+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 31 do 42 z 42

Temat: stclaire

  1. #31
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : stclaire

    Cytat Napisał stclaire Zobacz post
    nie ma sprawy - zaproponuj miejsce a ja sie dostosuje - byle nie mexican albo chinese - italian is my favourite ... ostatecznie moze byc McDonald's w Des Plaines lol bo mam blisko ... a tak naprawde to kiedys byla taka mala restauracyjka w Winnetka downtown gdzie serwowali najlepsza na swiecie kosher mish-mash soup - tego brakuje mi najbardziej no i prawdziwych Panera Bread soups i bagels - moje ulubione byly zawsze w Park Ridge przy Northwest Hwy ... yuuuuummmmm ... i wiesz co jeszcze ... cornbread najzwyklejszy w swiecie ... a propos Cafe Lura - bylam tam raz w zyciu ... ha ha ... pierwszy i ostatni i raz w Jedynce - 20 minut tylko z czystej ciekawosci po czym zdegustowana wrocilam do domu ...
    W McDonaldzie moja noga nie staje,zapraszam do pizzeri w West Chicago,najlepsza biala pizza w Swiecie.

  2. #32
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : stclaire

    kochani, ale tylko pytania

    gdybyś wygrała 1mln [dolarów, złotych, funtów.. bez różnicy] na co byś je przeznaczyła?
    co cię relaksuje? kąpiel, dobra książka, film, coś innego..
    ..or do I really love your brain?

  3. #33
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : stclaire

    czy to prawda, że macie tam takie duże pająki ?

  4. #34
    stclaire Człowiek z aspiracjami Avatar stclaire
    Na DoFo od
    Dec 2007
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : stclaire

    Cytat Napisał juSta Zobacz post
    kochani, ale tylko pytania

    gdybyś wygrała 1mln [dolarów, złotych, funtów.. bez różnicy] na co byś je przeznaczyła?
    co cię relaksuje? kąpiel, dobra książka, film, coś innego..
    wiesz, zeby dzielic skore na niedzwiedziu to trzeba go najpierw upolowac ... he he ... ale jesli juz ... to prawdopodobnie czesc dla moich najblizszych, czesc na badania nad rakiem a reszta na podroze - Afryka i Ameryka Poludniowa bo tam jeszcze nie bylam i to jest jedno z moich duzych marzen ...
    relaksuje mnie sen i ... zakupy poniekad (zwlaszcza jak jestem wkurzona) ... ksiazka, ktora wole raczej od filmu - daje wieksze pole wyobrazni i pozwala choc na chwile zapomniec o wlasnym swiecie ...

  5. #35
    stclaire Człowiek z aspiracjami Avatar stclaire
    Na DoFo od
    Dec 2007
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : stclaire

    Cytat Napisał Adamitsu Zobacz post
    czy to prawda, że macie tam takie duże pająki ?
    pierwszy raz po paru miesiacach od przyjazdu do AU mialam dwa razy "bliskie spotkanie" z takimi "potworami" tzw. huntsman spiders ktore byly wielkie jak mysz i wlochate - pierwszy spacerowal po scianie w sypialni, drugi po frontowej szybie samochodu w momencie kiedy prowadzilam - jak sie pozniej dowiedzialam akurat te sa niegrozne ... duzo gorsze sa te calkiem male takie jak redback spider i Sydney funnel web spider - te jak ugryza to trzeba natychmiast jechac do szpitala ... najwiekszy pajak jakiego widzialam to podczas wakacji w Coffs Harbour (na polnoc od Sydney) - na scianie obok basenu siedzial taki i mial chyba ze 20 cm srednicy ... generalnie, w miescie jesli juz, to jest troche pajakow blisko parkow, ogrodkow albo na dalekich przedmiesciach, malych raczej i groznych ... duzych za to jest wiecej na outback'u

  6. #36
    303 Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    przybywałybyście?
    Wiek
    38
    Postów
    3,107
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : stclaire

    możesz przestać z tym makaronizmem?
    Nie patrz tu kurwo

  7. #37
    stclaire Człowiek z aspiracjami Avatar stclaire
    Na DoFo od
    Dec 2007
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : stclaire

    Cytat Napisał Miekki Zobacz post
    możesz przestać z tym makaronizmem?
    nie

  8. #38
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: stclaire

    Ja troche nie undestand, kim ona byla finally?
    Jezus was kocha

  9. #39
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: stclaire

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Ja troche nie undestand, kim ona byla finally?
    żona papli

  10. #40
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: stclaire

    Ale serio, czy to jakas prowokacja? Bo gada troche jak moja kumpela po tygodniu pobytu w chicago
    Jezus was kocha

  11. #41
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: stclaire

    na 120 mln %

  12. #42
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: stclaire

    Ok - zamykam temat
    Jezus was kocha

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów