+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: penetracja wzrokowa odbytu

  1. #1
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie penetracja wzrokowa odbytu

    wiezien chce odszkodowania za ...no wlasnie;
    Najpoważniejszy zarzut dotyczy jednak rewizji, którym był poddawany po każdym powrocie do aresztu z przesłuchania czy rozprawy. "Rozbieranie do naga i wystawianie odbytnicy na widok przeszukującego mnie funkcjonariusza było niezręczne. Powodowało to uczucie poniżenia ze względu na penetrację wzrokową, a co za tym idzie uszczerbek psychiczny, bo nie znałem preferencji seksualnych osób, które mnie przeszukiwały i oglądały moją odbytnicę" - napisał Wiesław P. Dodał, że pobyt w mysłowickim areszcie wywołał u niego fobie oraz nocne koszmary.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  2. #2
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: penetracja wzrokowa odbytu

    Nie wiedzial, ze jak sie idzie do wiezienia/aresztu to trzeba liczyc sie z penetracja odbytu ?
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  3. #3
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: penetracja wzrokowa odbytu

    Jestem wstrząśnięty

  4. #4
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: penetracja wzrokowa odbytu

    Sentyment ty garowales,czules sie upokorzony rozwierajac posladki przy sluzbie wieziennej ?
    Czy czesto zdarzalo sie ze SW pytala dlaczego o twoj nie dzialajacy zwieracz ?

    O ile dobrze pamietam kolezka Ssmyka,Erni z pakerni zarabial na zycie sprawdzajac odbyty wiezniow.

  5. #5
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: penetracja wzrokowa odbytu

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Sentyment ty garowales,czules sie upokorzony rozwierajac posladki przy sluzbie wieziennej ?
    Czy czesto zdarzalo sie ze SW pytala dlaczego o twoj nie dzialajacy zwieracz ?

    O ile dobrze pamietam kolezka Ssmyka,Erni z pakerni zarabial na zycie sprawdzajac odbyty wiezniow.
    Ja pamietam ze Erny wychowywal sam córeczke bo jego żona puściła się z włochem i umiał karate, tzn mówil ze umie. Pózniej chyba spiknał się w realu z józefiną ale mało mnie to obchodziło wiec nie wnikałem.

  6. #6
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: penetracja wzrokowa odbytu

    Cytat Napisał STERN Zobacz post
    Ja pamietam ze Erny wychowywal sam córeczke bo jego żona puściła się z włochem i umiał karate, tzn mówil ze umie. Pózniej chyba spiknał się w realu z józefiną ale mało mnie to obchodziło wiec nie wnikałem.
    Erniego zona puscila sie z jakas kolorowa malpa,Marokanczykiem chyba,karateka taki z niego byl a gdy z nim rozmawialem to jaral fajke za fajka,pewnie taki sam karateka jak gangster z Sentymenta czy paker z Whatevera.
    No a kiedys go zapytalem o ucieczke Niemczyka z Wadowickiego wiezienia a ten dupek mowil ze nic o tym nie wiedzial i nie slyszal.

  7. #7
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: penetracja wzrokowa odbytu

    TAK to byłą mega pauka, pamietam jak płakał razem ze smykiem na nkt po aferze którą rozpetałem z ich pw
    W ogóle 6b to dobrze ze nie pojechałeś do Ssmyka bo oni chcieli na ciebie zrobić zasadzkę Smyk miał czekać w jakimś polu a w krzakach Erny i koledzy

  8. #8
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: penetracja wzrokowa odbytu

    Cytat Napisał STERN Zobacz post
    TAK to byłą mega pauka, pamietam jak płakał razem ze smykiem na nkt po aferze którą rozpetałem z ich pw
    W ogóle 6b to dobrze ze nie pojechałeś do Ssmyka bo oni chcieli na ciebie zrobić zasadzkę Smyk miał czekać w jakimś polu a w krzakach Erny i koledzy
    Hehe opowiedz ze szczegolami o naszych forumowych bohaterach

  9. #9
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: penetracja wzrokowa odbytu

    Cytat Napisał sztetke Zobacz post
    wiezien chce odszkodowania za ...no wlasnie;
    Ciekawe czy dostal
    Jezus was kocha

  10. #10
    K0573KFan Człowiek z aspiracjami Avatar K0573KFan
    Na DoFo od
    Dec 2008
    Skąd
    ŁDZ
    Wiek
    35
    Postów
    9
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: penetracja wzrokowa odbytu

    Niech się cieszy że nikt nie próbował zrobić mu intubacji analnej , a tym gorzej byłoby dla niego gdyby zastosowali przy tym manewr Selicka.
    Wpierdol bobra w suchy czajnik!!!

  11. #11
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: penetracja wzrokowa odbytu

    Dobry temat, ene in tha house dziwki!
    Jezus was kocha

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów