+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 36

Temat: Ruszyło Euro 2008-DYSKUSJE,OBSTAWIANIE

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Ruszyło Euro 2008-DYSKUSJE,OBSTAWIANIE

    piszcie w tym dziale(EURO 2008) kazdy mecz - jako odzielny temat

    JAKO TYTUł PODAJCIE KTO WALCZYł I WYNIK(np jutro - Polska-Niemcy 1410:0) a opis-jaki chcecie i kazdy moze w danym meczu napisac swoje refleksje

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp: Ruszyło Euro 2008

    Polska : Niemcy
    08.06.2008 r

    8+6 = 14
    2+8 = 10
    -----------
    1410 r


  3. #3
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Ruszyło Euro 2008

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    Polska : Niemcy
    08.06.2008 r

    8+6 = 14
    2+8 = 10
    -----------
    1410 r

    czyli dostana baty

  4. #4
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Ruszyło Euro 2008-DYSKUSJE,OBSTAWIANIE

    chciałbym bardzo,żeby dzisiaj wieczorem Polska sie cieszyła,tymbardziej,że jutro rano jade w miejsce,gdzie bedzie dużo niemców-moich znajomych i bym im grał na gulku...mam wielka nadzieje,ale jednak cos mi mówi,że to my dostaniemy baty

  5. #5
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Ruszyło Euro 2008-DYSKUSJE,OBSTAWIANIE

    Austria - Chorwacja - zastanawiam sie czy nie dać na remis tu

  6. #6
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Ruszyło Euro 2008-DYSKUSJE,OBSTAWIANIE

    moze byc remis w meczu austria-chorwacja.
    zreszta dobrze by bylo jakby austria wygrala. chorwaci przegrali z niemcami, a z nami remis.
    wtedy my przegrywamy z niemcami, remisujemy z chorwatami, a z austria wygrywamy.
    punktacja:
    niemcy 7
    polska 4
    austria 3
    chorwacja 2


    teraz tak popatrzalem i troche niscislosci sie pojawilo wedlug tej tabeli w porownaniu do tego co wyzej napisalem.
    w kazdym razie ta tabela moglaby wygladac takze tak:
    n 9
    p 4
    a 3
    ch 1
    jak dzisiaj zremisujemy to uwazam, ze nie ma szans abysmy nie wyszli z grupy. chyba, ze austria bedzie bardzo mocna. od austrii bedzie duzo zalezec. zreszta niewazne. z duzo doza prawdopodobienstwa moze byc jak zawsze w pierdol i do domu.
    Ostatnio edytowane przez Porzadny ; 08-06-08 o 11:54

  7. #7
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp: Ruszyło Euro 2008-DYSKUSJE,OBSTAWIANIE

    Holandia - Włochy mam nadzieję, że 1-2
    ..or do I really love your brain?

  8. #8
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Ruszyło Euro 2008-DYSKUSJE,OBSTAWIANIE

    jeżeli wyjdziemy z grupy to moze byc taki scenariusz:
    19. czerwca ,20:45 » Ćwierćfinał :
    Portugalia ?:? Polska (Bazylea)

  9. #9
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Ruszyło Euro 2008-DYSKUSJE,OBSTAWIANIE

    przed chwila skonczylem ogladac wywiad z benem od hakerow.
    gosc takie bzdury wypowiada, ze historia. dla mnie jest w tym momencie cieciem. gadac o cudzie, ze polska gra w me. druzyna, ktora z polskimi selekcjonerami 2 razy z rzedu w ostatnich ms brala udzial. przejal druzyne, ktora z janasem byla na ms i gdyby janas nie bral swoich ludzi. tylko troche lepiej poprowadzil selekcje na ms to nawet wyszlibysmy tam z grypy. mam nadzieje, ze haker sie sprezy i cos zrobi chociaz ja watpie abysmy wyszli.

  10. #10
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Ruszyło Euro 2008-DYSKUSJE,OBSTAWIANIE

    Kurde nie wiem na co dziś stawiać

    Hiszpania - Rosja

    Grecja - Szwecja


  11. #11
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie co sadzicie o studiu euro

    no wlasnie co sadzicie o tym calym studiu. mi osobiscie bardziej odpowiada. ekipa jest mloda i podejmuje ciekawa dyskusje czesto kontrowersyjna. dzieki temu widac, ze na przyklad jest maly smrod kolo kadry. nikt tam leo nie klepie po plecach po porazce ale zadaja odpowiedzi.
    dosyc mialem szpakowskiego i fachowcow w stylu engel, gmoch i jego szczeka.
    kolton, borek ja ich lubie. do tego kowalczyk (alkoholik niestety przez co kariere spierdolil sobie), hajto (szmugler fajek) oprocz tego jest boniek, swierczewski i reszta nie mniej wazna.
    no i tez jeszcze do konca nie rozpaczaja bo w koncu mamy jeszcze 2 mecze. jak przegramy z austria to wtedy leo zostanie zjechany.

  12. #12
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp: co sadzicie o studiu euro

    Studio jest niezłe, ludzie i analizy jakie przeprowadzają są w dobrym stylu. Mi też się podoba.



    A, tak po za tym - wiecie, że ma być druga edycja tańca na lodzie? - która, będzie kosztować tyle ile kosztowałyby prawa do transmisji euro08

    I to mnie najbardziej wkurwia - telewizja publiczna ma wykonywać misję - jaką misję? Na co idą nasze (publiczne) pieniądze!? Po raz pierwszy zakwalifikowaliśmy się do euro, a oni nie postarali się o prawa do transmisij, tylko wolali zainwestować w tandetny quasi show.



    Jedno co dobre to, to że na pewno oprawa, czyli studio i dobór ekspertów tvp byłby na gorszym poziomie niż w polsacie. No, ale sam fakt.

  13. #13
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: co sadzicie o studiu euro

    Ja nie oglądam TV wiec nie wiem, a w lokalu w którym oglądałem mecz był odrazu mecz , bez studia

    Ale wiem o czym mówisz , też tych starych pryków szpakowskiego, strejlau-a, gmocha nie trawię, oni by nawet porażkę 10-0 wyjaśnili przyczynami losowymi lub pogodowymi

  14. #14
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Ruszyło Euro 2008-DYSKUSJE,OBSTAWIANIE

    dla mnie ta grupa taka jakas bez wyrazu.
    w kazdym razie mysle, ze hiszpania powinna wygrac z rosja chociaz nie bedzie latwo.
    co do drugiego meczu to bardziej sklanialbym sie na remis. ale wolalbym aby szwecja wygrala, bardziej jednak jest mozliwa wygrana szwecji.

  15. #15
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp: co sadzicie o studiu euro

    Cytat Napisał STERN Zobacz post
    tych starych pryków szpakowskiego, strejlau-a, gmocha nie trawię, oni by nawet porażkę 10-0 wyjaśnili przyczynami losowymi lub pogodowymi
    hehe, dokładnie!

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. To mnie ruszyło
    By Nazwisko in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-02-09, 00:04
  2. Polska wygra Euro 2008!
    By Enemigo in forum Konsole  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-04-08, 12:19
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 04-12-07, 22:27
  4. Dyskusje
    By Hitman in forum SPRAWY dotyczące DoFo
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 29-12-06, 14:34
  5. EURO 2008
    By Kozac in forum SPORT
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-01-06, 21:18

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów