+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: CO jesli nie odbiore zamówionego towaru od Kuriera ???

  1. #1
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie CO jesli nie odbiore zamówionego towaru od Kuriera ???

    Zamówiłem znajomej fajny TV LCD 26" i juz do mnie idzie a ta pipa przychodzi do mnie popołudniu i mówi ze jej sie nie zmiesci w segmecie i ze wogóle i ze ona nie chce
    no to sobie mysle o ..... ....li

    towar idzie UPS - płatny przy odbiorze - co sie stanie jesli nie odbiore przesyłki ???
    Poratujcie

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: CO jesli nie odbiore zamówionego towaru od Kuriera ???

    O Lol, zmienic znajoma. Powaznie.

    A tak poza tym kazalabym oplacic jej koszty przesylki i jakies zadoscuczynienie dla sprzedawcy.

    Tak ja to widze
    Jezus was kocha

  3. #3
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Odp: CO jesli nie odbiore zamówionego towaru od Kuriera ???

    Towar bedzie jeszcze u kurierow chyba 2 dni , jesli w tym czasie nie odbierzesz ( najlepiej jesli nie bedzie Cie w domu ) wraca do firmy.Tylko jest jeszcze kwestia tego czy ci od ktorych zamawiales towar nie zabezpieczyli sie przed takimi klientami jakims warunkiem zakupu ( tzn czy nie obciaza Cie kosztami przesylki ).Znajomą tez bym zmienila....
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #4
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: CO jesli nie odbiore zamówionego towaru od Kuriera ???

    Sprzedajacy zapewne bedzie musial zaplacic za koszty powrotnej przesylki
    Jezus was kocha

  5. #5
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: CO jesli nie odbiore zamówionego towaru od Kuriera ???

    Bede chciał dogadac sie ze sklepem - nie odbieram przesylki ale zwroce im koszty przesylki tylko ze to duzy sklep i pewno maja swoje procedury a ja nijak sie w nie nie wpisze
    wiec zastamawiam sie czym moga mnie zaskoczyc

  6. #6
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: CO jesli nie odbiore zamówionego towaru od Kuriera ???

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    Zamówiłem znajomej fajny TV LCD 26" i juz do mnie idzie a ta pipa przychodzi do mnie popołudniu i mówi ze jej sie nie zmiesci w segmecie i ze wogóle i ze ona nie chce
    no to sobie mysle o ..... ....li

    towar idzie UPS - płatny przy odbiorze - co sie stanie jesli nie odbiore przesyłki ???
    Poratujcie
    Firma nie dosc, ze zaplaci za zwrot to dodatkowo za magazynowanie (prawdopodobnie 3 dni). I juz powinni dostac cynk od handlowca UPS, ze towar wraca bo byl 2 razy awizowany wiec szykuj sie na telefon z opierdolem
    Jesli jestes czlowiekiem honoru ( ) dogadaj sie z nimi, zaplac za wszystko i popros o przyslanie paragonu na transport (tak czy tak beda musieli wystawic jakis dokument) z ktorym zajdziesz do znajomej, jebniesz jej i dopiero wtedy bedziesz zadawal pytania.

    Teoretycznie nieodebranie przesylki to rozwiazanie (niewywiazanie sie z?) umowy kupna-sprzedazy i jesli beda mieli zapal, to moga sie z toba scigac o zwrot poniesionych kosztow. Praktycznie beda mieli to w dupie, bedziesz na czarnej liscie i naturalnie popełnisz grzech.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  7. #7
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: CO jesli nie odbiore zamówionego towaru od Kuriera ???

    nic z tego nie bedzie...a zwlaszcza ze jest to duzy sklep...mozesz odmowic przyjecia towaru bez podania przyczyny...towar wraca transakcja jest anulowana i wszyscy zapominają o temacie...duze firmy mają podpisane umowy z przewoznikami wiec dla nich taki koszt transportu w obie strony to jakies 18 zl nikomu nie bedzie sie chcialo ruszyc dupy zeby wykrecic do ciebie numer tel...nie mowiac o reszcie
    wyluzuj
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

  8. #8
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: CO jesli nie odbiore zamówionego towaru od Kuriera ???

    18 zl to w obie strony kosztuje wysylka i zwrot listu poczta polska (pobranie).
    Nazwa - mozesz olac sprawe, nieodebranie pobrania przez klienta to ryzyko, z ktorym firmy musza sie liczyc - a calosc za malo bedzie ich kosztowac (30 zl?), zeby sie upominac o pieniadze.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  9. #9
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: CO jesli nie odbiore zamówionego towaru od Kuriera ???

    tak dla dla zwyklego zjadacza chleba....schenker wozi nam paczki za 9zł za karton DHL bierze 7,50....karton do 0,2 m3 i 30 kg ??
    jakies pytania?
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

  10. #10
    303 Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    przybywałybyście?
    Wiek
    38
    Postów
    3,107
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: CO jesli nie odbiore zamówionego towaru od Kuriera ???

    hał old ar ju?
    Nie patrz tu kurwo

  11. #11
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: CO jesli nie odbiore zamówionego towaru od Kuriera ???

    Cytat Napisał profektus Zobacz post
    tak dla dla zwyklego zjadacza chleba....schenker wozi nam paczki za 9zł za karton DHL bierze 7,50....karton do 0,2 m3 i 30 kg ??
    jakies pytania?
    co sądzisz o wysyłaniu przesyłek kurierem ?

    Albo dajesz mi ceny netto, albo ceny przesylek bez COD, albo wysylacie tego w chuj
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  12. #12
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: CO jesli nie odbiore zamówionego towaru od Kuriera ???

    Cytat Napisał profektus Zobacz post
    tak dla dla zwyklego zjadacza chleba....schenker wozi nam paczki za 9zł za karton DHL bierze 7,50....karton do 0,2 m3 i 30 kg ??
    jakies pytania?
    rozbój w biały dzień

    Jak by to powiedziec, sytuacja jest jest rozwojowa bo znajoma juz sama nie wie i moze niech sie dzieje wola nieba i zeby moze jednak odebrac .....

    Cos czuje ze bede miał okazje sprawdzic jak funkcjonuje "prawo zwrotu do 10 dni" i tu moja ulubiona emota
    az strach pilota z woreczka wyjąc

  13. #13
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    co sądzisz o wysyłaniu przesyłek kurierem ?

    Albo dajesz mi ceny netto, albo ceny przesylek bez COD, albo wysylacie tego w chuj
    ceny brutto....w tym dośc spore ubezpiecznie...kazdy karton na 50 tys....to fakt wysylamy tego sporo....poza sezonem okolo 5000 dziennie

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    rozbój w biały dzień

    Jak by to powiedziec, sytuacja jest jest rozwojowa bo znajoma juz sama nie wie i moze niech sie dzieje wola nieba i zeby moze jednak odebrac .....

    Cos czuje ze bede miał okazje sprawdzic jak funkcjonuje "prawo zwrotu do 10 dni" i tu moja ulubiona emota
    az strach pilota z woreczka wyjąc
    a sprawdzales już kiedys??
    jak teraz nie odbierzesz to problemu nie bedzie ale jak już odbierzesz to towar jest twoj...bo jak na ta chwile to on jest przewoznika no a jak odbierzesz to tzrebabedzie robić korekty...u nas taki bajer kosztuje 9% wartosci zwracanego sprzetu...dowiedz sie dokladnie co i jak.
    Ostatnio edytowane przez juSta ; 23-02-08 o 20:38
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

  14. #14
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: CO jesli nie odbiore zamówionego towaru od Kuriera ???

    Profektus, to juz jest ustawowo, firma ma obowiazek przy zwrocie towaru oddac jedynie wartosc przedmiotu, nazwa bylby stratny jedynie o przesylke w obie strony. Co do sprzedazy na odleglosc (przez internet), czyli kiedy klient nie ma bezposredniego kontaktu z towarem przed zakupem, nie chce sklamac ale o ile sie nie myle mozna nawet sprzet taki przetestowac i w razie gdyby nie odpowiadal zwrocic go w terminie 10 dni - bez śladów użytkowania, z oryginalem dowodu zakupu i w oryginalnym opakowaniu. I tu zaczynaja sie schody dla sprzedajacego, bo jesli klient nie zostanie poinformowany o prawie odstąpienia od umowy to termin ten moze wydluzyc sie do 3 miesięcy - chyba ze sprzedawca w ciagu np. 12 dni poinformuje cie o tym, to idzie to do 10 dni od informacji. Zazwyczaj jest to podane w regulaminie sklepu - wiec lepiej nie ryzykowac.
    U was moze wyglada to inaczej, bo wysylacie towar na fvat, a tego nie obejmuje juz prawo konsumenta.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  15. #15
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: CO jesli nie odbiore zamówionego towaru od Kuriera ???

    mhm...no tak...zapomnialem ze nazwa nie kupuje tego na firme jakies chyba zboczenie zawodowe
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. wybór kuriera
    By baka in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-03-21, 07:31
  2. szukam kuriera
    By baka in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-12-20, 01:27
  3. jesli masz chwile....
    By yardin in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-10-07, 16:08
  4. Że nie moge oddać towaru,
    By Wujek in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-10-07, 08:16
  5. Jesli ktos zorganizuje...
    By Hitman in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 23-06-07, 03:17

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów