+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: Mam 24 lata...

  1. #1
    Angeal Człowiek z aspiracjami Avatar Angeal
    Na DoFo od
    Apr 2008
    Wiek
    40
    Postów
    38
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Mam 24 lata...

    Wlasnie wrocilem do domu pod wlywem alkohlu i moja mamusia zorbil mi akcje co dalej albo picie z kumplami albo sie ochajtac i miec dzieci chociaz mi sie nie spieszy uwielbiam takie klimaty
    dla co niektorych glupi temat ale mam pytanie: od ktorego roku zycia zaczac samodzielne zycie?Napewno to zalzey od statusu zyciowego?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Mam 24 lata...

    Jak naszybciej.

  3. #3
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Mam 24 lata...

    Cytat Napisał Angeal Zobacz post
    Wlasnie wrocilem do domu pod wlywem alkohlu i moja mamusia zorbil mi akcje
    masz mamusie faceta ???

  4. #4
    OZESZLOL Wie o co chodzi OZESZLOL Wie o co chodzi Avatar OZESZLOL
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    mieszkasz ?
    Postów
    551
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie Odp: Mam 24 lata...

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    masz mamusie faceta ???
    hahahhaha
    Kościół rzymskokatolicki przelał więcej krwi niż jaka kolwiek inna religia


    Geniusze Kina Sprawdź To

  5. #5
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Mam 24 lata...

    Cytat Napisał Angeal Zobacz post
    Wlasnie wrocilem do domu pod wlywem alkohlu i moja mamusia zorbil mi akcje co dalej albo picie z kumplami albo sie ochajtac i miec dzieci chociaz mi sie nie spieszy uwielbiam takie klimaty
    dla co niektorych glupi temat ale mam pytanie: od ktorego roku zycia zaczac samodzielne zycie?Napewno to zalzey od statusu zyciowego?

    Nie,jestes jak najbardziej normalny,zostan w domu jak najdluzej,na kobiety bedziesz mial czas po 40-tce,wtedy mozesz zaczac myslec o malzenstwie i dzieciach.
    Twoja mamusia naprawde powinna byc z ciebie dumna,wychowala jednostke odpowiedzialna,wzorowa prawie.

  6. #6
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Mam 24 lata...

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Twoja mamusia naprawde powinna byc z ciebie dumna,wychowala jednostke odpowiedzialna,wzorowa prawie.
    powinien...wychował

  7. #7
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Mam 24 lata...

    Angeal też jestem maminsynkiem ale gniazdko matczyne opusciłem na dobre w wieku 22-23 lat (nie pamiętam dokladnie ze 3-4 lata temu). W twoim wieku to już powinieneś ale to też zależy od ciebie i twoich warunków mieszkaniowych, czy mieszkasz w bloku czy w domku (i masz np. poddasze).

  8. #8
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Mam 24 lata...

    Cytat Napisał STERN Zobacz post
    Angeal też jestem maminsynkiem ale gniazdko matczyne opusciłem na dobre w wieku 22-23 lat (nie pamiętam dokladnie ze 3-4 lata temu). W twoim wieku to już powinieneś ale to też zależy od ciebie i twoich warunków mieszkaniowych, czy mieszkasz w bloku czy w domku (i masz np. poddasze).
    i teraz uczysz sie na dziennych i pracujesz, ale codziennie mozesz spedzac czas na forum ? zrob se balon z chuja czlowieku (vide jeden z twoich tematow)
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  9. #9
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Mam 24 lata...

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    i teraz uczysz sie na dziennych i pracujesz, ale codziennie mozesz spedzac czas na forum ? zrob se balon z chuja czlowieku (vide jeden z twoich tematow)
    Co ty pierdolisz idioto? Skąd wiesz co robie czy nadal studiuje czy nie a o pracy to nigdy nie pisalem, chyba ze jakiejs chwilowej itp. Na gg nie odpisywalem ci od roku człowieku z nudnym życiem mimo ze zagadywałeś do mnie jak pies bez honoru. Co zabolało ze z mamusią nadal mieszkasz a ja nie ofermo? Też mi osiagniecie i powód do klamstw buahaha ale ty przykry jesteś. No nie mam pytan. Szukałes we mnie kolegi i myślisz ze mnie znasz.



    A ty to co zamulaczu pierdolony? Siedzisz tu 24h/7 i jeszcze podpierdalasz krzywo, kto siedzi i siedział dłuzej na necie od ciebie? Chyba tylko Google Boty, mało to razy zamulałeś tu całe tygodnie? Widzisz ja wchodze tu bo lubie tą ekipę i żeby się pośmiać, a Ty bo się po prostu nie masz innej rozrywki, nudzisz się w tej swojej dziurze i sklepiku z pensją głodową i napinasz na niewiadomo kogo od lat. Kup sobie nowy komputer do walk internetowych.

  10. #10
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Mam 24 lata...

    Cytat Napisał STERN Zobacz post
    Co ty pierdolisz idioto? Skąd wiesz co robie czy nadal studiuje czy nie a o pracy to nigdy nie pisalem, chyba ze jakiejs chwilowej itp. Na gg nie odpisywalem ci od roku człowieku z nudnym życiem mimo ze zagadywałeś do mnie jak pies bez honoru. Co zabolało ze z mamusią nadal mieszkasz a ja nie ofermo? Też mi osiagniecie i powód do klamstw buahaha ale ty przykry jesteś. No nie mam pytan. Szukałes we mnie kolegi i myślisz ze mnie znasz.



    A ty to co zamulaczu pierdolony? Siedzisz tu 24h/7 i jeszcze podpierdalasz krzywo, kto siedzi i siedział dłuzej na necie od ciebie? Chyba tylko Google Boty, mało to razy zamulałeś tu całe tygodnie? Widzisz ja wchodze tu bo lubie tą ekipę i żeby się pośmiać, a Ty bo się po prostu nie masz innej rozrywki, nudzisz się w tej swojej dziurze i sklepiku z pensją głodową i napinasz na niewiadomo kogo od lat. Kup sobie nowy komputer do walk internetowych.
    Hahaha, stern probuje mnie osmieszyc, jebany cepie przeanalizuj sobie archiwum i pisz kto pierwszy sie odzywal.
    Zachowujesz sie jak internetowy gej, wystarczy ze cie ignorowalem to robiles mi wyrzuty, nie interesuje mnie nawet z kim mieszkasz ale twoje wałki sa zenujace zolnierzu mafii.
    Kiedy siedzialem tu tygodniami ?
    Jestes zabawny jak twoj temat o wachaniu jader
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  11. #11
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Mam 24 lata...

    Cytat Napisał Angeal Zobacz post
    Wlasnie wrocilem do domu pod wlywem alkohlu i moja mamusia zorbil mi akcje co dalej albo picie z kumplami albo sie ochajtac i miec dzieci chociaz mi sie nie spieszy uwielbiam takie klimaty
    dla co niektorych glupi temat ale mam pytanie: od ktorego roku zycia zaczac samodzielne zycie?Napewno to zalzey od statusu zyciowego?
    Jak Cię jeszcze w domu chca to siedź i nie marudź

  12. #12
    Jebał Cie pies! Tak jest!!!! Cannabis Wie o co chodzi Avatar Cannabis
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Skąd
    dokąd? którędy?
    Wiek
    38
    Postów
    485
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp: Mam 24 lata...

    Cytat Napisał Angeal Zobacz post
    Wlasnie wrocilem do domu pod wlywem alkohlu i moja mamusia zorbil mi akcje co dalej albo picie z kumplami albo sie ochajtac i miec dzieci chociaz mi sie nie spieszy uwielbiam takie klimaty
    dla co niektorych glupi temat ale mam pytanie: od ktorego roku zycia zaczac samodzielne zycie?Napewno to zalzey od statusu zyciowego?
    nie jesteś sam. moja mamusia też mówi żebym nie pił z kolegami ale teraz tylko to mi zostało

  13. #13
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Mam 24 lata...

    stern i goerres;brawo panowie
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  14. #14
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Mam 24 lata...

    Grzesiu mój drogi ale ja nie muszę cię próbować ośmieszać bo zrobiłeś to sam i to dwa razy:

    1. Analizujesz moje wypowiedzi sprzed lat i teraz, zżera cie ciekawość na mój temat, co jakiś tam stern na forum zrobił, powiedział i jak żyje, czy pracuje czy studiuje itp. Żałosne.

    2. Uważasz ze opuszczenie domu rodzinnego to luksus i powód do ściem.

    Staczasz się stary!

  15. #15
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Mam 24 lata...

    żeby ludzie się tak ze sobą nie mogli dogadać

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Słodkie lata 90 te :)
    By stern in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-10-13, 10:19
  2. Wspomnienie Lata
    By Nazwisko in forum Zdjęcia
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-10-07, 17:01
  3. ladnie lata...
    By yardin in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-06, 16:56

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów