+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 42

Temat: stclaire

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie stclaire


    Pokój Prawdy
    Zasada jest jedna-odpowiadamy prawde lub nie piszemy nic......głupie i obraźliwe pytania beda wywalane
    WAŻNE---OSOBA ZAPROSZONA ODPOWIADA NA PYTANIA LUB NIE....PYTANIA INTYMNE,OSOBISTE LUB POLITYCZNE NIE MOGA W GOSPODARZU POKOJU PRAWDY
    WZBUDZAĆ EMOCJI POWODUJĄCYCH WSZCZĘCIE ZADYMY...PO PROSTU-ODPOWIADASZ LUB MILCZYSZ,JEŻELI UZNASZ,ZE PYTANIE JEST ZBYT OSOBISTE LUB PROWOKUJĄCE. ...PYTAJĄCY MAJĄ TYLKO OCZEKIWAĆ ODPOWIEDZI, NIE MOGĄ JEJ KOMENTOWAĆ, KAŻDY INNY USER NIŻ GOSPODARZ JEST ZOBLIGOWANY TYLKO DO ZADAWANIA PYTAN, ZBEDNE KOMENTARZE BEDA WYWALANE



    DZIS BOHATEREM JEST stclaire-----PYTAJCIE

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : stclaire

    jak tu trafiłaś?
    żałujesz tego czy nie?
    co sądzisz ogólnie o ludziach tu piszących?
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  3. #3
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : stclaire

    Kiedy skonczy sie ta farsa ?

  4. #4
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : stclaire

    Jest tutaj jeszcze ktoś, kto nie wie kim jest (eś) stclaire?

  5. #5
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Odp : stclaire

    Zasada jest jedna-odpowiadamy prawde lub nie piszemy nic......głupie i obraźliwe pytania beda wywalane
    WAŻNE---OSOBA ZAPROSZONA ODPOWIADA NA PYTANIA LUB NIE....PYTANIA INTYMNE,OSOBISTE LUB POLITYCZNE NIE MOGA W GOSPODARZU POKOJU PRAWDY
    WZBUDZAĆ EMOCJI POWODUJĄCYCH WSZCZĘCIE ZADYMY...PO PROSTU-ODPOWIADASZ LUB MILCZYSZ,JEŻELI UZNASZ,ZE PYTANIE JEST ZBYT OSOBISTE LUB PROWOKUJĄCE. ...PYTAJĄCY MAJĄ TYLKO OCZEKIWAĆ ODPOWIEDZI, NIE MOGĄ JEJ KOMENTOWAĆ, KAŻDY INNY USER NIŻ GOSPODARZ JEST ZOBLIGOWANY TYLKO DO ZADAWANIA PYTAN, ZBEDNE KOMENTARZE BEDA WYWALANE

    czy tak ciezko zadac normalne pytania lub nie pytac o nic?

    Stclaire - od ilu lat jestes w Australii?
    Co robisz w wolnym czasie?
    Bywasz czasem w Polsce?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #6
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : stclaire

    W odniesieniu do pkt 4 regulaminu dofo, który brzmi następująco:

    "4. Nie tolerujemy podwójnych, potrójnych itd. nicków, oznacza to, że użytkownik może zarejestrować się tylko raz."

    - twoim zdaniem łamiesz regulamin, czy nie?




    Ps. wenus - pytania odnoszące się do łamania regulaminu tego forum są jak najbardziej na miejscu.

  7. #7
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : stclaire

    MaT, to forum cechują i tak po2jne standardy, po2jna moralność i... po2jne nicki. przykład? corsaire.
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  8. #8
    stclaire Człowiek z aspiracjami Avatar stclaire
    Na DoFo od
    Dec 2007
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał wenus Zobacz post
    Zasada jest jedna-odpowiadamy prawde lub nie piszemy nic......głupie i obraźliwe pytania beda wywalane
    WAŻNE---OSOBA ZAPROSZONA ODPOWIADA NA PYTANIA LUB NIE....PYTANIA INTYMNE,OSOBISTE LUB POLITYCZNE NIE MOGA W GOSPODARZU POKOJU PRAWDY
    WZBUDZAĆ EMOCJI POWODUJĄCYCH WSZCZĘCIE ZADYMY...PO PROSTU-ODPOWIADASZ LUB MILCZYSZ,JEŻELI UZNASZ,ZE PYTANIE JEST ZBYT OSOBISTE LUB PROWOKUJĄCE. ...PYTAJĄCY MAJĄ TYLKO OCZEKIWAĆ ODPOWIEDZI, NIE MOGĄ JEJ KOMENTOWAĆ, KAŻDY INNY USER NIŻ GOSPODARZ JEST ZOBLIGOWANY TYLKO DO ZADAWANIA PYTAN, ZBEDNE KOMENTARZE BEDA WYWALANE

    czy tak ciezko zadac normalne pytania lub nie pytac o nic?

    Stclaire - od ilu lat jestes w Australii?
    Co robisz w wolnym czasie?
    Bywasz czasem w Polsce?
    1.prawie 8 lat
    2. czasu wolnego mam bardzo malo - kiedys health club, teraz czesciej ksiazka (przewaznie jakas fachowa bo trzeba byc na biezaco) i ODSYPIANIE ... od czasu do czasu wyjazd tu i tam, blizej lub dalej zeby cos zobaczyc ... no i pare razy strzelnica - musze tam isc pare razy w roku bo by licencja mi zabrali (maly kaliber22 bo nie ma takiego odrzutu - aha - nigdy nie strzelalam do zwierzakow jakichkolwiek i nie zamierzam) ... + shopping (ale to i tak nieczesto) ... nic szczegolnego
    3. w Polsce bylam jeden jedyny raz grudzien 2004 po 10 latach nieobecnosci - nie mam bardzo do kogo w Polsce jezdzic, wiec wiekszosc czasu spedzilam z rodzina Pawla

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    W odniesieniu do pkt 4 regulaminu dofo, który brzmi następująco:

    "4. Nie tolerujemy podwójnych, potrójnych itd. nicków, oznacza to, że użytkownik może zarejestrować się tylko raz."

    - twoim zdaniem łamiesz regulamin, czy nie?




    Ps. wenus - pytania odnoszące się do łamania regulaminu tego forum są jak najbardziej na miejscu.
    nie jestem zarejestrowana pod zadnym innym nickiem, malo tego nie jestem zarejestrowana na zadnym forum i nawet takich nie odwiedzam

    Cytat Napisał she Zobacz post
    jak tu trafiłaś?
    żałujesz tego czy nie?
    co sądzisz ogólnie o ludziach tu piszących?
    1. znasz lepiej niz kazdy inny ta historie
    2. po czesci
    3. wiekszosc probuje za wszelka cene byc tutaj tymi ktorymi w codziennym zyciu im sie nie udaje, tylko znikoma czesc traktuje to jako nikomu nieszkodzacy fun

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Kiedy skonczy sie ta farsa ?
    wracam w lipcu do Chicago wiec mozemy o tym pogadac w jakiejs trendy polish kafejce - "Cafe Lura" na przyklad - no chyba ze juz teraz jest cos bardziej atrakcyjnego but seriously ... co tak naprawde masz na mysli piszac "farsa"?
    Ostatnio edytowane przez juSta ; 31-12-07 o 22:07

  9. #9
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : stclaire

    Cytat Napisał stclaire Zobacz post
    3. wiekszosc probuje za wszelka cene byc tutaj tymi ktorymi w codziennym zyciu im sie nie udaje, tylko znikoma czesc traktuje to jako nikomu nieszkodzacy fun
    mamy podobne odczucia.

    czy rozczarowałaś się czytając mój wątek w babskim?

    co robisz w życiu codziennym? czym się interesujesz/pasjonujesz/jakie masz hoobby/co Ci sprawia przyjemność?

    ulubiony kolor?

    masz ochotę na herbatę? bo właśnie robię ..zieloną .
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  10. #10
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : stclaire

    Cytat Napisał stclaire Zobacz post
    nie jestem zarejestrowana pod zadnym innym nickiem, malo tego nie jestem zarejestrowana na zadnym forum i nawet takich nie odwiedzam
    To w jaki sposób odpowiedziałeś na moje pytanie?




    pytanie pomocnicze: Zastanawiasz się nie raz nad tym co piszesz?

  11. #11
    stclaire Człowiek z aspiracjami Avatar stclaire
    Na DoFo od
    Dec 2007
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : stclaire

    1. troche ale nie mam Ci za zle w koncu mnie nie znasz przeciez i nie musisz prezentowac jakiejs tam "lojalnosci" tylko dlatego ze ktos kiedys cos do Ciebie prywatnie napisal
    2. studiuje dziennie (teraz mam letnie wakacje ale biore jeden subject na summer school od 7-go stycznia, jeszcze i tak zostanie mi prawie caly luty wolny zeby odpoczac i potem od marca z powrotem kierat - do popoludnia szkola, poniedzialek, wtorek i piatek nocna zmiana w aptece (przewaznie od 6-tej to 11-tej pm albo 12-tej jak trzeba + sobota caly dzien od 8.30 do 5 pm) - pracuje jako pharmacy technician (grade4) - w Polsce bylby to odpowiednik licencjata tak mysle i moja praca polega na dyspenzowaniu recept i counsellingu pacjentow - moje studia maja mnie doprowadzic do master degree w tym kierunku bo kiedys chcialabym otworzyc wlasna apteke ... pasjonuje mnie moja praca i research jesli chodzi o medyczne i farmaceutyczne osiagniecia, hobby - to co wyzej + target shooting + shopping spree, przyjemnosc - mocny i zdrowy sen bo ciagle mi go brakuje
    ulubiony kolor - navy blue
    herbate pije litrami - black/no milk/ with 2 sugars, zielonej pic nie moge ze wzgledu na przebyty pulmonary embolism (wysoka zawartosc vitamin K powoduje wieksza krzepliwosc krwi i tym samym tworzenie skrzepow, ktore moga sobie wedrowac od nog do pluc (jak w mom przypadku), serca albo mozgu - effect - w najlepszym wypadku wylew (i wcale nie trzeba miec wysokiego cisnienia) atak serca albo collapsed lungs, otherwise po prostu sudden death - ja bylam lucky poki co ... tak wiec herbatka jak najbardziej ale najzwyklejsza - nie zielona ... dzieki

  12. #12
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : stclaire

    Cytat Napisał stclaire Zobacz post
    1. troche ale nie mam Ci za zle w koncu mnie nie znasz przeciez i nie musisz prezentowac jakiejs tam "lojalnosci" tylko dlatego ze ktos kiedys cos do Ciebie prywatnie napisal
    Lojalność, prywatna korespondencja - co to ma do rzeczy?

  13. #13
    stclaire Człowiek z aspiracjami Avatar stclaire
    Na DoFo od
    Dec 2007
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    To w jaki sposób odpowiedziałeś na moje pytanie?




    pytanie pomocnicze: Zastanawiasz się nie raz nad tym co piszesz?
    dedukcja i logika nie jest twoja najmocniejsza strona jak widac wiec ci to wyrysuje duzymi literami - NIE LAMIE ZADNEGO REGULAMINU - a twoje "nie tolerujemy" brzmi jak co najmniej szczekanie kierownika sekcji "Citizens On Patrol" - w Polsce kiedys sie to ZOMO nazywalo ... polecam psychoanalize ... a pisze to po "glebokim zastanowieniu" bo jakos tak mam wrazenie ze jestes maly czlowiek z duzym ego ... so don't patronize me i miej na tyle taktu ze jak juz kogos chcesz zdeptac z punktu wyjscia to rob to w bardziej wysublimowany sposob

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    Lojalność, prywatna korespondencja - co to ma do rzeczy?
    to nie bylo do ciebie tylko do she
    Ostatnio edytowane przez juSta ; 31-12-07 o 14:43

  14. #14
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : stclaire

    Hahaha - przecież ty nie wiesz o czym piszesz


    Podpowiem Ci: DobreForum = forum
    Ty napisałaś: Nie jestem zarejestrowana na żadnym forum

    Wniosek: Nie wiesz co piszesz




    A, tak na marginesie - to po co się zgrywasz?

    Jeszcze Ci się nie znudziło - na shoucie trochę się pogrążyłaś



    Daj to zdjęcie, o którym mówiłaś

  15. #15
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Odp : stclaire

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    Hahaha - przecież ty nie wiesz o czy piszesz


    Podpowiem Ci: DobreForum = forum
    Ty napisałaś: Nie jestem zarejestrowana na żadnym forum

    Wniosek: Nie wiesz co piszesz
    Mat , jak chcesz podyskutowac to jest dzial ad persona



    jaki jest twoj ulubiony autor?
    muzyka , ktora sluchasz to....
    kim chcalas zostac w dziecinstwie?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów