+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Nagłośnienie

  1. #1
    303 Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    przybywałybyście?
    Wiek
    38
    Postów
    3,107
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Nagłośnienie

    Mam taki mały dylemat. Aczkolwiek co byście mi zaproponowali do nagłośnienia samochodu?
    Konkretnie chodzi mi o tubę i wzmacniacz. Lepiej kupić tubę aktywną, czy może pasywną+ jakiś wzmacniacz osobno? Może jakieś konkretne propozycje za rozsądną cenę?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Nie patrz tu kurwo

  2. #2
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    zwykle zaczynasz od samego radia ,im wiecej W na kanal tym lepiej .
    Dobre kable ,2 tweetery z przodu ,dobre glosniki w drzwiach i 12" tuba w bagazniku ze wzmacniaczem .
    Dobre radia to zdecydowanie Alpine lub Blaupunkt ,dobre glosniki to Infinity lub Blaupunkt .
    Co do wzmacniaczy to zdania podzielone ale nie warto wywalac od cholery $$$ gdy robisz to tylko dla wlasnej przyjemnosci.
    Mam 9 calowa tube w bagazniku i w zupelnosci wystarcza

  3. #3
    303 Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    przybywałybyście?
    Wiek
    38
    Postów
    3,107
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    samą pasywną tube i radio?
    Nie patrz tu kurwo

  4. #4
    Kynzo18 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Nakło
    Postów
    20
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Więc ja moge śmiało polecić takie nagłośnienie jak ja posiadam bo jestem z nbiego bardzo zadowolony Więc tak radio blaunpunkt na CD,MP3 w przednich drzwiach 2 głośniki lanzara o mocy 2x200 Watt, z przodu także jeszcze mam 2 tweetery DAX 2x120 Watt z tyłu w półce wbudowane głośniki z lanzara o średnicy 6x9 o mocy 2x350 watt no i podstawa w bagażniku Tuba z głośnikiem dwu cewkowym oczywiście lanzar średnica 30 CM moc 1000 Watt a w RMS 500 Watt a to wszystko podpięte pod wzmacniacz niemieckiej firmy McHamer 4x300 + 1x600 I to napewno by Ci wystarczyło POZDRAWIAM

  5. #5
    tygrys1913 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Kraków
    Postów
    57
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    a ja mam pytanie ile trzeba wydać na jakiś wzmacniacz i tube do bagarznika żeby tak w miarę chodziło... okablowanie mam już i kupiłem radyjko alpine, myślałem o wzmacniaczu tej samej firmy ale troszke za dużo kosztuje bo ok1000zł a myślę że całkiem niezył sprzęt mogę kupić taniej doradźcie coś gdzie kupić w miarę tanio... coś rozsądnego

  6. #6
    Wyrzucony z DoFo czerwonyprw Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    30
    Postów
    107
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Nagłośnienie

    Ja mam podłączone w aucie nagłośnienie od firmy https://stx.pl/ i mogę Ci je polecić w 100% mają bardzo dobry sprzęt nagłaśniający. Jakość dźwięku jest naprawdę rewelacyjna mimo iż użytkuję go ponad 2 lata.

  7. #7
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Nagłośnienie

    Zawsze wybór takiego sprzętu wiąże się z niemałym dylematem. Najważniejsze jest to aby wybrać coś dobrej jakości, co samo w sobie jest trudne. Następnie trzeba też zwrócić uwagę na inne aspekty jak chociażby cena czy też łatwość obsługi. Doskonały sprzęt można znaleźć na stronie: http://bangolufsen.pl/ . Jest tutaj szeroki wybór słuchawek i głośników, więc każdy na pewno znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Polecam - cena i jakość dostępnych produktów jest naprawdę dobra, więc na pewno będziesz zadowolony z zakupu.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów