+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: Pieprzyć Iphona

  1. #16
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Cytat Napisał STERN Zobacz post
    Nom to też jest spory minus. Ale tak czy siak jest to fajny telefon i jak można go mieć za 1000 zł to nieźle skopał tyłek nokii. Szczerze, wygląda na maksa lansiarsko, po prostu ładnie.

    A co sądzicie o HTC? Tam też jest dotykowy ekran a i automapę można wgrać darmową ( do nokii to tom toma mobile) nie wiem jak z odbiornikiem gps czy trzeba zewnętrzny czy bedzie dzialal ten wewnątrz .Miał ktoś kontakt? Ten windows mobile to dobry czy nie? Kumpel mi pokazywal przez chwile to nawet fajnie ale dla mnie za bardzo windowsowo, czytalem też ze zdania na jego temat są różne. Ale tam to chyba slabsze aparaty znowu są?

    A ten system autorski LG to naprawde fajnie wygląda.
    To zalezy z jakim HTC (to tylko marka jak nokia), model Kaiser daje rade naprawde jesli chodzi o parametry. Ja mam Mio A702 z WM6.0 - choc i tak uzywam tylko jako telefonu ,nie bawie sie w jakies programy z dupy czy tym bardziej gry. Windows Mobile jest dobry, bo masz mase aplikacji i gier, jak kogos to kreci to mozna wrzucic Open Office, Skype, Gadu-Gadu, Winamp (choc i tak systemowo jest windows media player).
    Moge wrzucic pozniej zdjecie z mego aparatu, niby 3,2 mpix, ale sony i nokia maja o wiele lepsze zdjecia przy rozdzielczosci nawet 2mpix (pewno lepsze obiektywy).
    Automapa darmowa nie jest (tylko demo), ale jak kogos stac na telefon za 1600 zl to chyba i stac go wydac 300 zl na automape.
    Toshiba G900 to fajny i bardzo tani wynalazek jak na swoje mozliwosci, ale ma swoje rozmiary.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  2. #17
    Here I am ... Józefina Człowiek z aspiracjami Avatar Józefina
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    837
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    A ja chcialam sobie Iphona kupic. Mowicie ze nie warto?

  3. #18
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Cytat Napisał Józefina Zobacz post
    A ja chcialam sobie Iphona kupic. Mowicie ze nie warto?
    wczoraj mialem z nim stycznosc, naprawde przereklamowana zabawka i przedewszystkim za drogi jak na swoje parametry, nie wspomne o idotycznym braku nagrywania filmow skoro ma aparat -_-" jak chcesz dotykowy to lg

  4. #19
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    To zalezy z jakim HTC (to tylko marka jak nokia), model Kaiser daje rade naprawde jesli chodzi o parametry. Ja mam Mio A702 z WM6.0 - choc i tak uzywam tylko jako telefonu ,nie bawie sie w jakies programy z dupy czy tym bardziej gry. Windows Mobile jest dobry, bo masz mase aplikacji i gier, jak kogos to kreci to mozna wrzucic Open Office, Skype, Gadu-Gadu, Winamp (choc i tak systemowo jest windows media player).
    Moge wrzucic pozniej zdjecie z mego aparatu, niby 3,2 mpix, ale sony i nokia maja o wiele lepsze zdjecia przy rozdzielczosci nawet 2mpix (pewno lepsze obiektywy).
    Automapa darmowa nie jest (tylko demo), ale jak kogos stac na telefon za 1600 zl to chyba i stac go wydac 300 zl na automape.
    Toshiba G900 to fajny i bardzo tani wynalazek jak na swoje mozliwosci, ale ma swoje rozmiary.
    htc fajny ale za drogi, mio 702 b.fajny nawet go chcialem kupic, ale uznalem ze 200 mhz to troche mało?, toshiba g900 fajny ale mega chujowa kamera.

    obadaj sobie samsung omnia co wchodzi za miesiac do polandu, to jest dopiero wyjebany tel i ma wm 6.1, czyli ten najlepszy teraz.

  5. #20
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Cytat Napisał STERN Zobacz post
    htc fajny ale za drogi, mio 702 b.fajny nawet go chcialem kupic, ale uznalem ze 200 mhz to troche mało?, toshiba g900 fajny ale mega chujowa kamera.

    obadaj sobie samsung omnia co wchodzi za miesiac do polandu, to jest dopiero wyjebany tel i ma wm 6.1, czyli ten najlepszy teraz.
    HTC Diamond zdaje sie ma WM 6.2 (w Era jest jako mda compact IV). Mio A702 ma procek 200mhz, ale jest to omap850, czyli 2 rdzeniowy bodajze., automapa chodzi elegancko i szybko wylicza trase, a lepszy wm to kwestia dni/miesiecy/stuleci zanim zrobia rom z najnowsza wersja wm (choc w przypadku A702 chuj wie, malo osob to ma bo kazdy sugeruje sie czestotliwoscia procesora)
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  6. #21
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    HTC Diamond zdaje sie ma WM 6.2 (w Era jest jako mda compact IV). Mio A702 ma procek 200mhz, ale jest to omap850, czyli 2 rdzeniowy bodajze., automapa chodzi elegancko i szybko wylicza trase, a lepszy wm to kwestia dni/miesiecy/stuleci zanim zrobia rom z najnowsza wersja wm (choc w przypadku A702 chuj wie, malo osob to ma bo kazdy sugeruje sie czestotliwoscia procesora)
    a to nie wiedzialem, ale mówisz ze zdjecia robi słabe wiec dla mnie odpada

    duzym plusem tego tel jest wygodna klawiatura, choc ja tam napalony jestem na calkowicie dotykowe tel teraz

  7. #22
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Cytat Napisał STERN Zobacz post
    a to nie wiedzialem, ale mówisz ze zdjecia robi słabe wiec dla mnie odpada

    duzym plusem tego tel jest wygodna klawiatura, choc ja tam napalony jestem na calkowicie dotykowe tel teraz
    przykladowe zdjecia w nocy
    http://images33.fotosik.pl/331/014bf2555127cb12.jpg
    http://images29.fotosik.pl/254/570d7985bb1694f8.jpg z lampa

    w dzien :

    http://images34.fotosik.pl/323/da695cc60f2710e0.jpg
    http://images23.fotosik.pl/253/eec9eb4b6f688bd9.jpg

    albo tu jakiegos goscia http://www.telix.pl/images/200804/mio_a702.html

    jednak za te kase wolalbym raczej asus p750 (mimo ze ma 256 wbudowanej pamieci [za to procesor marvell 520 mhz], a702 ma 1gb + slot na karty sdhc, ktorych nigdy raczej nie kupie bo 1gb w zupelnosci mi wystarcza )
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  8. #23
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    zdjecia bardzo ładne , nie wiem czemu narzekasz na jakosc. moja nokia 6120 z 2mpx robi przy nich tak chujowej jakosci zdjecia ze az mi wstyd. Musze sie pozbyc tego gówna jak najszybciej i obiecuje sobie, nigdy wiecej nokii

    Ps: Darmowa automape znajdziesz na Torrenty.org - Polski Katalog TorrentĂłw

  9. #24
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    Cytat Napisał Józefina Zobacz post
    A ja chcialam sobie Iphona kupic. Mowicie ze nie warto?
    Nie warto iphone ssie jaja
    Jezus was kocha

  10. #25
    Mr.Boom Człowiek z aspiracjami Avatar Mr.Boom
    Na DoFo od
    Jan 2009
    Wiek
    43
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    mówicie o różnych smartphonach a co powiecie o nowej Pradzie II
    Wprowadzili do niej wiele poprawek, czy ktoś już ją ma i może powiedzieć jak mu się sprawuje?

    Tu znalazłem link o telefoniku YouTube - LG Prada

  11. #26
    hybryd Człowiek z aspiracjami Avatar hybryd
    Na DoFo od
    Jan 2009
    Wiek
    39
    Postów
    120
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    no ta Prada II jest zdecydowanie na plus

  12. #27
    dudus7 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2009
    Postów
    21
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pieprzyć Iphona

    heh i tak nokia 3410 jest lepsza od ajpona

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów