+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Temat: Pieprzyć Iphona

  1. #1
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Red face Pieprzyć Iphona

    Nie jestem pedałem więc nie kupuje maców, ipodów i iphona. Niedawno wróciłem ze sklepu dla idiotów gdzie macałem godzinę dotykowy telefon-aparat (5mgpix) LG KU 990 i już wiem, że muszę go mieć i musze na niego zarobić (ok 1600 zł). Jedyne jego minusy to takie, że nie da sie z niego GPS-a zrobić, no i wchodzi max 2gb pamięci SD tylko, ale co tam Chyba pierwszy raz w życiu zdradzę nokię :P

    Edit (lepsze wideo) -



    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Ostatnio edytowane przez stern ; 06-06-08 o 01:21

  2. #2
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Iphone obsysa pale tak samo jak Ipod. Tylko pedaly chca miec iphona
    Jezus was kocha

  3. #3
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Mówisz, że taki dobry? - zastanawiam się właśnie nad kupieniem czegoś nowego. Myślałem o iphonie, ale jak zobaczyłem, że on ma tylko 2mpx to już mi się odechciało na niego patrzeć.
    Nokia n82 jest dobra i właśnie o niej myślę, też ma 5 mpx aparat, a nówka kosztuje ok 1300 - dotykowego oczywiście nie ma.
    Szkoda, że to jest LG - jakoś nie mam przkonania. Od zawsze tylko nokia. No, ale może czas na jakąś zmianę.

  4. #4
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    Mówisz, że taki dobry? - zastanawiam się właśnie nad kupieniem czegoś nowego. Myślałem o iphonie, ale jak zobaczyłem, że on ma tylko 2mpx to już mi się odechciało na niego patrzeć.
    Nokia n82 jest dobra i właśnie o niej myślałem, też ma 5 mpx aparat a nówka kosztuje ok 1300 - dotykowego oczywiście nie ma.
    Moja kumpela ma LG i jest mega zadowolona, oczywiscie o wiele gorszy model.

    Powiem Ci jedno. Na mnie malo telefonów jest w stanie zrobic wrazenie, ale w tym sie po prostu zakochałem Wygląda po prostu zajebiscie, ten filmik tego nie oddaje do końca. A dotykowy ekran to jest to, nigdy wiecej małej klawiaturki No i ten aparat...bajka.

    Nie wiem jeszcze jak z baterią.

    Nokie mi sie juz nudzily a seria N zawiodła :/

  5. #5
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    ja juz stary hu...jestem,ale nigdy nie lubiłem kombajnów, dlatego nie kumam po co kupywac telefon,który ma mp3,gps i zajebisty aparat....ja zawsze kupie dobry mp3,gps i cyfrówke,a telefon - zawsze nokia

  6. #6
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    ja juz stary hu...jestem,ale nigdy nie lubiłem kombajnów, dlatego nie kumam po co kupywac telefon,który ma mp3,gps i zajebisty aparat....ja zawsze kupie dobry mp3,gps i cyfrówke,a telefon - zawsze nokia
    i tak jest z kazdym sprzetem

  7. #7
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Tez nie lubie przeladowanych telefonów araj, ale mimo wszystko taki wygodny aparat w telefonie i do tego aż 5mpix i flesz to jest przydatny bajer bo przecież lustrzanki sie nie zabiera na wieczorne wyjście. Kurcze szkoda ze ma tylko max 2gb pamięci, to jest chyba najwiekszy minus. Ale w sumie to i tak starczy na jakiś 30 minutowy filmik i troche zdjęć.

  8. #8
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Stern
    1070.00 PLN

  9. #9
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    Hehehe no to niezle

    Teraz widać jak wielkim sklepem dla idiotów jest Media Markt

    Ja pierdole 600 zł róznicy...szok

  10. #10
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Iphone nie moze mmsow wysylac
    Jezus was kocha

  11. #11
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    szkoda, że nie ma gpsu i wi-fi - w przeciwnym razie zasługiwałby na miano (sądząc po opisach i komentarzach) telefonu idealnego

  12. #12
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    szkoda, że nie ma gpsu i wi-fi - w przeciwnym razie zasługiwałby na miano (sądząc po opisach i komentarzach) telefonu idealnego
    Nom to też jest spory minus. Ale tak czy siak jest to fajny telefon i jak można go mieć za 1000 zł to nieźle skopał tyłek nokii. Szczerze, wygląda na maksa lansiarsko, po prostu ładnie.

    A co sądzicie o HTC? Tam też jest dotykowy ekran a i automapę można wgrać darmową ( do nokii to tom toma mobile) nie wiem jak z odbiornikiem gps czy trzeba zewnętrzny czy bedzie dzialal ten wewnątrz .Miał ktoś kontakt? Ten windows mobile to dobry czy nie? Kumpel mi pokazywal przez chwile to nawet fajnie ale dla mnie za bardzo windowsowo, czytalem też ze zdania na jego temat są różne. Ale tam to chyba slabsze aparaty znowu są?

    A ten system autorski LG to naprawde fajnie wygląda.

  13. #13
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Obczajcie jeszcze to - można wgrać theme iphona do tego lg Gps tez mozna wgrac ale ten biedny darmowy amAze, ale zawsze to coś. Sporo jest filmików na jutubie z tym phonem. Nawet jesli nie jest idealny, to pomyślcie o jego następcy Zmiecie wszystko jesli bedzie mial to co mu brakuje teraz


  14. #14
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Poeeeezja


  15. #15
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    szkoda, ze za duzo chlam i gubie telefony

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów