+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: wróżka

  1. #16
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Bardzo dawno temu wybrałam się do wróżki z dwoma koleżankami.Bardziej zrobiłyśmy to dla jaj ,niż z ciekawości Wróżką okazała się starowinka,prawie ślepa.Wszystko co mi powiedziała,sprawdziło się..........oprócz jednego.Teraz zastanawiam się czy i kiedy może się jeszcze spełnić

  2. #17
    Marusieniek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Wiek
    38
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: wróżka

    A ja ostatnio stwierdziłem, że najwyższa pora skorzystać z pomocy wróżki. Niestety mieszkam w bardzo małej mieścinie i takich u nas nie ma, a do najbliższego większego miasta trzeba jechać ponad godzinę to stwierdziłem, że skorzystam z usług online. Trafiłem na wróżkę Ewę z https://wrozbytarot.online/. To było moje pierwsze spotkanie z taką "magią", ale muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Wszystko co Pani Ewa przepowiedział sprawdziło się. Myślę, że jeszcze nieraz do niej wrócę

  3. #18
    Marek324 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2020
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: wróżka

    Ja właśnie jakiś czas odwiedziłem wróżkę i od tamtej pory raz w miesiącu do niej dzwonię. Teraz jest ciężko bo są kolejki, ale może uda się wam dodzwonić. Tu jest numer https://e-wyrocznia.pl/wrozka-online/ Wróżki Ewy szukajcie

  4. #19
    set
    Guest

    Domyślnie Odp: wróżka

    Ja nie chodzę do wróżki, kiedyś chodziłam do mojej znajomej na tarota, ale teraz już sama go sobie stawiam. Uważam, że karty mogą nam bardzo dużo powiedzieć, trzeba tylko uwierzyć. Karty, nie tylko do tarota, kupiłam w sklepie internetowym z rzeczami ezoterycznymi Synegrie.POLSKA. Ich oferta jest szeroka, posiadają przepiękne karty, które można kupić w konkurencyjnych cenach. Obecnie jest to mój ulubiony sklep i bardzo wyczekuję ich nowości.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów