+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Pojebane PO :(

  1. #1
    Sentyment molestuje dzieci stuff Wie o co chodzi stuff Wie o co chodzi Avatar stuff
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    2,202
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Pojebane PO :(


  2. #2
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pojebane PO :(

    przeciez trzeba za cos kupic laptopy dzieciom
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  3. #3
    ja huls Człowiek z aspiracjami Avatar ja huls
    Na DoFo od
    Sep 2008
    Wiek
    47
    Postów
    49
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pojebane PO :(

    Dziś zapłaciłem 8 zł za swoje papierosy, a wczoraj były za 7,20 -_-

  4. #4
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pojebane PO :(

    Cytat Napisał ja huls Zobacz post
    Dziś zapłaciłem 8 zł za swoje papierosy, a wczoraj były za 7,20 -_-

    Za rok napiszesz ze smutkiem "dzis zaplacilem 16 zł za swoje papierosy, a wczoraj byly za 9", ciesz sie wiec poki mozesz . Ja rzucilem i nie narzekam, Chujnia Europejska w trosce o nasze zdrowie chce "zmniejszyc konsumpcje tytoniu" stad tak wysoka akcyza, zadne Tuski czy półtuski szczerze tak czy tak (na dłuższą metę) nie mają nic do gadania.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  5. #5
    ja huls Człowiek z aspiracjami Avatar ja huls
    Na DoFo od
    Sep 2008
    Wiek
    47
    Postów
    49
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pojebane PO :(

    Nie ma to jak wolne państwo gdzie się ludzi ogranicza jak sie da. Proponuje ograniczenie elektroniczne w każdym aucie prędkości do 50 aby zapobiec wypadkom.

  6. #6
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Pojebane PO :(

    Cytat Napisał ja huls Zobacz post
    Nie ma to jak wolne państwo gdzie się ludzi ogranicza jak sie da. Proponuje ograniczenie elektroniczne w każdym aucie prędkości do 50 aby zapobiec wypadkom.
    i nie zdziwie sie,jak kochana unia wprowadzi tyakie prawo,tak samo jak (juz pisałem) -zakaz uprawiania seksu oralnego po 22.00

  7. #7
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Pojebane PO :(

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    i nie zdziwie sie,jak kochana unia wprowadzi tyakie prawo,tak samo jak (juz pisałem) -zakaz uprawiania seksu oralnego po 22.00
    nie rozumiem za bardzo, co chcesz powiedziec? dlaczego po 22.00? przecie kazde dziecko wie, ze sie z pelnymi ustami nie gada, a co dopiero krzyczy!
    nobody fuck with the jesus

  8. #8
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp: Pojebane PO :(

    Marlboro czerwone za 6 złotych z polską akcyzą...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  9. #9
    amanstazja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2015
    Wiek
    36
    Postów
    40
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pojebane PO :(

    Czasem miło powspominac ceny papierosów sprzed kilku lat.... teraz to jest kosmos. I bodajże ilość palaczy się nie zmniejszyła. A portfele rządowych ..... jeszcze większe.

  10. #10
    Sentyment molestuje dzieci stuff Wie o co chodzi stuff Wie o co chodzi Avatar stuff
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    2,202
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Pojebane PO :(

    Ja ja nie pale analogów już ok rok. Polecam e-papierosy dla tych lubiących walnąć w płuco.

  11. #11
    Lenard819 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2016
    Wiek
    45
    Postów
    7
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pojebane PO :(

    nie żeby rzucić, po co, lepiej narzekać że drogo się truć. jeszcze się to by mi nie przeszkadzało, ale trujecie też mnie przy okazji więc dobrze wam tak.

  12. #12
    MielickiF Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2017
    Wiek
    34
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pojebane PO :(

    Oglądałem ostatnio fakty..... żeeeenada! Co się tam śmiesznych informacji nasłuchałem to głowa mała, a opozycja jak tam jest pięknie przedstawiana to aż w oczy kole.... dno

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-02-06, 13:30

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów