+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 247

Temat: Afera goni afere

  1. #31
    postrzelonym jam w głowke pepek - samo dobro pepek - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    wroclaf :P
    Postów
    1,831
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    jaaaaaaaa she ma jakis chory problem ... pierwszy raz (chyba) akcja ze araj czytal czyjes pw a tu afera jakby to bylo jego hobby ...

    co do watku glownego ... nie wiem czy to fake czy nie bo za malo sie dzialo na forum ale niewazne.
    nie rozumiem tylko ze ktos moze tak nie miec zycia zeby osobie ktora go wnerwi na forum wbijac sie na konto i robic syf.

  2. #32
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał she Zobacz post
    no dobra, arajski, trzymam za slowo.
    poza tym losy babskiego i tak wiszą chyba na włosku - choć ja tam sie nie wypowiadam bo sama wlazłam tam z butami bez zaproszenia.



    przynajmniej nie nazwano mnie niezłą suką wbrew temu co piszą o mnie w portrecie psych, uf, zawsze mówiłam, że ja dobra i miła
    nic nie wisi na zadnym wlosku,byly 2 nieprzyjemne incydenty,zostały opanowane w płaszczyźnie dofo, wszystko wrócilo do normy

  3. #33
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał wenus Zobacz post
    Porzadny ja Cie nie rozumiem , podobnie z reszta jak Andersa - co Was tak boli ,ze mamy ten babski?Przeciez w zaden sposob nikomu nie przeszkadzamy ,myslicie ,ze priorytetem musi byc w nim obgadywanie kogos z was? I co, Mineczka jest ZLA bo nie byla na tyle sprytna co 6b i nie wlamala sie na jego konto????Skad taka pewnosc ,ze tak by zrobila?Moze ma troche wiecej rozsadku i kultury a moze po prostu ma jakies zycie poza netem Trzeba miec troche odwagi zeby przyznac ze 6b i Enemigo zachowali sie jak .....( wstaw dowolny epitet) a nie zwalac wine na babski dzial .Dla mnie moze go Araj wyrzucic , skoro jego istnienie zmusza tak "porzadnych userow" do takich zachowan to faktycznie istnieje ryzyko ,ze zapanuje tu jakas epidemia natrectw ...
    moze mnie nie rozumiesz bo mnie nie znasz. tylko dlatego.
    mi ten dzial nie przeszkadza bo jak napisalem nawet nie angazuje sie w jakies pogaduszki poza forum i czasami raz na jakis czas tam pw z kims wymienie. zreszta moje pw jest systematycznie czyszczone bo zdaje sobie sprawe, ze administrator ma dostep do tego. tak samo jak z sondami. to, ze sonda jest anonimowa, nie oznacza, ze taka jest bo administrator zna bardzo dobrze jej wyniki.
    i jesli uwazam, ze nie warto aby on poznal moje zdanie w jakiejs sprawie to pomimo tego, ze jest ona anonimowa nie zaglosuje bo tak jak wyzej napisalem on doskonale wie kto jak glosuje.
    nigdzie nie stwierdzam ze 100% pewnoscia, ze tam kogos obgadujecie tylko tak napisalem sobie odnosnie tego. zreszta sama powiedz uczciwie o czym moze tam byc teraz dyskusja jak nie o tym co zrobil 6b.
    mam juz troche lat tzn. nie jestem jakim tam emerytem ale troche wiecej niz nastolatek i wiem jak sie ludzie zachowuja i co robia. tym bardziej, ze sam niejednokrotnie na wlasnej skorze odczulem chamstwo i bezczelnosc w zyciu poza netowym.
    ja nie pisze, ze mineczka jest zla wiec nie wkladaj mi w usta czy tez w palce czegos czego nie powiedzialem/napisalem. napisalem tylko, ze tez go prowokowala, a ze jednak nie jest tak dobra w sprawach informatycznych jak 6b to tak sie to skonczylo.
    nie mam tez nic do mineczki, ktora zapewne w zyciu realnym moze byc bardzo sympatyczna osoba i patrzac na jej niektore wypowiedzi tak moze byc. ale jak napisal kiedys mat na forum odnosnie lubienia czy tez nie kogos to kogo ja mam tak naprawde z tego forum lubic jak go nie znam?
    traktuje wszystkich jednakowo z lekkim wskazaniem sympatii na niektore osoby, ktore tu pisza i lekkim wskazaniem empatii na niektore osoby, ktore tu pisza.

  4. #34
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    moze mnie nie rozumiesz bo mnie nie znasz. tylko dlatego.
    mi ten dzial nie przeszkadza bo jak napisalem nawet nie angazuje sie w jakies pogaduszki poza forum i czasami raz na jakis czas tam pw z kims wymienie. zreszta moje pw jest systematycznie czyszczone bo zdaje sobie sprawe, ze administrator ma dostep do tego. tak samo jak z sondami. to, ze sonda jest anonimowa, nie oznacza, ze taka jest bo administrator zna bardzo dobrze jej wyniki.
    o widzisz, mamy podobny punkt widzenia min dlatego nie głosowałam w ostatniej, zalozonej przez 6b


    nigdzie nie stwierdzam ze 100% pewnoscia, ze tam kogos obgadujecie tylko tak napisalem sobie odnosnie tego. zreszta sama powiedz uczciwie o czym moze tam byc teraz dyskusja jak nie o tym co zrobil 6b.




    pępek. nie problem. mi to ryba. po prostu nie podobało mi się to więc to napisałam, ot co. a wydaje mi się, że nie zrozumiesz lekko zamysłu tego co napisałam bo tak naprawdę to tylko araj, papla i dziewczyny mogą mniej więcej łapać o co mi konkretnie chodzi.



    mój jedyny chory problem to spoznianie się okresu jak podsumował Porządny-winowajca
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  5. #35
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Ej...helooooł...zgadza Się,mam Oczywiscie Wglad Do Ankiet, Ale Czy Kiedykolwiek Napisałem Coś Z Tym Zwiazanego????czyli Np. że Mam żal Do Kogoś Za Głosowanie Lub Zdradziłem Wyniki?????????
    Nie, I Nigdy Nie Napisze

  6. #36
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    A czemu mnie nikt nie zbanowal?
    Jezus was kocha

  7. #37
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    Ej...helooooł...zgadza Się,mam Oczywiscie Wglad Do Ankiet, Ale Czy Kiedykolwiek Napisałem Coś Z Tym Zwiazanego????czyli Np. że Mam żal Do Kogoś Za Głosowanie Lub Zdradziłem Wyniki?????????
    Nie, I Nigdy Nie Napisze
    tu nie chodzi o to, ze cos napisales lub napiszesz.
    chodzi o to, ze jeden jest taki, a drugi owaki.
    i ten owaki moze napisac wiec po co sprowdzac kto sie okaze owaki.
    tak to wyglada.

  8. #38
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    tu nie chodzi o to, ze cos napisales lub napiszesz.
    chodzi o to, ze jeden jest taki, a drugi owaki.
    i ten owaki moze napisac wiec po co sprowdzac kto sie okaze owaki.
    tak to wyglada.
    I TU MNIE ZRANILES NA WSKROS...JAK SHREK OSIOŁKA

  9. #39
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    ja Cie pociesze, gladiatorze
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  10. #40
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    I TU MNIE ZRANILES NA WSKROS...JAK SHREK OSIOŁKA
    ej nie lam sie
    to nie bylo personalnie do ciebie bo akurat przez ten czas jaki jestem na forum mam juz jakas opinie wyrobiona na twoj temat i jest bardziej pozytywna tu chodzi o ogolny problem internetowy. przeciez nie korzysta sie tylko z jednego forum. poza tym nie wiem dokladnie ilu jest administratorow i jakie maja na przyklad prawa sm? moze tez widza ankiete.
    to bylo tylko stwierdzenie. nic personalnego i nie mam wcale zamiaru cos tobie zarzucac. zreszta ja tez mam male forum gdzie jestem wspolprowadzacym administratorem i tez widze kto jak glosuje ale nigdy nikomu nic na ten temat nie powiedzialem.

  11. #41
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał A N D E R S Zobacz post
    wyjebcie ten dzial babski i po sprawie ,jak chca sobie pierdolic glupoty niech pisza na gg do siebie a nie ukryte dzialy im zakladac ,krótka pilka
    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    wypierdolic ten babski i po sprawie, nie wiem komu to sluzy.
    jak chcecie sobie popierdolic to zrobcie sobie na gadu konferencje czy jak to sie nazywa i nawijajcie.
    jak chcecie kogoś powyzywać to sobie też równie dobrze możecie to na gg zrobić. po co wam forum w takim razie?
    otóż odpowiedź jest prosta- pogadać, powymieniać opinie, popieprzyć głupoty, co kto woli. są takie sprawy o których wy, faceci wiedzieć nie powinniście i właśnie dlatego jest dział babski. jeśli tego nie rozumiecie to wasz problem.
    co do szóstki to bardzo się rozczarowałam, domyślam się, że moje zdanie i tak go gówno obejdzie ale faktem jest, że nie spodziewałam się tego po nim. owszem, dotarły do mnie pewne sygnały, ale to?
    w sumie z ciekawości chciałabym zobaczyć, co 6b ma w tej sprawie do powiedzenia. nie dlatego, że wierzę, że to tylko głupi żart, ale żeby w końcu wyszło na jaw, kto tu kogo udaje.
    ..or do I really love your brain?

  12. #42
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał juSta Zobacz post
    jak chcecie kogoś powyzywać to sobie też równie dobrze możecie to na gg zrobić. po co wam forum w takim razie?
    otóż odpowiedź jest prosta- pogadać, powymieniać opinie, popieprzyć głupoty, co kto woli. są takie sprawy o których wy, faceci wiedzieć nie powinniście i właśnie dlatego jest dział babski. jeśli tego nie rozumiecie to wasz problem.
    co do szóstki to bardzo się rozczarowałam, domyślam się, że moje zdanie i tak go gówno obejdzie ale faktem jest, że nie spodziewałam się tego po nim. owszem, dotarły do mnie pewne sygnały, ale to?
    w sumie z ciekawości chciałabym zobaczyć, co 6b ma w tej sprawie do powiedzenia. nie dlatego, że wierzę, że to tylko głupi żart, ale żeby w końcu wyszło na jaw, kto tu kogo udaje.
    racja...

    Porzadny , ja tez sobie zdaje sprawe z tego ,ze przyjaciol to sie szuka w realu a pisanie tu traktuje tylko jako przyjemnosc i nie wazne czy z kims dyskutuje ostro bo czasami robie to by zachcecic do dalszej wymiany zdan a nie po to by pokazac za kogo ja uwazam ...
    Trzeba tylko umiec zachowac pewnien dystans a jak widze nie wszystkim to wychodzi Ich sprawa ale do czasu o ile nie staje sie to sprawą innych osob
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #43
    Nyd livet,mens du har det ! Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Postów
    2,607
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał pepek Zobacz post
    jaaaaaaaa she ma jakis chory problem ... pierwszy raz (chyba) akcja ze araj czytal czyjes pw a tu afera jakby to bylo jego hobby ...

    co do watku glownego ... nie wiem czy to fake czy nie bo za malo sie dzialo na forum ale niewazne.
    nie rozumiem tylko ze ktos moze tak nie miec zycia zeby osobie ktora go wnerwi na forum wbijac sie na konto i robic syf.
    najgorsze jest to,ze wlamal jej sie na maila i po tym doszedl iz ma to samo haslo do konta na dofo.
    Gdyby to zrobil SsMyQ lub ktos inny,to 6b i cala reszta byscie podniesli wielki krzyk.Zreszta pamietam jaka byla afera jak Shandor przylapala SsMyQa.


    witaj SsMyQ

  14. #44
    wtf A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    z Nienacka
    Postów
    1,962
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    nalac porzadnemu

  15. #45
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    kurwa. co tu sie dzieje!
    po 1 to znowu za bardzo wierze w ludzi bo k.... nie wpadlabym na to zeby kiedys komus sie wlamac na konto i czytac jego posty, planowac jakies zamieszanie itp... bo to k.... internet !! gdybym posiadala wszystkie swoje pw i gdyby ktos bardzo chcial to bym mu mogla nawet na glownej stronie dofo wkleic czy moze akurat go obgadywalam itp.. bo jakos srednio mnie obchodzi czy sie jakas "internetowa kolezanka" na mnie obrazi... wiec po co jakies w ogole konspiracje a tym forum, w ogole niektorym sie pochrzanilo w glowach naprawde ;/
    po 2 chyba komus sie cos pomylilo jesli mysli ze w babskim nie mamy co robic tylko obgadywac po kolei kazdego usera. moze wam sie wydaje ze jestescie fajny i wartymi uwagi postaciami ale rzeczywistosc moze byc inna i nikogo nikt nie interesuje.... dzial jest po to zeby np she nie zakladala na ogolnym tematu ze jej sie spoznia miesiaczka i co to oznacza bo zaraz ktos by ten temat rozpierdolil a w babskim przynajmniej ktos jej odpisze.
    i nie bede sobie organizowac zadnych konferencji na gg z tego powodu, bo z niektorymi osobami tu na dofo przestaje mnie laczyc cokolwiek kiedy klikne na "wyloguj". i tyle. tez zalogowalam sie na nkt dobre 5 lat temu, ale jakos mi na banie nic nie wlazlo i zebym siedziala w pracy czy gdziekolwiek i rozkminiala co zrobie na dofo jak wroce do domu.... sorry, ale jak ktos z was tak ma to proponuje porade u specjalisty

    ps. corsaire - zrob mi w 2008 ta przyjemnosc i zmien swoja osobowosc na forum, a jesli chcesz napisac "ale ja taki jestem" to kliknij wczesniej na WYLOGUJ. dziekuje.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Afera miesna w Polsce- SMACZNEGO
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-02-12, 19:52
  2. absurd goni absurd
    By she in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-02-07, 18:28
  3. Afera mięsna
    By akaeld in forum Kryminalne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-07-06, 23:27
  4. Afera Clearstream zagraża Chiracowi
    By switas in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-05-06, 21:24

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów