+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 49

Temat: samsung OMNIA

  1. #16
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: samsung OMNIA

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Nazwa sorry ale D900i w porownaniu do Omnii to wiesz
    Wiem
    pisze o tym bo temat zrobił sie hurasamsung a tak naprawde fajne sa narazie tylko pojedyncze modele
    Wyglada na to ze Omnia ma wszystko co chciał bym miec w tel. , troche co prawda mnie bawi jak sie stern jara chuja wartymi pixelami ale filmik to juz lubie zrobic

  2. #17
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: samsung OMNIA

    obejrzalem dopiero filmik o Omnia, mysle ze samsung zgwałci na ciepło Iphone, przewaga to mpix, WM i GPS, a nie jakies gowno zwane agps. Do tego cena taka sama jak te chujfony. Troche zal mi bedize tych jebanych gadzeciarzy, wzieli iphony na abonament a tu psikus
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  3. #18
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: samsung OMNIA

    To iphone nawet nie ma gps-u?

    Iphone i ipod to najbardziej gejowski sprzet swiata
    Jezus was kocha

  4. #19
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: samsung OMNIA

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    obejrzalem dopiero filmik o Omnia, mysle ze samsung zgwałci na ciepło Iphone, przewaga to mpix, WM i GPS, a nie jakies gowno zwane agps. Do tego cena taka sama jak te chujfony. Troche zal mi bedize tych jebanych gadzeciarzy, wzieli iphony na abonament a tu psikus
    spróbuj im wytłumaczyć że omnia jest lepszy : Reklama iPhone 3G w Polsce - MyApple.pl

  5. #20
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: samsung OMNIA

    dodam jeszcze, ze iphone nie ma wymiennej baterii, nie ma java, podobno nie mozna nagrywac nawet video i przesylac rzeczy przez bluetooth. Poznalem parunastu wlascicieli iphone (z racji pracy), oni wiedza ze kupili gowno, ale boja sie sobie przyznac ze wpierdolili troszke pieniedzy i beda mowic, ze to jest jednak zajebsite . Sukces iphone lezy po stronie zajebistej reklamy i fachowcow od marketingu, byc moze w stanach przyjal sie dosc niezle z powodu ceny i mozliwosci jak na tamte czasy. Jak ja kupowalem swoj telefon to kosztowal tyle co iphone, zaluje zakupu, ale przeciez sie nie zesram. Chociaz zeby ostatecznie sie wypowiedziec na temat chujfona musialbym sie tym czyms pobawic. Byc moze dojdzie "do mnie" Omnia za tydzien to dam znac jak to sie rzeczywiscie prezentuje.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  6. #21
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: samsung OMNIA

    dupami zacznijcie sie interesowac a nie chujfonami

  7. #22
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: samsung OMNIA

    Poznalem parunastu wlascicieli iphone (z racji pracy), oni wiedza ze kupili gowno, ale boja sie sobie przyznac ze wpierdolili troszke pieniedzy i beda mowic, ze to jest jednak zajebsite . Sukces iphone lezy po stronie zajebistej reklamy i fachowcow od marketingu
    Amen

  8. #23
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: samsung OMNIA

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    dupami zacznijcie sie interesowac a nie chujfonami
    Ale zobacz araj. Kupuje OMNIE i wydaje na to 1500 zł. Bedzie mi sluzyc jako gps (tak samo dobrze jak nie jeden mio czy navigon czy garmin) , jako aparat (robilem juz zdjecia jednym z nowych modeli samsunga z 5mpix i wychodzą b. dobrze) , jako telefon, jako mp3, i jeszcze neta bede na nim przegladal.

    A teraz pomysl ile bym wydał jakbym kupił te urządzenia osobno.

    OMNIA po japońsku znaczy wszystko i ja w to wchodze

    PS: Enemigo - Iphone tez ma gps, ale tam, przez system op. jestes skazany tylko na tą specjalną wersje tom-tom-a. A w Omni mozesz mieć wiele programów no i przede wszystkim automape.

  9. #24
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: samsung OMNIA

    Cytat Napisał STERN Zobacz post
    Ale zobacz araj. Kupuje OMNIE i wydaje na to 1500 zł. Bedzie mi sluzyc jako gps (tak samo dobrze jak nie jeden mio czy navigon czy garmin) , jako aparat (robilem juz zdjecia jednym z nowych modeli samsunga z 5mpix i wychodzą b. dobrze) , jako telefon, jako mp3, i jeszcze neta bede na nim przegladal.

    A teraz pomysl ile bym wydał jakbym kupił te urządzenia osobno.

    OMNIA po japońsku znaczy wszystko i ja w to wchodze

    PS: Enemigo - Iphone tez ma gps, ale tam, przez system op. jestes skazany tylko na tą specjalną wersje tom-tom-a. A w Omni mozesz mieć wiele programów no i przede wszystkim automape.
    a nie po lacinie ?
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  10. #25
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: samsung OMNIA

    możliwe, nie wiem

  11. #26
    crashik Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2009
    Skąd
    Nowy Targ
    Wiek
    39
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: samsung OMNIA

    Cześć!
    OMnia... hmmm .. no nie wiem. te też bisnessowy telefon do biura jak SE Xperia. Widziałem juz duzo tematów w forach: Xperia vs. Omnia. I ja bym kupił Xperie. CZemu????? No bo np. Omnia nie ma klawiature ale Xperia ma klawiature QWERTY. Omnia nie ma zwykłego kabla do USB. Xperia ma.Omnia Dotykówka-Xperia też. Robili testy z Xperią i Omnią, Xperia 2 razy szybsza.

    Wiem Omnia jest tańsza ale jak ktoś ma na Omnie kase to już prawie za to Xperie kupi.

  12. #27
    Reklamuje Telefony Ziulek-Chlujek Człowiek z aspiracjami Avatar Ziulek-Chlujek
    Na DoFo od
    Mar 2009
    Wiek
    37
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: samsung OMNIA

    całkowicie się zgadzam z Tobą, crashik... ja już posiadam swoją własną xperię, parę dni temu kupiłem i osobiście jestem bardzo zadowolony z tego telefonu. Nie znam symbiana ale mam windows mobile 6.1 i nie powiedziałbym, że jest wolny, wcale się nie zacina, a o omnii nie twierdziłbym to samo...

  13. #28
    crashik Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2009
    Skąd
    Nowy Targ
    Wiek
    39
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: samsung OMNIA

    http://www.youtube.com/watch?v=PcjDfjzrm8k



    tak jest. No i Spójrzcie sobie filmik o Xperii wariaci...........................DDDDD

  14. #29
    crashik Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2009
    Skąd
    Nowy Targ
    Wiek
    39
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: samsung OMNIA


  15. #30
    sargaliba Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2009
    Wiek
    36
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: samsung OMNIA

    Hej!
    Ja chetnie obejrzałabym, ale gzie ten filmik???
    Komóra Xperia, no wyglada no dobre, ale drogi....
    Za ile kupiłesz?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Samsung Monte S5620
    By emilianna in forum Telefony Komórkowe  
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-11-10, 20:25
  2. LCD 32 cale SAMSUNG,LG,PHILIPS,SONY
    By mopisko in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-10-06, 22:02
  3. samsung
    By mineczka in forum Humor
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-03-06, 13:33

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów