+ Odpowiedz na ten temat
Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 240 z 247

Temat: Afera goni afere

  1. #226
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Afera goni afere

    serwer mu od jakiejs gry odcieli i ma delire. to sie nie dziw. widac jak go zdrowo telepie.

  2. #227
    ksiadz mial mnie na kolanach Kamich Człowiek z aspiracjami Avatar Kamich
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    moglem wiedziec?
    Postów
    935
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp: Afera goni afere

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Niestety Porzadny wpisal sie pierwszy a wiec nijak to sie ma do nastepnej twojej teorii zyciowej,jestes naprawde az tak ograniczony ?
    Powiedz ze byles bity w dziecinstwie po glowie a bedzie uzdrowiona dusza twoja.
    no dobra wpisal sie pierwszy, ale jego post byl po twoim, i nie patrzac na date wywnioskowalem ze wpisal sie po tobie

    zreszta kurwa po co ja w ogole na ciebie zwracam uwage?
    nie mnie kurwa interesuje co o mnie pisza w babskim, nie mnie pierdolnelo cegla w leb, i nie ubzduralem sobie ze musze udupic jakas babke z internetu i nie ja wlamuje sie komus na konto mailowe zeby wydostac jakies jebane haslo do jakiegos tam konta na forum, nie ja tu siedze 24/7 h
    nie ja sie bawie w rozdawanie jakis pierdolonych czerwonych kwadracikow w ktorych wypisuje jakies bzdury
    i cofajac sie do mojego postu o internecie, ze moze lepiej gdyby go nie bylo to konkluzja jest taka - ze jakis kurwa fifarafa o nicku 6 biegowy nie mialby jakichs kurwa wyimaginowanych problemow typu jak zniszczyc kogos w necie, moze bylby chociaz odrobine bardziej zdrowy psychicznie, bo te forum juz obdarlo go z resztek swojego i tak pewnie kulejacego zycia poza netem
    pozdrowienia dla 6b
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #228
    ksiadz mial mnie na kolanach Kamich Człowiek z aspiracjami Avatar Kamich
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    moglem wiedziec?
    Postów
    935
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp: Afera goni afere

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    podobno w dziecinstwie kamich mial bliski kontakt z drewniana noga w pupie oraz na ulicy pewien pan bawil sie jego ptakiem
    zastanawiam sie skad ty bierzesz takie teksty, powracasz do wspomnien ze swojego dziecinstwa?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #229
    ksiadz mial mnie na kolanach Kamich Człowiek z aspiracjami Avatar Kamich
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    moglem wiedziec?
    Postów
    935
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp: Afera goni afere

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    serwer mu od jakiejs gry odcieli i ma delire. to sie nie dziw. widac jak go zdrowo telepie.
    aua znowu w watrobe, tylko nie bij po twarzy prosze
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #230
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Afera goni afere

    Cytat Napisał Kamich Zobacz post
    aua znowu w watrobe, tylko nie bij po twarzy prosze


  6. #231
    ksiadz mial mnie na kolanach Kamich Człowiek z aspiracjami Avatar Kamich
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    moglem wiedziec?
    Postów
    935
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp: Afera goni afere

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post

    ja pierdole no i co? jak ktos ci w realu pojedzie, to tez mu filmik wkleisz?

    ty za to sobie spojrz na avatar sterna
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #232
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp: Afera goni afere

    hehe

  8. #233
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Afera goni afere

    Cytat Napisał Kamich Zobacz post
    no dobra wpisal sie pierwszy, ale jego post byl po twoim, i nie patrzac na date wywnioskowalem ze wpisal sie po tobie

    zreszta kurwa po co ja w ogole na ciebie zwracam uwage?
    nie mnie kurwa interesuje co o mnie pisza w babskim, nie mnie pierdolnelo cegla w leb, i nie ubzduralem sobie ze musze udupic jakas babke z internetu i nie ja wlamuje sie komus na konto mailowe zeby wydostac jakies jebane haslo do jakiegos tam konta na forum, nie ja tu siedze 24/7 h
    nie ja sie bawie w rozdawanie jakis pierdolonych czerwonych kwadracikow w ktorych wypisuje jakies bzdury
    i cofajac sie do mojego postu o internecie, ze moze lepiej gdyby go nie bylo to konkluzja jest taka - ze jakis kurwa fifarafa o nicku 6 biegowy nie mialby jakichs kurwa wyimaginowanych problemow typu jak zniszczyc kogos w necie, moze bylby chociaz odrobine bardziej zdrowy psychicznie, bo te forum juz obdarlo go z resztek swojego i tak pewnie kulejacego zycia poza netem
    pozdrowienia dla 6b
    Zadziwiajace,niewazne czy napiszesz jedno zdanie czy zapiszesz polowe strony to i tak jest to pierdolenie o niczym baranie.

  9. #234
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Afera goni afere

    Cytat Napisał Kamich Zobacz post
    ja pierdole no i co? jak ktos ci w realu pojedzie, to tez mu filmik wkleisz?

    ty za to sobie spojrz na avatar sterna
    i jajco.
    aha.
    a za co?

  10. #235
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Afera goni afere

    Kamich twoja sytuacja wyglada podobnie

  11. #236
    ksiadz mial mnie na kolanach Kamich Człowiek z aspiracjami Avatar Kamich
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    moglem wiedziec?
    Postów
    935
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp: Afera goni afere

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Kamich twoja sytuacja wyglada podobnie
    ofkorz, tylko dlatego ze ty tak mowisz, to tak jest, bez dwoch zdan
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  12. #237
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Afera goni afere

    Kamich wez sobie jakies ziolka wypij na uspokojenie, temat nie warty napiny
    Jezus was kocha

  13. #238
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Afera goni afere

    W tym temacie kilka osób dało dupy, ale Kamich do nich nie należy

    Posune się nawet do stwierdzenia że wdeptał mentalnie w ziemie oponentów

  14. #239
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Red face Odp: Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    kurwa. co tu sie dzieje!
    po 1 to znowu za bardzo wierze w ludzi bo k.... nie wpadlabym na to zeby kiedys komus sie wlamac na konto i czytac jego posty, planowac jakies zamieszanie itp... bo to k.... internet !! gdybym posiadala wszystkie swoje pw i gdyby ktos bardzo chcial to bym mu mogla nawet na glownej stronie dofo wkleic czy moze akurat go obgadywalam itp.. bo jakos srednio mnie obchodzi czy sie jakas "internetowa kolezanka" na mnie obrazi... wiec po co jakies w ogole konspiracje a tym forum, w ogole niektorym sie pochrzanilo w glowach naprawde ;/
    po 2 chyba komus sie cos pomylilo jesli mysli ze w babskim nie mamy co robic tylko obgadywac po kolei kazdego usera. moze wam sie wydaje ze jestescie fajny i wartymi uwagi postaciami ale rzeczywistosc moze byc inna i nikogo nikt nie interesuje.... dzial jest po to zeby np she nie zakladala na ogolnym tematu ze jej sie spoznia miesiaczka i co to oznacza bo zaraz ktos by ten temat rozpierdolil a w babskim przynajmniej ktos jej odpisze.
    i nie bede sobie organizowac zadnych konferencji na gg z tego powodu, bo z niektorymi osobami tu na dofo przestaje mnie laczyc cokolwiek kiedy klikne na "wyloguj". i tyle. tez zalogowalam sie na nkt dobre 5 lat temu, ale jakos mi na banie nic nie wlazlo i zebym siedziala w pracy czy gdziekolwiek i rozkminiala co zrobie na dofo jak wroce do domu.... sorry, ale jak ktos z was tak ma to proponuje porade u specjalisty

    ps. corsaire - zrob mi w 2008 ta przyjemnosc i zmien swoja osobowosc na forum, a jesli chcesz napisac "ale ja taki jestem" to kliknij wczesniej na WYLOGUJ. dziekuje.
    I jak ja mam Jej nie kochac?
    Jezus was kocha

  15. #240
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    I jak ja mam Jej nie kochac?
    ja tez Cie nadal kocham

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Afera miesna w Polsce- SMACZNEGO
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-02-12, 18:52
  2. absurd goni absurd
    By she in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-02-07, 17:28
  3. Afera mięsna
    By akaeld in forum Kryminalne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-07-06, 22:27
  4. Afera Clearstream zagraża Chiracowi
    By switas in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-05-06, 20:24

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów