+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: co z tym hu...em zrobić???

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie co z tym hu...em zrobić???

    który sie napił i zabił sześciolatka(mówia o tym we wszystkich wiadomościuach)...jaka działke powinien wyłapać? Nie miał prawka..

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: co z tym hu...em zrobić???

    napisać temat na dofo i licytować się w rodzajach tortur?

    ahh te media, same sensacje a ja wolalbym posluchać, poczytac o czymś ciekawszym niż to kto kogo dziś zabił, zgwałcił i jak.

  3. #3
    OZESZLOL Wie o co chodzi OZESZLOL Wie o co chodzi Avatar OZESZLOL
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    mieszkasz ?
    Postów
    551
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie Odp: co z tym hu...em zrobić???

    Dac mu psychologa i jakas opieke .
    Kościół rzymskokatolicki przelał więcej krwi niż jaka kolwiek inna religia


    Geniusze Kina Sprawdź To

  4. #4
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: co z tym hu...em zrobić???

    Cytat Napisał Stern Zobacz post
    napisać temat na dofo i licytować się w rodzajach tortur?

    ahh te media, same sensacje a ja wolalbym posluchać, poczytac o czymś ciekawszym niż to kto kogo dziś zabił, zgwałcił i jak.
    masz racje stern, w sumie to z tego taka licytacja moze wyjsc, napisalem...bo wsród innych wiadomosci ta mnie wqrwiła, nawet obchody 11 wrzesnia i pamiec o tamtych wydarzeniach nie wywarły na mnie jakichkolwiek glebszych emocji w porównaniu z tym zjebem...a pisze,poniewaz mam w danej chwili taki kaprys, a moze dlatego,zeby "coś napisać", wiem,ze to prosty i głupi temat,no ale przyznaj sam-czy jest on głupszy od:"Witam,chuj mam na imie" ? ....i zauważ,jak ja do niego sie odniosłem-bardzo normalnie i grzecznie, a ty stern jakis ostatnio spiety jestes, nawet sabinka to zauwazyła...

    (no i mała napinka sie szykuje )

  5. #5
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: co z tym hu...em zrobić???

    Tak jak pisze orzesz - objac go opieka psychologiczna i dac mu wsparcie (stracil dziecko przeciez )
    Jezus was kocha

  6. #6
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: co z tym hu...em zrobić???

    co z tego ze nie mial prawa jazdy, wielu tych bez prawka jezdza lepiej od tych z prawkiem zaden wyznacznik.

    Powinien byc zbity chujem po buzi a pozniej przybity do krzyza zeby cierpial tak jak jezus
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  7. #7
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: co z tym hu...em zrobić???

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Tak jak pisze orzesz - objac go opieka psychologiczna i dac mu wsparcie (stracil dziecko przeciez )
    kogo? przeciez on wjechał w przystanek po tym jak psiarnia go goniła i tam uderzył faceta,kobiete i ich synka..synek zmarł

    tak gores,masz racje-brak prawka nie jest wyznacznikiem, moze troszke pomotałem w tym temacie-chodzi mi głównie o to-czy powinny zmienic sie przepisy,nie wiem,wyzsze kary za promile, moze to odstraszy, ja wiem,ze to taka walka z wiatrakami,tymbardziej,ze sam dawno temu mialem zabrane prawko na rok za promile i wiem,ze nikt kto wsiada po wódzie nie chce nikomu zrobic krzywdy...no ale przez chwile postawilem sie na miejscu ojca tego chlopca...cięzka sprawa

  8. #8
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: co z tym hu...em zrobić???

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    masz racje stern, w sumie to z tego taka licytacja moze wyjsc, napisalem...bo wsród innych wiadomosci ta mnie wqrwiła, nawet obchody 11 wrzesnia i pamiec o tamtych wydarzeniach nie wywarły na mnie jakichkolwiek glebszych emocji w porównaniu z tym zjebem...a pisze,poniewaz mam w danej chwili taki kaprys, a moze dlatego,zeby "coś napisać", wiem,ze to prosty i głupi temat,no ale przyznaj sam-czy jest on głupszy od:"Witam,chuj mam na imie" ? ....i zauważ,jak ja do niego sie odniosłem-bardzo normalnie i grzecznie, a ty stern jakis ostatnio spiety jestes, nawet sabinka to zauwazyła...

    (no i mała napinka sie szykuje )
    Sabince zawsze sie wydaje ze jestem spiety

    A czy ja coś niemilego napisalem Nawet nie mialem zamiaru być złośliwy, czy ja musze umieszczać emotki wtedy kiedy nie napinam. To na dziennikarzyny mam wkurwę bo szukają tylko sensacji po całej Polsce, jakby to ze ktoś kogoś zgwałci, zabije, zje czy wysra to by była nowość na świecie.

  9. #9
    OZESZLOL Wie o co chodzi OZESZLOL Wie o co chodzi Avatar OZESZLOL
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    mieszkasz ?
    Postów
    551
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie Odp: co z tym hu...em zrobić???

    Araj tak sie dzieje już dziesiątki lat , od zawsze . Są takie sprawy , mniej i bardziej bulwersujące , i nic nie zmienisz , żadne kary nic tu nie pomogą ... kto ma być szajbusem to nim będzie i nic go nie odstraszy włacznie z karą śmierci ... skąd to wiem ? znam mnostwo czarnych charakterow i śmiem twierdzić że mieliby to w dupie ...
    Kościół rzymskokatolicki przelał więcej krwi niż jaka kolwiek inna religia


    Geniusze Kina Sprawdź To

  10. #10
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: co z tym hu...em zrobić???

    Naoglądał się ten podczłowiek "szybcy i wściekli" i myślał ze prawdziwa jazda to tak jak w GTA jest. Szkoda strasznie tego dziecka co umarło, ale co zrobic.
    Szkoda mi tez jego rodziców

    Ale taki jest właśnie nasz żywot ziemski, jesteśmy tylko ludzkim ścierwem i powinniśmy to z pokorą zaakceptować a nie myśleć ze jesteśmy nieśmiertelnymi Bogami.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Zrobić logo
    By efis in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-12-06, 21:38
  2. co mam zrobić
    By mineczka in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 30-03-06, 10:40
  3. Jak zrobić?
    By B-A-T-O-N in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-02-06, 21:28
  4. Jak to zrobić ?
    By donacjan in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-11-05, 20:12

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów