTOWANIA???? KOGO, JEŻELI SKRESLASZ WIEKSZOSC PO 1 POSCIE...powtórze-nie pasi - DOWIDZENIA, a nazwa robi to wlasnie ,o co mi chodzi

    ps. podaj 1 powód beznadziejnosci ambrozji

  11. #11
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Ogłaszam okres ochronny

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    stern,qrwa mac, nie pasi ci mój tok myslenia to zmien forum i ...huj...to jest moje forum, 98% ludzi pasuje, a tobie ,6b zawsze cos nie pasowalo,ja ci powiem dlaczego-wy juz nie potraficie jak kiedys normalnie popisac o dupie marynie, po prostu traktowac to miejsce jak relax, wy przypierdalacie sie do wszystkiego,co wasze mózgi nie akceptują , ja np. jak jakis nowy człowiek w pierwszym poscie pisze o pragnieniu milosci to na pewno nie napisze mu,ze jest zjebem, nic nie napisze jak mnie cos nie interesuje, WY ZAPOMNIELISCIE,ZE TO FORUM WIELOTEMATYCZNE, KAZDY MA PRAWO PISAC CO CHCE, ALE WAM SIE POPIERDOLILO,ZE JAK KAZDY MOZE PISAC CO CHCE TO WOLNO WAM KAZDEGO JEBAC JAK WAM SIE PODOBA...KOGO TY UWAZASZ ZA OSOBE GODNA DOBREGO TRAKTOWANIA???? KOGO, JEŻELI SKRESLASZ WIEKSZOSC PO 1 POSCIE...powtórze-nie pasi - DOWIDZENIA, a nazwa robi to wlasnie ,o co mi chodzi
    ja chce ci pomóc w uratowaniu forum, a ty sie na mnie rzucasz i kto tu traktuje to miejsce jak relax? Nie mówie ze normalnością jest włamywanie się na konto mineczki, ale traktowanie jakiegoś hipotetycznego ułoma jako partnera do rozmowy, tylko po to by nie odszedł z forum to przesada w druga strone.

    A Ambrozja? Typowa nieistniejąca w realu mycha szukajaca kolegów w necie Porównaj sobie z np. PoisonGirl z dawnych czasów.

    Ale masz racje, róbcie sobie z Nazwą co chcecie, ja sie w odchodzenie z forum juz dawno przestalem bawić, najwyzej schowam sie pod swój napletek i bede pisal tylko w dziale muzyka i komputery Zobaczymy jak wam ten eksperyment wyjdzie

  12. #12
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Ogłaszam okres ochronny

    stern,nie rozumiesz mnie - ja traktuje to jak relax, ja nic nie experymentuje, ja po prostu chce aby forum TOCZYLO SIE POWOLI SWOIM WLASNYM ŻYCIEM, jedyne co chce,to zeby jak najmniej temu przeszkadzano...i tyle, a forum nie trzeba ratowac, nie ty pierwszy koleżko i nie ostatni piszesz,ze forum upada...

  13. #13
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Ogłaszam okres ochronny

    moze i racja, spialem sie troche bo nie lubie kasowania postów i tyle, ale 3ba żyć dalej i TRWAĆ na forum.

  14. #14
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Ogłaszam okres ochronny

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    ps. podaj 1 powód beznadziejnosci ambrozji
    Bezczelnie kopiowala tematy z innych for i wklejala podajac, ze to niby ona taka inteligentna. Naruszyla tym prawa autorskie, dekalog i urazila moje uczucia religijne.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  15. #15
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Ogłaszam okres ochronny

    Cytat Napisał Stern Zobacz post
    na nkt w czasach świetności nie było żadnych okresów ochronnych a nowi byli traktowani normalnie - czyli ok jesli byli wporzo, chujowo jesli byli beznadziejni. I co? Pojawiali się tłumami i bylo naprawde ciekawie.
    Stern, ty poważnie nie widzisz że świat wokoło sie zmienia ?
    Jaki był koniec NKT każdy wie, chyba że właśnie o to ci chodzi ?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. ogłaszam miesiac tępienia spamu
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 01-04-07, 16:27
  2. ile czasu okres przygotowawczy?
    By STERN in forum Aktywny i Zdrowy Tryb Życia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-01-06, 17:17

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów