+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 30

Temat: Ambrozja

  1. #1
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Ambrozja


    Pokój Prawdy
    Zasada jest jedna-odpowiadamy prawde lub nie piszemy nic......głupie i obraźliwe pytania beda wywalane
    WAŻNE---OSOBA ZAPROSZONA ODPOWIADA NA PYTANIA LUB NIE....PYTANIA INTYMNE,OSOBISTE LUB POLITYCZNE NIE MOGA W GOSPODARZU POKOJU PRAWDY
    WZBUDZAĆ EMOCJI POWODUJĄCYCH WSZCZĘCIE ZADYMY...PO PROSTU-ODPOWIADASZ LUB MILCZYSZ,JEŻELI UZNASZ,ZE PYTANIE JEST ZBYT OSOBISTE LUB PROWOKUJĄCE. ...PYTAJĄCY MAJĄ TYLKO OCZEKIWAĆ ODPOWIEDZI, NIE MOGĄ JEJ KOMENTOWAĆ, KAŻDY INNY USER NIŻ GOSPODARZ JEST ZOBLIGOWANY TYLKO DO ZADAWANIA PYTAN, ZBEDNE KOMENTARZE BEDA WYWALANE



    DZIS BOHATEREM JEST Ambrozja-----PYTAJCIE


    Przypominam żE kazdy aktualny GOSPODARZ musi nominowac następna osobe do Pokoju Prawdy !!!!


    co to jest "orgiami" - szukalem przez cala noc, niestety poza jednym z przypadkow deklinacji liczby mnogiej (w jezyku polskim) nic nie znalazlem! co ty na to?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    nobody fuck with the jesus

  2. #2
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Ambrozja

    jak trafiłas na dofo?

    masz męża? dzieci?

    czym sie zajmujesz na codzień?

    zainteresowania-jakie masz?

  3. #3
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Ambrozja

    podoba sie tobie u nas? czy jestes obrazalska?
    nobody fuck with the jesus

  4. #4
    Pani Psycholog Ambrozja Wie o co chodzi Ambrozja Wie o co chodzi Avatar Ambrozja
    Na DoFo od
    Apr 2008
    Postów
    644
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Odp: Ambrozja

    co to jest "origami" - szukalem przez cala noc, niestety poza jednym z przypadkow deklinacji liczby mnogiej (w jezyku polskim) nic nie znalazlem! co ty na to?
    > „Origami - sztuka składania papieru. Punktem wyjścia w ma być kwadratowa kartka papieru, której nie wolno ciąć, kleić i dodatkowo ozdabiać i z której poprzez zginanie tworzone są przestrzenne figury”
    Odnosząc się do postu, w którym zarzucasz mi, że "Origami" to puste słowo dodam, że chcąc zobrazować sytuację na forum posłużyłam się figurą stylistyczną. Origami w odniesieniu do forum znaczy tylko tyle, że ilu ludzi tyle charakterów. Upraszczając sprawę – niby tacy sami a jednak tak bardzo od siebie różni. (z jednej kartki papieru zrobisz kogucika z drugiej gwiazdę) – Ty mam nadzieję jesteś gwiazdą tego forum w dobrym tego słowa znaczeniu.
    Ostatnio edytowane przez Ambrozja ; 21-04-08 o 21:10

  5. #5
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Ambrozja

    Cytat Napisał Ambrozja Zobacz post
    > „Origami - sztuka składania papieru. Punktem wyjścia w ma być kwadratowa kartka papieru, której nie wolno ciąć, kleić i dodatkowo ozdabiać i z której poprzez zginanie tworzone są przestrzenne figury”
    Odnosząc się do postu, w którym zarzucasz mi, że orgiami to puste słowo dodam, że chcąc zobrazować sytuację na forum posłużyłam się figurą stylistyczną. Orgiami w odniesieniu do forum znaczy tylko tyle, że ilu ludzi tyle charakterów. Upraszczając sprawę – niby tacy sami a jednak tak bardzo od siebie różni. (z jednej kartki papieru zrobisz kogucika z drugiej gwiazdę) – Ty mam nadzieję jesteś gwiazdą tego forum w dobrym tego słowa znaczeniu.
    no to jak jest w koncu - "orgiami" czy "origami" ? pytam tylko dlatego, bo dwa razy napisalas "orgiami" - ORIGAMI jest klar - skladanie papieru "po japonsku" - najprosciej powiedziane! reszta filizofii jest ok - chodzilo mi o poprawne nazewnictwo, misiaczku!
    nobody fuck with the jesus

  6. #6
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Ambrozja

    Jestes moze przyjezdna studentka 1-szego lub 2-giego roku?
    Jezus was kocha

  7. #7
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Ambrozja

    widze kreca cie faceci z kaloryferem, co sadzisz o sentymencie i jego 45 centymetrowym bicepsie ? http://img76.imageshack.us/img76/2566/dsc000166jw5.jpg
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  8. #8
    Pani Psycholog Ambrozja Wie o co chodzi Ambrozja Wie o co chodzi Avatar Ambrozja
    Na DoFo od
    Apr 2008
    Postów
    644
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Odp: Ambrozja

    jak trafiłas na dofo? - Nudziło mi się któregoś wieczora i „skakałam” sobie po stronach. Weszłam na dobre forum i spodobała mi się szata graficzna. Jeszcze bardziej FlashChat – towarzystwo już trochę mniej – ups! Mam nadzieję, że się jeszcze wyklaruje jak nie to włosów z głowy rwać nie będę.

    masz męża? dzieci? – Męża no cóż wymagania rosną wraz z wiekiem Dzieci nie posiadam, bo jak się ma dzidzi to jedno jest gorsze od drugiego.

    czym sie zajmujesz na codzień?
    – Tego na pewno nie chcecie wiedzieć.

    ….Gdy cały dzień mija bez większych emocji, postanawiam udać się na zbiorową imprezę w cyberprzestrzeni. Ponadto lubię parę innych rzeczy.
    Ostatnio edytowane przez Ambrozja ; 21-04-08 o 22:45

  9. #9
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Ambrozja

    Czy na imprezach w cyberprzestrzeni uprawia sie cyberseks ?

    Chcielibysmy wiedziec, pracujesz w prosektorium ?
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  10. #10
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Ambrozja

    Cytat Napisał Ambrozja Zobacz post
    [B]...Od niedawna bawię się grafika (bardzo amatorsko) – odkrywam różne czary i mary Phptoshopa. Mam już pierwsze „efekty” – hmm to chyba za dużo powiedziane>?...
    pochwal sie landrynko, ja tez interesuje sie PhSh - fajnie jest poznac tzw. bratnia dusze! tu jest taki dzial do pokazywania!
    nobody fuck with the jesus

  11. #11
    Pani Psycholog Ambrozja Wie o co chodzi Ambrozja Wie o co chodzi Avatar Ambrozja
    Na DoFo od
    Apr 2008
    Postów
    644
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Odp: Ambrozja

    Cytat Napisał smoke Zobacz post
    no to jak jest w koncu - "orgiami" czy "origami" ? pytam tylko dlatego, bo dwa razy napisalas "orgiami" - ORIGAMI jest klar - skladanie papieru "po japonsku" - najprosciej powiedziane! reszta filizofii jest ok - chodzilo mi o poprawne nazewnictwo, misiaczku!
    >Wybacz to niedopatrzenie głupiej i niedouczonej kobiecie. Mam nadzieję, że Twoja dbałość o szczegóły tyczy się całej reszty użytkowników, która robi błędy nie tylko ortograficzne – Oczywiście chodziło o "Origami" . - króliczku

    Obrażalska-
    na pewno można mnie zniechęcić. Każdy ma swój próg wytrzymałości na głupotę. Na te chwilę podoba mi się średnio co nie oznacza, że wcale.
    Ostatnio edytowane przez Ambrozja ; 21-04-08 o 21:12

  12. #12
    Pani Psycholog Ambrozja Wie o co chodzi Ambrozja Wie o co chodzi Avatar Ambrozja
    Na DoFo od
    Apr 2008
    Postów
    644
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Odp: Ambrozja

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    widze kreca cie faceci z kaloryferem, co sadzisz o sentymencie i jego 45 centymetrowym bicepsie ? http://img76.imageshack.us/img76/2566/dsc000166jw5.jpg

    > Bardziej od facetów z kaloryferem kręcą mnie mężczyźni, którzy mają cos do powiedzenia. I wiedza, kiedy milczeć. Moja fascynacja aktem jest taka sama w odniesieniu do aktu kobiecego. To prawdziwa sztuka – mam nadzieję, ze tych kila fotek w moim podpisie nie naruszyło zbytnio konstelacji twojej osoby. – Byłoby mi naprawdę przykro wiedząc, że nie możesz sobie z tym poradzić.

  13. #13
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Ambrozja

    Cytat Napisał Ambrozja Zobacz post
    > Bardziej od facetów z kaloryferem kręcą mnie mężczyźni, którzy mają cos do powiedzenia. I wiedza, kiedy milczeć. Moja fascynacja aktem jest taka sama w odniesieniu do aktu kobiecego. To prawdziwa sztuka – mam nadzieję, ze tych kila fotek w moim podpisie nie naruszyło zbytnio konstelacji twojej osoby. – Byłoby mi naprawdę przykro wiedząc, że nie możesz sobie z tym poradzić.
    Nie bardzo mam czas w to wnikac ale skad potrzeba pokazywania cial w podpisie ?
    Ambrozja czy Ambrozy ?

  14. #14
    Pani Psycholog Ambrozja Wie o co chodzi Ambrozja Wie o co chodzi Avatar Ambrozja
    Na DoFo od
    Apr 2008
    Postów
    644
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Odp: Ambrozja

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Nie bardzo mam czas w to wnikac ale skad potrzeba pokazywania cial w podpisie ?
    Ambrozja czy Ambrozy ?
    > Cóż potrzeby mamy różne. Ja umieściłam akty, Ty „walizeczkę” (awatar) – tez nie wnikam skąd taka potrzeba.

  15. #15
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Ambrozja

    czym sie zajmujesz na codzień?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. ambrozja - gdziekolwiek jestes, ktokolwiek wie
    By smoke in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-03-11, 20:08
  2. Reported Post by Ambrozja
    By Ambrozja in forum Ad persona
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-04-10, 00:43
  3. Ambrozja
    By smoke in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-04-08, 22:29

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów