+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 247

Temat: Afera goni afere

  1. #16
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał she Zobacz post
    dzięki araj, zmotywowałeś mnie do skadowania zawartosci swojej skrzynki.
    eh she....ja mam naprawde w dupie,co kto ma w skrzynce, ty myslisz,ze nie mam ciekawszych zajec,jak czytanie ich? sam sobie plułbym w twarz jakbym szpiegował pw albo wasz babski....a to,ze bedziesz teraz kontrolować to,co piszesz -- to dobrze, jest to oznaka madrości, z internetu powinni korzystac ludzie madrzy - nie dlatego,ze araj przeczyta,dlatego,ze jakiś psychol przeczyta i to w bzdurny sposób,który nie bedzie dla ciebie miły - wykorzysta

  2. #17
    wtf A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    z Nienacka
    Postów
    1,962
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    ja pierdole smykus wrocil

  3. #18
    Sentyment obciaga psom SsMyQ Człowiek z aspiracjami Avatar SsMyQ
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Postów
    2,863
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    dla niektórych zycie forumowe jest jedynym "fajnym" zyciem
    Obciach jak Chuj, swiniogrzmocie...

  4. #19
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    i ja sie ciesze ze wrócił smyq....zmien tylko sobie ten avi i podpis

  5. #20
    Sentyment obciaga psom SsMyQ Człowiek z aspiracjami Avatar SsMyQ
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Postów
    2,863
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    wpadłem tylko na chwile, jest kilka osób normalnych w tym miejscu.

    Anders pajacu etatowy, pucuj sie frajerzyno

    kostek :
    Twoje odejscie wyrobilo o Tobie opinie
    w dupie to mam :]
    Obciach jak Chuj, swiniogrzmocie...

  6. #21
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał A N D E R S Zobacz post
    wyjebcie ten dzial babski i po sprawie ,jak chca sobie pierdolic glupoty niech pisza na gg do siebie a nie ukryte dzialy im zakladac ,krótka pilka
    ale w czym tkwi Twoj problem? i dlaczego zakladasz ,ze pierdolimy tam glupoty? bo 6b tak napisal?Moze poszukaj sobie kogos innego komu poradzisz co powinie robic
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #22
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    arajski, ja cały czas kontroluję to co piszę czy czytasz, czy nie czytasz... i tak się tego wstydzić nie będę ale wyobrażam sobie, że nie każdy chciałby żeby araj przeczytał moje wiadomości odebrane ot i co.

    nie wiem co masz do roboty.. po prostu, Papla w babskim, 6b w babskim.. sorry, ale jak tu ufać, hę?
    jakbyś nie wiedział to ja tam pisałam o dość osobistych dla mnie sprawach, i nie tylko ja.. czemu KTOKOLWIEK z penisem między nogami ma w to wchodzić w butach? no właśnie... zero zaufania.
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  8. #23
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał she Zobacz post
    arajski, ja cały czas kontroluję to co piszę czy czytasz, czy nie czytasz... i tak się tego wstydzić nie będę ale wyobrażam sobie, że nie każdy chciałby żeby araj przeczytał moje wiadomości odebrane ot i co.

    nie wiem co masz do roboty.. po prostu, Papla w babskim, 6b w babskim.. sorry, ale jak tu ufać, hę?
    jakbyś nie wiedział to ja tam pisałam o dość osobistych dla mnie sprawach, i nie tylko ja.. czemu KTOKOLWIEK z penisem między nogami ma w to wchodzić w butach? no właśnie... zero zaufania.
    czy ty masz do mnie żal,że siedziałem kilka godzin aby wyjasnić kto sie wpieprzył na konto mineczki i czytał babski i jej pw? czy masz żal za to,ze zakonczyłem to? czy może masz żal za to,że twórca skryptów takich jak phpbb,vbulletin nie pomyslał o tym,że człowiek,który administruje je ma wglad do bazy danych swojej strony? a może masz po prostu żal,że napisałem publicznie,że mam taka możliwość CHOĆ ZAZNACZYLEM,ZE KORZYSTAM Z NIEJ WLASNIE TYLKO W TAKICH PRZYPADKACH I MOZESZ BYC SPOKOJNA O SWOJE PW,PONIEWAZ ZAJELOBY MI TO MIESIACE,ABY PRZECZYTAĆ KILKADZIESIAT TYSIECY PW I MUSIAŁBYM BYC NAPRAWDE ZJEBANY,ZEBY TO ROBIĆ

  9. #24
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    wypierdolic ten babski i po sprawie, nie wiem komu to sluzy.
    jak chcecie sobie popierdolic to zrobcie sobie na gadu konferencje czy jak to sie nazywa i nawijajcie.
    teraz tez na pewno siedza w babskim i dupe obrabiaja 6b.
    co do samego 6b zrobil chujowo fakt ale podejrzewam, ze gdyby mineczka byla na tyle sprytna co on to nie wiem czy nie byloby to w druga strone.
    zreszta obserwujac niejednokrotnie pyskowki na forum to zauwazylem, ze mineczka czesto tez go prowokowala. i tak to wyszlo.
    ogolnie to szkoda, ze 6b zostal wyjebany.
    dziwna jest postawa smyka. nie ma go, a jak 6b zostal wyjebany to sie pojawia. ciekawe to bardzo zreszta z tego co pamietam na nim tez byly jakies podejrzenia, ze gdzies tam grzebal. mnie osobiscie to jebie. ja wchodze na forum pisze co pisze i nawet z nikim z tego forum na gadu nie klepie. szkoda mi czasu na jakies pierdolenie. jak mam czas, a ostatnio mam go wiecej to pisze na forum.
    @she ty to w ogole za duzo klepeisz na forum o swoich osobistych sprawach. jak ci sie miesiaczka spoznia i chcesz koniecznie o tym napisac w internecie jednoczesnie nie majac zamiaru wszystkim sie chwalic to nie pisz w babskim tylko idz na forum jakiejs tam filipinki.pl. zaloz nowe konto napisz co cchesz. po uzyskaniu informacji sie ulotnij.
    troche wiecej roztropnosci dziewczyno. patrz co napisal araj zreszta.
    (to z ta miesiaczka to oczywiscie tylko przyklad bo jeszcze trafilem i bedzie, ze niby tez po jakims babskim grzebie)

  10. #25
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    arajski, ja nie mam żalu o to, że wyjasniłeś sprawę minieczki, wręcz przeciwnie
    tylko ostatnio Papla "miał powody" żeby przeczytać babski - choć mógł poprosić jakąś modkę-adminkę whatever o skasowanie tematu o nim i po sprawie - ale oczywiście, musiał przeczytać BO MIAŁ POWODY i jeszcze wrzucić swoje 3 grosze.
    Może jutro będzie miał powody zeby przeczytać moje, dziewczyn i innych osob PW? hę? no bo tam, nie da się ukryć, tez jego temat został poruszony {co zresztą skłoniło mnie do zalozenia tematu w babskim} więc czemu nie? "jeśli to ma pomóc rozwiązać tą chujową sytuację" no i "powody" są...
    luz.



    Porządny, gdybyś tyle nie lezał to by sie nie spozniala :|
    i swoją drogą, to zupełnie nie gra roli co ja tam piszę bo jeśli coś jest tylko do wglądu kobiet to takim powinno pozostać, nie sądzisz?
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  11. #26
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    słuchaj shesowa,juz napisalem wenusce i selenie,ze wasz babski jest jak był-tylko dla was, nikt teraz z penisem go nie widzi(chyba,ze np. ktos nastepny sie znajdzie taki ,który korzystajac z twojego hasla tam wlezie), moim zdaniem wszystko wrócilo do normy, wejscie papli było kuliminacja tej niemiłej i przykrej sytuacji ....

    i nigdy wiecej nie pisz takich bzdur:
    ale wyobrażam sobie, że nie każdy chciałby żeby araj przeczytał moje wiadomości odebrane

  12. #27
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Porzadny ja Cie nie rozumiem , podobnie z reszta jak Andersa - co Was tak boli ,ze mamy ten babski?Przeciez w zaden sposob nikomu nie przeszkadzamy ,myslicie ,ze priorytetem musi byc w nim obgadywanie kogos z was? I co, Mineczka jest ZLA bo nie byla na tyle sprytna co 6b i nie wlamala sie na jego konto????Skad taka pewnosc ,ze tak by zrobila?Moze ma troche wiecej rozsadku i kultury a moze po prostu ma jakies zycie poza netem Trzeba miec troche odwagi zeby przyznac ze 6b i Enemigo zachowali sie jak .....( wstaw dowolny epitet) a nie zwalac wine na babski dzial .Dla mnie moze go Araj wyrzucic , skoro jego istnienie zmusza tak "porzadnych userow" do takich zachowan to faktycznie istnieje ryzyko ,ze zapanuje tu jakas epidemia natrectw ...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #28
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    no dobra, arajski, trzymam za slowo.
    poza tym losy babskiego i tak wiszą chyba na włosku - choć ja tam sie nie wypowiadam bo sama wlazłam tam z butami bez zaproszenia.



    przynajmniej nie nazwano mnie niezłą suką wbrew temu co piszą o mnie w portrecie psych, uf, zawsze mówiłam, że ja dobra i miła
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  14. #29
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał she Zobacz post
    Porządny, gdybyś tyle nie lezał to by sie nie spozniala :|
    i swoją drogą, to zupełnie nie gra roli co ja tam piszę bo jeśli coś jest tylko do wglądu kobiet to takim powinno pozostać, nie sądzisz?
    bede ukarany? nie bedzie juz lezenia
    sadze.

  15. #30
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Afera goni afere

    Cytat Napisał she Zobacz post
    ...jeśli coś jest tylko do wglądu kobiet to takim powinno pozostać...
    kuchnia jest takim czyms i wnetrze pralki automatycznej.
    nobody fuck with the jesus

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Afera miesna w Polsce- SMACZNEGO
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-02-12, 18:52
  2. absurd goni absurd
    By she in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-02-07, 17:28
  3. Afera mięsna
    By akaeld in forum Kryminalne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-07-06, 22:27
  4. Afera Clearstream zagraża Chiracowi
    By switas in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-05-06, 20:24

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów